13 речей, від яких треба звільнити своє життя

Живіть так, як хочете ви, а не хтось інший. Слухай те, що йде у вас зсередини, а не ззовні.

1. Не доводьте постійно те, що ви маєте рацію

Безліч людей у всьому світі розлучають та змушені забувати один одного попри шалене кохання. А все тому, що ми ніяк не зрозуміємо — у партнера може бути інша думка щодо чогось.

2. Не контролюйте

Не треба контролювати все і завжди, деякі ситуації минуть, деякі проблеми зникнуть, а інші люди самі знають, як їм жити. Нехай вони будуть собою, як і ви.

3. Не мучте себе відчуттям провини

Звільніться від жахливої потреби — знаходити винних людей у будь-якій ситуації. Інколи буває так, що винних просто нема. Тримайте свою енергію при собі. Будьте щасливими.

4. Зупиняйте негативні думки

Як же часто ми шкодимо собі і своєму житті просто через те, що з’їдаємо себе своїми ж думками. Вони матеріальні, годі! Не довіряйте усім вашим думкам. Будете думати про хороше — так воно і буде.

5. Досить постійно жалітись

Не жалійтесь на усе: життя, друзів, партнера, батьків, дітей, продавця в супермаркеті, викладачку в університеті, кур’єра з піцою. Не жалійтесь на державу, освіту, владу, ситуацію, гроші. просто живіть і покращуйте своє життя, якщо вас щось не влаштовує.

6. Не критикуйте

Не треба принижувати за спиною людей, які чимось кращі за вас. Заздрите? То спробуйте бути кращими, а не принижувати інших.

7. Не думайте про враження інших

Будьте собою, а не тим, хто завжди і всім подобається. Так не буває, залиште усі маски і побудьте нарешті в своїй тарілці.

8. Змінюйтесь

Зміни — це не просто нормально, це чудово. Без змін ми будемо стояти на місці, а з ними в нас є шанс відкрити для себе щось нове.

9. Не вішайте ярликів

Якщо ви не знаєте людину, не були на якомусь заході, то як ви можете про це говорити? Не треба упередженим ставленням комусь псувати настрій, а може, навіть життя?

10. Відпустіть минуле

Це справді буває важко, але тільки тому, що нам із вами складно жити теперішнім і страшно дивитись в майбутнє. Усе в нас всіх буде добре, минуле не повернеш.

11. Забудьте про страхи

Не забувайте, що страх — це ілюзія, яка тримає вас на одному місці. Це ви самі собі щось придумали, усе виключно в голові. Як тільки ви зміните ставлення до ситуації, страх мине.

12. Не виправдовуйтесь

Позбудьтесь нарешті виправдань, навіщо вони вам? Ви живете так, як хочете і не маєте нікому нічого доводити.

13. Не живіть чужими очікуваннями

Забагато людей живе не своїм життям, а чужим. Деяким людям хочеться бути найкращими в очах інших, хочеться, щоб їм заздрили, ними захоплювались, їх любили. Але цього не буде просто через те, що ви відповідаєте їхнім очікуванням. Тільки ви знаєте, як вам краще жити.

Чужі очікування вбивають ваше внутрішнє Я.

Такі люди зайняті чужим життям, хоча й живуть у своєму. Життя одне, правда ж?

Може, годі вже витрачати їх на дрібниці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector