10 книг, які варто прочитати кожній жінці

Існує стереотип, що жінки люблять читати лише про велике і щире кохання. Але насправді кожна жінка має свій смак у літературі: одні люблять детективи, інші – фантастику, а декому й справді подавай любовну драму.

В будь-якому випадку, кохання – велика і вагома частина нашого життя, митці не можуть ігнорувати це велике почуття. Тому різні жанри художньої літератури наповнені сюжетами про закохані серця.

Еріх Марія Ремарк “Життя в борг”

Це історія кохання, яка розірве тебе на безліч маленьких шматків, а потім збере заново, але ти не так, як було. Ти довго відходитимеш від прочитаного. Автоперегонник Клерфе викрав свою смертельно хвору кохану  Ліліан із туберкульозного санаторію. Адже вона не хоче втрачати ні хвилини свого життя, яке ось-ось закінчиться.

Джоанн Харріс “Шоколад”

Цей роман дуже смачний. Автор так детально описує смаки та запахи шоколаду, карамелі та тістечок. У містечку Ланскне-су-Тан панує атмосфера карнавалу й таємниці. Саме сюди занесло незнайомок маму і доньку. Адже тут вони планують відкрити свою кондитерську. З цього часу життя жителів кардинально змінюється. Це історія про життя, пригоди, магії, притрушена шоколадом.

Маргарет Етвуд “Розповідь служниці”

Авторка занурить вас у світ де жінкам заборонено працювати, любити, читати, писати, бігати зранку, ходити на пікніки, влаштовувати вечірки. Вони можуть лише виходити заміж і лише раз в житті. Все, чим можуть займатися жінки – прислужувати. Історія однієї такої служниці не залишить вас байдужими та надихне на різного роду думки.

Ніколас Спаркс “Краще в мені”

Легка і ненав’язлива проза “Краще в мені” дозволить вам розслабитися і повністю забути про свої щоденні турботи. Книга настільки правдоподібна і природна, що в неї дуже легко віриться і занурюється з головою. Приготуйтеся провести свій вечір, читаючи про любов, розлуку, таємницю, мрію і безсмертя у провінційному містечку.

Анна Франк “Притулок. Щоденник у листах”

Мемуари Анни Франк – це все, що залишилося від замученої в концтаборі 15-річної дівчинки. ЇЇ щоденник став всесвітньовідомим. Читати те, як згасала молода дівчина, звісно, важко, але це необхідно знати кожному, хто не бажає повторити чорні сторінки історії. 

Джоджо Мойес “До зустрічі з тобою”

У молодої Лу дуже помірне і нецікаве життя, натомість Уїлл має власний бізнес і не тратить ні хвилини свого життя дарма.  Але одного разу доля обертається до хлопця трагедією і він стає прикутим до інвалідного візка. Це забирає у хлопця бажання жити до тих пір, поки в його дім не прийшла Лу, щоб стати його доглядальницею. У молодих людей починаються стосунки. Книга залишає по собі багато питань, на які кожен дасть собі індивідуальні відповіді.

Володимир Набоков “Лоліта”

Відверта і скандальна книга, яка сколихнула увесь світ і викликала в читачів двоякі емоції та думки. До неї неможливо бути байдужим. Читачі вбачали в ній прояв великого гріха, або історію справжнього неформатного кохання. Адже це історія любові зрілого чоловіка і неповнолітньої дівчинки, яка його звабила.

Джон Фаулз “Коханка французького лейтенанта”

Щодня молода жінка в чорному виходить на берег моря і довго вдивляється в нього. Одного для на неї звернув увагу молодий чоловік, який якраз готувався до одруження з іншою. Тепер він не знає що йому робити: покинути кохану заради незнайомки, чи залишити все як є? Фінал ви можете обрати сам, оскільки автор написав дві різні розв’язки цієї історії.

Еліс Манро “Дороге життя”

Еліс Манро отримала свою нобелівську премію в тому числі й за те, що її проза настільки близька людському життю, що ви раптом можете натрапити на історію про себе, читаючи книгу авторки. Вона ілюструє людину у своїй прозі такою, якою вона є зі всіма вадами та нюансами. Авторка справді співчуває своїм персонажам, але ніколи не ідеалізує їх навмисне.

Елізабет Гілберт “Їсти, молитися, кохати”

Це автобіографічна проза про втрату жаги до життя після успіху і про повернення барв у свої будні. Така мотивація від авторки нагадує кожній жінці, що вона не повинна тратити себе на занепад і образи, адже життя лише одне і все, за що ми чіпаємося в ньому мусить приносити нам щастя.

А яку книгу ви б додали в цей перелік?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector