10 фільмів, які здатні зачепити до глибини душі

Інколи хочеться подивитися фільм, який зможе доторкнутися до глибини душі і змусить замислитися над життєво важливими речами. Якщо ви хочете провести свій час з користю, тоді ця підбірка стрічок саме для вас.

1. «У гонитві за щастям»

Кріс Гарднер самостійно виховує свого сина. Він намагається дати хлопчиків все можливе і зробити його дитинство щасливим. Однак життя у них доволі скрутне. Через нестачу фінансів, батька з сином виселяють з квартири. Кріс не хоче опускати руки, тому наймається стажером в брокерську компанію. Для того, щоб обійняти посаду фахівця, йому потрібно  пів року працювати задаром…

2. «Слова»

Письменник написав чудову книжку і нарешті знаходиться за крок до популярності та визнання, але раптом автором його роману стає інша людина. Тепер Рорі Дженсен повинен заплатити високу ціну за його вкрадену роботу і життя. 

3. «Діти небес»

Хлопчик Алі повертався зі школи, коли загубив по дорозі новеньку і єдину пару взуття своєї молодшої сестри. На нові туфлі у сім’ї немає грошей. Діти вирішують обдурити батьків і вдягати взуття брата по черзі. Чим закінчиться ця хитрість?

4. «Хороші діти не плачуть»

Дівчинка-шестикласниця нагадує типового хулігана. Вона грає у футбол, б’ється з хлопчаками і боїться лише…любові. Та коли дівчина дізнається про свій страшний діагноз, то саме це високе почуття не дозволяє їй опустити руки. 

5. «Мій ангел-охоронець»

У суд надійшла незвичайна скарга: 11-річна дівчинка подала позов на своїх батьків, коли дізналася, що її зачали неприроднім шляхом. Ця вся затія заради того, щоб підтримати життя хворої сестри. 

6. «Двері у двері»

Сюжет цього фільму заснований на реальних подіях. У ньому розповідається про надзвичайну історія інваліда Білла Портера. Хлопчику поставили діагноз ДЦП, але його матір допомогла встати синові на ноги. 

7. «Листи до Бога»

Важко хворий Тайлер Доерті сподівається, що від страшної недуги його врятує віра в Бога. Саме тому він кожного дня пише листи до Всевишнього. Листоноша Брейді Макденіелс прочитав слова юнака, які надихнули його побороти алкогольну залежність.

8. «Джузеппе Москаті: Любов, що зцілює»

Неаполітанський лікар Джузеппе Москаті завжди був переконаний в тому, що сила людина в любові. Він підтверджував свої слова вчинками. Учні могли спостерігати за тим, як Москаті своїми знаннями, милосердям та співчуттям рятував життя інших людей. 

9. «Босоніж по бруківці»

Нік Келлер потрапив у складну ситуацію. Він втратив роботу, а підтримки з боку сім’ї немає. Однак його мати не втрачає надії, що її син зможе досягти успіху і впоратися зі всіма негараздами. А ще чудеса творить неземне почуття кохання.

10. «P. S. Я кохаю тебе»

Вони ніби створені один для одного. Між ними спалахнуло кохання, яке було побудоване на взаєморозумінні, довірі та турботі. Однак в один момент доля вносить свої корективи. Казка закінчується, коли вона стає вдовою. Та чоловік перед смертю залишив коханій дружині 7 послань, які повинні допомогти їй впоратися з втратою. 

Який жанр фільмів ваш улюблений?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: