7 речей, про які варто пам’ятати, якщо вам зрадили

Звичайно, що переживати зраду важко й неприємно. Але чи замислювалися ви, що, можливо, людині, яка наважилася на цей вчинок також не легко? Здавалося б, чому вона повинна перейматися, якщо сама вирішила зруйнувати відносини. Жодне виправдання не загладить провину перед вами, але штовхнути на зраду можуть лише нездорові бажання та думки. Тут і варто поглянути на ситуацію з іншого боку. Ви — не єдина жертва, а розрив стосунків дарує вам нові можливості та відриває небачені раніше перспективи. Варто сконцентруватися саме на позитивному аспекті, а не на гніві й розчаруваннях.

Якщо вам зрадили, то зверніть увагу на ці речі:

1. Моральне самопочуття зрадника ще гірше, ніж ваше.

У більшості випадків проблема не в тій людині, якій зрадили, а в тій, хто наважився на цей вчинок. Нестабільне психічне становище, деструктивні думки та відсутність внутрішньої гармонії — це лише маленький перелік негараздів. На жаль, вони позначилися на вашому житті, але не повинні руйнувати вашого майбутнього. 

2. Емоційні сварки зазвичай шкідливі. 

У цій ситуації жодні емоційні розмови не призведуть до щасливого кінця. Минулого не змінити, тому краще на такі новини реагувати мовчанням. Це ще більше зачепить вашого партнера, який точно розраховує на скандал з вашої сторони. Побережіть свої нерви і утримайтеся від нападу гніву. Повірте, зраднику буде неприємною та незрозумілою така реакція. 

3. Бажайте оточуючим лише хорошого, навіть тим, хто цього не заслуговує.

Подбайте про своє гідне внутрішнє становище. Не опускайтеся до рівня негідника і не намагайтеся відповідати образою на образу. Це змусить вашого кривдника відчувати ще більшу провину, а ви будете пишатися собою і вийдете з цієї ситуації з гідно піднятою головою. 

4. Краще гірка правда, ніж солодка брехня. 

Прийміть як даність те, що відбулося. Це допоможе вам залишити минуле позаду і рухатися вперед. Для того, щоб бути емоційно стабільним та розсудливим не живіть ілюзіями і навчіться усвідомлювати навіть найболючіші новини. 

5. Пробачати варто навіть тоді, коли у вас не просять вибачення.

Ненависть — це почуття, яке руйнує зсередини. Не кожна людина готова визнати свої помилки і попросити вибачення, тому не чекайте, поки вашого кривдника осінить. Не змушуйте себе страждати і переживати негативні емоції. Звільніть свою душу і пробачте навіть тих, хто цього не заслуговує. 

6. Якщо вам зрадила одна людина, то це не означає, що інша також здатна на таке.

Не судіть всіх, грунтуючись на одному невдалому досвіді. Люди бувають різні. Інколи нам трапляється знайомство з підлими та злими представниками людства, але це не означає, що наступного разу на нас знову чекатиме розчарування. 

7. Кожен фініш — це, по суті, старт. 

Не зациклюйтеся на минулому, а думайте про майбутнє. Закінчилися одні стосунки, значить розпочнуться інші. На вас чекає новий досвід. Перед вами відкриються інші двері та з’являться ті перспективи, про які ви навіть не могли мріяти. Налаштуйте на позитив і ваші невдачі закінчаться удачею. 

А вам коли-небудь доводилося переживати зраду?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: