10 ознак того, що ти – розумна жінка

Розумна жінка не та, яка знає всі теореми та може розв’язати найскладніші математичні рівняння й не та, яка у всьому догоджає чоловікові. То хто ж вона та як нею стати? Ось 10 ознак, які допоможуть вам у цій справі. 

Ти собі не брешеш

Розумна жінка ніколи не буде собі брехати, адже чудово розуміє, що це марна трата часу та енергетичних ресурсів. Якщо чоловік їй не передзвонив, вони просто зізнається у тому, що не сподобалася йому. Розумна жінка не буде вигадувати сотні виправдань, тому що в результаті нічого хорошого це не принесе.

Ти не зациклена на чоловіках

Звичайно, тобі подобаються чоловіки, але ти розумієш, що можеш жити щасливо й без них. Тебе тішить твоя робота, близькі, хобі, а можливо навіть домашні тварини. Чоловік не впливає на твою жіночність і навіть якщо він піде, твоє життя без нього не зруйнується. Найголовніше, розумна жінка ніколи не буде душити свого чоловіка підозрами та ревністю, адже в неї просто немає на це часу та енергії.

Ти не ховаєш емоцій

Ти не приховуєш та не пригнічуєш свої емоції, тому що розумієш – аби пережити певні події у своєму житті, їх необхідно випустити з себе. Ти розумієш, що це частинка тебе і нічого поганого в сльозах немає. Ти не будеш переживати і страждати вічно, адже зайва драма не для тебе.

Ти прониклива

Перш за все, ти добре читаєш людей та одразу бачиш брехню та лицемірство. Крім того, ти можеш відчувати емоції інших людей. Якщо комусь погано чи сумно ти неодмінно це побачиш та підбереш найкращі слова, аби розрадити людину. 

Твій образ склався

Ти вже чудово розумієш, що тобі личить, а що ні й це стосується не лише одягу, а й поведінки. Ти не переймаєшся дитячими трендами та модою, а намагаєшся обрати лише те, що гарно впишеться у твій стиль. А найцікавіше те, що розумні жінки виглядають так, ніби вони геть не намагалися зробити свій образ ще шикарнішим.

Ти сама встановлюєш рамки

У розумної жінки завжди є розумні кордони та рамки за межі яких вона намагається не виходити, або не пускати когось стороннього. Це лише твій особистий простір і ти не будеш відкривати його для людини, яка цього не заслуговує.

Ти прекрасно себе знаєш

Ти чудово знаєш своє тіло та характер, адже за всі роки вивчила абсолютно все. Звичайно, хвороба може бути підступною, але це трапляється зі всіма. А ось напиватися перед важливою співбесідою ти не будеш, адже знаєш реакцію свого організму.

Ти вмієш аналізувати

Мріяти ніхто не забороняє, але розумним жінкам набагато легше будувати плани та прораховувати всі можливі результати. Ти вмієш аналізувати ситуацію та йти до своєї мети крок за кроком.

Ти живеш тут і зараз

Ти рідко поринаєш у минуле, адже воно існує лише задля того, аби ти пам’ятала важливі уроки та приємні моменти. Ти не будеш переживати що у свій час зробила неправильний вибір, а могла б зараз мати набагато більше. Ти засвоїла урок і якщо так сталося, значить так судилося. Та й у майбутнє ти не зазираєш, адже знаєш, що прорахувати його просто неможливо. Ти живеш тут і зараз та вмієш насолоджуватися моментом.

Ти залишаєшся жінкою

Ти справжня жінка й статті типу “Справжня жінка повинна” тебе мало цікавлять. Ти робиш те, що тобі подобається залишаючись красивою та жіночною. Тобі досі подобається купувати красивий одяг та зустрічатися з подругами, навіть якщо модні журнали говорять, що цього робити не потрібно.

Впізнали себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector