Який місяць народження – такою і буде доля

Астрологи стверджують, що характер людини залежить не лише від її знаку Зодіаку, але й від місяця народження. Адже вони не збігаються із зодіакальними сузір’ями. Людина, народжена у різні числа одного і того ж місяця може належати да різних знаків Зодіаку.

Ось якими властивостями володіють люди, народженні у певний період року:

Січень – впевнені переможці.

У них міцний характер і велика сила волі. Вони здатні пережити усі труднощі і побороти будь-які негаразди. У них лідерська натура, яка отримує натхнення від постійного суперництва. На жаль, ця надзвичайна сила грає з ними і поганий жарт. Адже часто їм важко знайти людину, яка витримає їхній напір. 

Лютий – легковажні особи.

Вони люблять більше говорити, ніж діяти. Люди, народжені в лютому, багато мріють і планують, але рідко реалізовують задумане. Вони можуть бути надокучливими снобами або привітними людьми. Однак в будь-якому випадку їхні настрій непостійний і швидко змінюється. Це часто заважає їм будувати стосунки та кар’єру. 

Березень – чуйні романтики.

Вони не вміють приймати критику. Будь-яке слово викликає в них образу та неприємні переживання. Для того, щоб досягти успіху, їм потрібно навчитися контролювати власні емоції. В іншому разі неминучою стане затяжна депресія. Хоча в тих питаннях, які для них є справді важливими, вони будуть дотримуватися своєї думки до останнього.

Квітень – відчайдушні кар’єристи.

Ці люди мають багато планів і готові втілювати їх в реальність. Вони впевнені в собі і завжди займають лідерські позиції. На шляху до здійснення своїх цілей вони можуть пожертвувати тактовністю та делікатністю. У любові вони пристрасні і прагнуть віднайти гармонію та баланс.

Травень – надійні та наполегливі.

Вони не погоджуються на компроміси і звикли тримати все під контролем. Однак переконати їх зможуть лише логічні та безспірні аргументи. У своїх сімейних поглядах вони відрізняються стабільністю, але настрій часто буває мінливим. 

Червень – харизматичні таланти.

Вони творчі та талановиті люди, які за бронею байдужості приховують багато комплексів та образ. Їм легко вдається генерувати нові ідеї і продукувати потік інформації. Сила волі – це запорука їхнього успішного майбутнього.

Липень – метушливі люди.

Народжені в липні люблять незалежність та свободу, однак часто встановлюються для інших власні правила гри. Вони егоїстичні натури, які завдяки своїй харизмі вміють вийти сухими з води. Їм невідомо, що таке справжня дружба, адже в глибині душі вони зневажають усіх оточуючих.

Серпень – пристрасні натури.

У них багато енергій та підвищена емоційність. Вони – душа компанії і лідери за своєю суттю. Також їх легко обдурити, адже вони звикли довіряти оточуючим. Та природня чарівність часто допомагає їм вийти переможцем в будь-якій ситуації. Це емоційні натури, які не можуть без яскравих вражень.

Вересень – успішні гедоністи.

На них чекає успіх в бізнесі, адже вони практичні, розважливі і ніколи не керуються власними емоціями. Тим часом вони знають, як насолоджуватися життям  і бачать кінцеву мету своїх старань. Для них пріоритетними є матеріальний достаток і гармонія з собою.

Жовтень – скептичні особи.

Можливо, ззовні вони нагадують простих добрих людей, але в душі у них вибухова суміш. Таке поєднання емоцій властиве для творчих натур. Їхнє життя сповнене постійними сумнівами. Однак сумно з цими людьми не буває, адже вона завжди відкриті до пригод.

Листопад – загадкові інтелектуали.

Ці люди поєднують в собі різні риси характеру. Це і сила волі, і харизма, і мудрість. Вони мають великі амбіції і готові підкорити світ. Однак часто на заваді стають внутрішні страхи та переживання. Це найзагадковіші особистості. 

Грудень – розсудливі моралісти.

Вони ніколи не йдуть на поводу своїх емоцій. Їм важливо приймати обдумані рішення і розсудливо дивитися на кожну ситуацію. Також вони готові на самопожертви заради благих намірів. Їхню силу волі не легко зламати, але вони регулярно отримують болючі життєві уроки. 

А ви дізналися про свій характер щось нове?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector