10 казкових фільмів, від яких будуть у захваті дорослі і діти

Хочеться, щоб усі фільми, які батьки переглядають з дітьми, були для малюків повчальними. Але й дивитись мультфільм із банальним дитячим сюжетом батькам теж не буде особливо цікаво. Тому ми підготували для вас підбірку із 10 повчальних, цікавих, захопливих і неймовірно естетичних, казкових фільмів! 

1. Там, де живуть Чудовиська

Історія про маленького хлопчика, якому дуже бракувало уваги. Серед своїх однолітків він був особливо ніжним та вразливим, однак батьки не звертали на нього уваги. Якось Макс ображається і втікає в парк, там, віддаючись емоціям, сідає в човен і потрапляє в інший світ. Тут Максові точно не бракує уваги, адже він — король країни! Батькам фільм буде корисним, а дітки насолоджуватимуться захопливою історією.

2. Пітер Пен

Тут є все те, чого можна чекати від Пітера Пена: дитячий світ, злі пірати, які підступно намагаються викрасти скарби, сміливий головний герой, який рятує себе та інших, а ще феї і чарівний пилок навколо. Тут діти побачать, що таке перше кохання і справжня, вірна дружба. Батьки при перегляді фільму зможуть багато поностальгувати, а дітки захопливо розглядатимуть фей.

3. Полярний експрес

 

Мультфільм, в якому трапиться не одне диво.Тут буде багато щастя, яке дістанеться маленькому хлопчику, сестричка якогось з нетерпінням чекає Різдва, однак сам хлопчик ні в що не вірить. Але життя дає йому виклик: поїхати на “Полярному експресі” і переконатись у тому, що диво існує. Навіть якщо воно без чарівної палички.

4. Книга джунглів

Повчальний світ тварин, де вони нічим не відрізняються від людей: говорять, відчувають, захищають. Тут є інші закони і правила, тут є окреме ставлення до людей. Якісна графіка змусить дитину навіть не сумніватись, що усі тварини такі ж справжні, як і людина, а ще їх зблизять чудові жарти, які припадуть до душі навіть дорослим..

5. Хроніки Спайдервіка

Одна сім’я переїхала в новий дім, який майже за містом, усе було добре, та виявилось, що зовсім неподалік існує окремий світ! Звісно, це виявили діти, адже вони особливо вірять у дива і бачать їх. Тут вони знайомляться із незвичайними створіннями, які абсолютно різні! Та щоб захистити секрет, їм доведеться згуртуватись і постійно підтримувати один одного, адже тільки разом вони зможуть досягти бажаного.

6. Зберігач часу / Х’юго

Х’юго — кмітливий хлопчик, який від батька у спадок отримав таємничий механізм. Та хлопцю вдалось розкрити усі таємниці чарівної штуки, адже винахідливості у нього точно вистачає. Через це його чекає неймовірна захоплива подорож, як виявиться, до його ж домівки. Тут дитина дізнається про силу волі, любов, добро і непереможний дух.

7. Місячна принцеса

Марія — ще зовсім юна дівчина, але з величезною і надзвичайно важливою місією. Їй доводиться переїхати в будинок її дядька, так ще й світ навколо змінився: тут є дружба і водночас небезпека. Марія особлива, адже вона є останньою в роді Місячною Принцесою і саме вона має дізнатись усі таємниці минулого, щоб будинок було врятовано. Тут дитина дізнається про те, що добро завжди переможе зло, а батьки зможуть насолодитись естетикою фільму.

8. Чарівне срібло

У світі монстрів існує маленька дівчинка — принцеса. Підлеглі принцеси — гномики, які дбають про увесь світ: регулюють час зміни світла на темряву щодня! Такий процес вони здійснюють за допомогою чарівного срібла. Але що ж робити, якщо срібло викрали? Хіба можуть гномики допустити, щоб у світі панувала вічна ніч? Дитина зрозуміє, що чарівність насправді не в замках, графічних світах та чомусь неприродному, адже в основі усього фону — природа, а мораль фільму цілком очевидна.

9. Попелюшка

Хто ж не знає казки про Попелюшку? Дівчинки матуся померла, а її люблячий тато одружився з іншою жінкою, яка мала своїх двох доньок. Бідній Попелюшці доводилось робити усі справи, тож у власному домі вона була не господаркою, а служницею. Але режисерам вдалось створити нову картинку, не викривляючи сюжету казки. Неймовірні пейзажі, красива акторка, її кришталевий черевичок та відома блакитна сукня…

10. Пригоди Паддінгтона

А цей ведмедик — Паддінгтон, який має червоненьку валізу і збирається з рідного Перу їхати аж до Лондона. З якою метою? Щоб відшукати сім’ю. Він вважав, що Англія — це щось дуже вишукане, витончене, книжкове та ввічливе, однак бідолаха потрапив на годину пік і взагалі ледве знайшов, де переночувати. Ця казка закарбує в вашої дитини мораль сім’ї і покаже, що в будь-яких ситуаціях треба залишатись ввічливим та вихованим ведмедиком.

А який ваш улюблений дитячий фільм?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector