10 пам’ятників, які роблять світ добрішим

Добро – це те, що приносить в наше життя більше радості та щастя. Звичайно, що такі вчинки гідні уваги й поваги, тому ці пам’ятники і скульптури заслуговують окремої статті. Завдяки цим витворам архітектури у світі з’являється трошки більше добра. 

Не соромтеся своїх почуттів

У Флориді милує око перехожих 8-метрова скульптура закоханої пари. Матрос пристрасно цілує медсестру. 

Добре ангелятко

В Ізмайлівському парку на одній із лавочок примостилася фігурка доброго ангела з парасолькою. Офіційна назва скульптури – “Петербурзький ангел”. З жовтня 2013 року він може скласти вам компанії і скромно посидіти поруч. 

Справжня дружба

Ця скульптура розділена на дві частини. Одна знаходиться на одному беріз річки, а інша – на протилежному. Суть її полягає в тому, що кролики стрибають у воду з однієї сторони і вибираються на берег з іншої. Звичайно, що без допомоги друзів не обійтися. Побачити переправу кроликів можна у Швеції. 

Пам’ять про тривалі мандри

Кіт Семен подолав понад 2000 км, щоб потрапити у рідну домівку. На честь цього у Мурманську йому встановили памятник, який став символом тривалих мандрів. 

Сімейні цінності

У 2008 році в Саранську встановили памятник, присвячений сім’ї. Він є символом непорушних цінностей, які слугують фундаментом нашого суспільства. 

Ілюзія легкості

Англійський художник Марк Куїнн став автором незвичайної скульптури у вигляді гігантського 7-місячного немовляти. Хоча вона виготовлена з бронзи і сталі, але виглядає надзвичайно легко. 

Хлопчик, що дивиться на Місяць

Це найменший пам’ятник у Швеції, який має розмір близько 15 см. Його автором є Лісс Ерікссон, який створив скульптуру у 1967 році. На ній зображений хлопчик, який обіймає свої коліна і дивиться на Місяць.

Героїчна тварина

Цей собака рятував людей при монастирі Святого Бернара у Швейцарії. Він шукав і витягував тих, хто потрапив у полон снігових заметів. Згодом цю породу собак найменували сенбернаром. Люди подейкують, що Баррі вдалося зберегти життя 40 людям, а 41 врятований застрелив його, переплутавши з вовком.

Пам’ятник сім’ї

На набережній в Астрахані стоїть пам’ятник, присвячений сім’ї. В образі героїв скульптури багато людей зможуть впізнати себе чи своїх близьких. 

Сосиска дружби

Автор цієї скульптури – Костянтин Зінич. На ній зображене спільне поїдання сосиски. Побачити цю роботу можна біля одного з м’ясних магазинів Новокузнецька. 

Яка скульптура сподобалася вам найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector