10 фільмів, які зворушать вас до глибини душі

У кінематографі є різноманітні жанри. Одні стрічки викликають жах, інші – сміх. А є ті, котрі змушують замислитися і по-новому подивитися на життя. Вони вчать цінувати те, що ти маєш і насолоджуватися кожним моментом. 

«Діти небес»

Алі народився в бідній сім’ї. Одного разу дорогою додому він загубив взуття, яке належало його молодшій сестрі. Діти вирішили, що батькам про це не варто знати. Проте брехня завжди тягне за собою серйозні наслідки. 

«У гонитві за щастям»

Кріс Гарднер самостійно виховує свого 5-річного сина. Він будь-якими силами хоче зробити так, щоб його малюк був щасливим. Проте справи на роботі не ладнаються і через брак грошей вони опиняються на вулиці. Чоловік вирішує спробувати себе у брокерській діяльності, але проблема в тому, що перших 6 місяців стажування не оплачуються.

«Слова»

Рорі Дженсен все життя мріяв про славу талановитого письменника. Нарешті його роман стає бестселером, але виявляється, що твір вкрадений. За це чоловікові доведеться заплатити велику ціну. 

«Якщо б тільки»

Саманта – емоційна та вродлива студентка музичної школи. У неї є хлопець Ян, життя якого крутиться навколо роботи. Через це у пари виникає багато непорозумінь. Однак ми починаємо цінувати щось тоді, коли втрачаємо. Саме так трапилося з Яном, коли автокатастрофа забрала життя Саманти. Хлопець готовий віддати все, щоб змінити минуле і доля дає йому таку можливість. 

«Пам’ятай неділю»

Гас продає ювелірні вироби в місцевому магазині. Саме там його вперше зустрічає Моллі. Дівчину зацікавила заклопотана та таємнича поведінка чоловіка. Здається, ніби він щось приховує. І це справді так. Адже Гас хворіє на аневризму мозку. Для нього кожен день розпочинається з чистого листа і кожного дня він повинен згадувати, хто така Моллі і які в нього до неї почуття. 

«Дорога до дому»

Німа бабуся взяла під опіку розбещеного хлопця, який був великим розбишакою. Вони оселилися разом на деякий проміжок часу у тихому місці. Здавалося б, бешкетник тепер має ще більше волі, але у німої жінки завдяки любові і терпінню виходить змінити дитину. 

«Хороші діти не плачуть»

Аккі вчиться у шостому класі, грає футбол і б’ється з однокласниками. Не надто жіноча поведінка. Однак після поставленого діагнозу, саме любов допомагає дівчинці впоратися зі всіма труднощами.  

«Мій ангел-охоронець»

До адвоката потрапила дивна і незвичайна справа. На батьків в суд подала їхня донька, якій було всього 11 років. Вона раптово дізналася, що була зачатою в пробірці і своїми діями хотіла врятувати життя сестри, яка хворіла на лейкемію. 

«Зірочки на землі»

Ішан Авасті з дитинства був особливим хлопчиком, який потребував індивідуального підходу. Він не сприймав все так швидко, як інші діти. Коли хлопчик втретє не зміг скласти іспити в школі, батьки вирішують віддати його в інтернат. Там Ішан почуває себе самотнім, покинутим і нещасним. Він винить себе за розлуку з рідними. Та одного дня в Ішана з’являється людина, яка розуміє його. Це був тимчасовий вчитель малювання. Рам Нікум хоче допомогти хлопчику і змінити його життя. 

«Двері в двері»

Сюжет фільму побудований на реальних подіях. Він розповідає про історію Білла Портера, який народився калікою. Однак мати зробила все можливе, щоб допомогти синові подолати церебральний параліч. І зрештою їй вдається поставити Білла на ноги. 

Який фільм вас зацікавив найбільше?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector