10 фільмів, які варто подивитися з дітьми

Перегляд кінофільмів – це чудовий спосіб провести затишний вечір у родинному колі. Єдина складність може полягати в тому, щоб знайти стрічку, яка буде однаково цікавою для дорослих та дітей. Однак з цим завданням вам допоможе впоратися наша підбірка фільмів:

«Нескінченна історія»

Хлопчик Бастіан у свої 10 років потрапив у дивовижну пригоду. Він через сторінки чарівної книги опинився в Фантазії. Це особлива країна, в якій хлопчик має виконати свою місію – врятувати її жителів від зла. 

«Мері Поппінс»

Це чудова стрічка, яка демонструє взаємини між дітьми та їхніми виховательками. Це все супроводжується красивими декораціями, барвистими костюмами та неймовірними постановками. 

«Мій сусід Тоторо»

У цій історії розповідається про переїзд сестер Сацукі та Мей у нове село. Дівчатка зустрічають там духа-хоронителя лісу, на ім’я Тоторо. У них розпочинається нова сторінка в житті, сповнена дивовижних подій та взаємозв’язку з природою. 

«Казки на ніч»

Фільм розповідає про чоловіка, який так і не зміг досягти успіху в житті. Вечорами він вигадував казки та дивовижні історії для своїх племінників. Кінцівка фільму змушує повірити в диво, адже навіть в реальному житті воно трапляється.

«Дамбо»

Цей фільм підіймає важливе питання рівності всіх людей, незалежно від їхніх особливостей. У ньому розповідається історія про новонародженого слоника, який мав надзвичайно великі вуха. Спочатку це викликало відразу і всі сприймали його як виродка, але згодом він став зіркою цирку. 

«Прибулець»

Стрічка розповідає про міцну дружбу між хлопчиком і прибульцем. Довіра, відданість, підтримка – ось чого можна навчитися після перегляду фільму. Він розчулить не лише дітей, але й дорослих.

«Тім Талер і проданий сміх»

Ми починаємо цінувати лише тоді, коли втрачаємо. Саме так сталося з головним героєм цього фільму. Лише тоді, коли він перестав радіти всьому, що було у його житті, стало зрозуміло, наскільки важливими є емоції та духовні цінності, а не матеріальні блага. 

«Щоденник слабака»

Для того, щоб навчитися цінувати дружбу і зрозуміти, яке значення вона має у нашому житті, варто переглянути саме цю стрічку. Головний герой всякою ціною хоче стати крутим, але така поведінка лише відштовхує його близьких. 

«Того»

У сюжеті цього фільму лежить реальна історія про подвиг чоловіка і його вірної собаки. Драматична нотка нікого не залишить байдужим. Любов, відданість, дружба, віра – усе це переплітається в одній стрічці. 

«Диво»

Маленький хлопчик народився не таким, як усі інші. У нього були генетичні особливості, але батьки наважуються віддати його в школу разом з усіма дітьми. Чи знайде він друзів? Чи зможуть його прийняти? Які перипетії йому доведеться пережити? На ці та багато інших запитань ви знайдете відповіді у стрічці, яка демонструє, що внутрішня краса є набагато важливішою, ніж зовнішня. 

Який фільм вас найбільше зацікавив?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector