Книги, які неодмінно Вас надихнуть

Шарль Луї де Монтеск’є сказав: «Любити читання — це обмінювати години нудьги, неминучі в житті, на годинник великої насолоди».

Коли є трохи вільного часу, можна провести його із задоволенням і користю для розуму, взявши в руки улюблену книгу. Для вас ми підготували чудову підбірку, яка не залишить байдужими жодного читача.

Кращі книги для жінок

 1. Еріх Марія Ремарк «Три товариші». Чудова книга про справжні почуття і вірних друзів. Кохана жінка, товариші — красива історія про життя для спокійних осінніх вечорів.
 2. Олександр Грін «Червоні вітрила». Головна героїня живе у власному світі. Це чудова історія про те, як найзаповітніші мрії можуть стати реальністю.
 3. Шарлотта Бронте «Джейн Ейр». Класика жанру для любительок любовних романів. Історія про безкорисливу любов між людьми, у яких, здавалося б, немає нічого спільного.
 4. Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Моя улюблена книга у двох томах, яка розкриває усю проблематику людського життя. Тут є місце любові та ненависті, дружби та зради, жахам війни та чарівності життя.
 5. Олександр Купрін «Гранатовий браслет». Книги, написані на основі реальних подій, особливо зачіпають душу читача. «Гранатовий браслет» – один з таких творів.
 6. Емілі Бронте «Грозовий перевал». «Грозовим Перевалом» захоплюється не одне покоління жінок. Ця історія кохання заслуговує і вашої уваги.
 7. Сесілія Ахерн «P.S. Я люблю тебе». Письменниця так тонко і чуттєво передала шикарну історію вічної любові. Запасися хусточками, ти точно будеш плакати.
 8. Ніколас Спаркс «Щоденник пам’яті». Ця книга погубить твою сентиментальну душу. Про таку любов можна тільки мріяти, а автору вдалося описати всі почуття, які захоплюють закохану людину. За сюжетом книги був знятий однойменний фільм, який завоював успіх у всьому світі.
 9. Михайло Булгаков «Майстер і Маргарита». Історія про жінку, яка безкорисливо готова на все заради кохання. Окрім цього, з роману можна зробити багато повчальних висновків.
 10. Деніел Кіз «Квіти для Елджернона». Філософський роман, у якому з перших рядків стає ясно, що історія сумна, але варта нашої уваги. Є над чим поміркувати.
 11. Стефан Цвейг «Нетерпіння серця». Між рядків читається фраза «любов за гроші не купиш». Твір про любов, батьків, безпорадності грошей.книга для жінок морфологія свідомості
 12. Артур Голден «Мемуари гейші». Це історія про життя гейші, точніше яким воно здається красивим і розкішним на перший погляд. А насправді скільки болю і розчарувань приховується за обличчям цих іграшок бенкету.
 13. Іен Мак’юен «Спокута». Роман по праву названий філософським, це один з найкращих романів Мак’юена. Автор торкається теми кохання, сім’ї, війни. Вражаюче, до яких необоротних наслідків може привести дитяча уява.
 14. Джоджо Мойес «До зустрічі з тобою». Ця книга декілька років поспіль займала топові позиції. Це несамовита історія любові, яка змінює світогляд людини за лічені хвилини. Зворушливий сюжет, нестерпна кінцівка.
 15. Міла Левчук «Жіноча гідність — сила тяжіння чоловіків». Покрокова інструкція про те, як повернути віру в себе, стати прикладом для наслідування подругам і об’єктом захоплення чоловіків.
 16. Ніколас Спаркс «Краще в мені». Доля грає з почуттями людей. Роман про любов, який бере за душу і буквально з перших сторінок захоплює читача цікавим сюжетом і глибиною почуттів. Це історія про любов і випробування, через які деколи доводиться пройти.
 17. Ерік Берн «Ігри, в які грають люди. Люди, які грають в ігри ». Психологія в чистому вигляді, подана легко і з гумором. Ерік Берн доступно розповідає про людські взаємини та «звідки у них ноги ростуть».
 18. Еллен Фейн, Шеррі Шнайдер «Правила розумної дружини. Ти або права, або заміжня ». Посібник, який повинен стояти на книжковій полиці кожної жінки. Книга допоможе розібратися у взаєминах чоловіка і жінки. Завдяки цій книзі багато жінок поміняли свій світогляд і спосіб мислення.
 19. Трумен Капоте «Сніданок у Тіффані». Холлі Голайтлі — мрія всіх чоловіків. У ній гармонійно поєднані жіноча грація і дитяча безпосередність. Це книга без особливого сюжетного навантаження, без активних пригод та подій, побудованих на уривчатих розмовах, але з особливим шармом і атмосферою.
 20. Хел Елрод «Магія ранку. Як перша годину дня визначає ваш успіх». Книга для тих, хто не вміє раціонально розподіляти час. Хочеться довше поспати? Після прочитання цієї корисної книги такого бажання не виникне.
 21. Марі Кондо «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті». Книга розповідає про те, як за допомогою звичного прибирання можна навести порядок у власному житті. Якщо в тебе все шкереберть, озирнися, можливо, ти забула прибрати.
 22. Ельчин Сафарлі «Коли я повернуся, будь вдома». Книга читається на одному диханні. Сентиментальна, дуже життєва історія в черговий раз захоплює і хвилює. У ній тепло, неймовірно затишно, пахне морем і кавою, чути звук прибою. Автор вчить, наставляє, але робить це не стверджуючи, а розповідаючи, давши нам можливість дивитися з боку і мати вибір.
 23. Хелен Філдінг «Щоденник Бріджит Джонс». Щоденник цієї жінки підніме тобі настрій і змусить мислити, пробувати, не сумувати. Може все, що потрібно було зробити, — це завести щоденник?
 24. Дейл Карнегі «Як перестати турбуватися і почати жити». Якщо ти перестала довіряти людям і побудувати стосунки для тебе неабияк складно — тоді неодмінно прочитай. Відомий психолог, майстер вирішення конфліктних ситуацій, Дейл Карнегі виведе тебе зі стану постійної зневіри.
 25. Брайан Трейсі «Майстер часу». Ця книга представляє Вашій увазі унікальну програму, яка дозволить використовувати Ваш найцінніший ресурс — час — максимально продуктивно. Нова книга визнаного гуру саморозвитку Брайана Трейсі є докладний і доступний план для всіх, хто хоче на 100% реалізувати свій потенціал.

Ця підбірка містить усю необхідну літературу на будь-який випадок.

Ви читали якусь з перелічених книг?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector