10 помилок, про які шкодують всі батьки

 

Кожні батьки бажають для свого рідного чада лише найкращого. Та чи знаємо ми, чого насправді потребують наші діти, коли купуємо для них дорогі гаджети, іграшки, а самі витрачаємо море часу на те, аби встигнути забезпечити себе та свою сім’ю, замість того, аби виділити час для дитини.

Чи пам’ятаєте ви перші слова, перші кроки своєї дити?

Безліч батьків робить масу помилок, а потім шкодують про це.

Ми створили перелік цих речей, які вже ніколи е повернеш, але завжди шкодуватимеш про них.

1. Не вміли насолоджуватися спілкуванням з малюком

Маленька людинка зовсім скоро стане самостійною особистістю, яка самостійно прийматиме рішення, а для батьків у її серці вже не буде місця, якщо в дитинстві вона не отримає від них потрібної уваги та любові.

Важливо постійно розмовляти зі своїм чадом, скеровувати у потрібному напрямку та розуміти її хід думок.

Так навіть буде легше виховувати гідну людину, яка на старості ваших років точно буде поряд.

2. Мало обіймали дітей

Мабуть, ви не одноразово відчували потребу у психологічній підтримці, а банальні обійми могли вирішити безліч проблем.

Ось так і дитині.

Для неї важливо відчувати підтримку та тепло від батьків.

Ніколи не реагуйте на слова: не тримай багато дитину на руках, бо звикне і ти не зможеш відійти від нього Ігноруйте це і робіть так, як того прагне ваша душа.

Якщо  змалечку не навчите дитину обійматися, то потім дитина сама не захоче отримувати обійми.

3. Забували фотографувати і знімати відео

Ясна річ, нічого страшного в тому, що дитина не зафіксована фото плівці. Повірте, що це не відобразиться на її характері.

Та минає час, вам хочеться згадати минуле, яке так гріло, а ось – бац, і нема з чого згадувати, адже ніхто не фотографував і не знімав на відео.

Це дуже згуртовує сім’ю, якщо збиратися за святковим столом і переглядати старі записи, як спогади і додавати свої історії до цього.

4. І не записували перші слова

Ще одна річ без якої спокійно можна прожити, але значно приємніше згадувати певні предмети і називати їх словами вашої дитини.

5. Мало грали в розвивальні ігри

Якщо з дитиною займатися, то вона матиме значно вищий розвиток інтелекту. Як мінімум, цього вимагає сучасний світ, адже ми живемо у віці, коли новини випереджають події.

Так корисно, коли дитина вже точно знає у що їй подобається гратися, чи подобається їй плавати чи бігати? Можливо, дитина захоче відвідувати художню школу.

Та й спільне захоплення, або творчість на яку ви самі підштовхнули свою дитину, однозначно зближує.

Батьки, які вже мають дорослих дітей постійно жалкують про те, що колись забороняли розвивати талант своєї дитини і не посприяли цьому.

6. Були надто суворі

Так, важливо пояснювати дитині її помилки, пропрацьовувати ці моменти, та ніколи, ніколи не варто сварити та карати дитину за погану оцінку, за забруднений одяг чи розбитий посуд.

Навіть не думай, що ваша суворість допоможе дитині у дорослому житті. Повірте, саме крик і жорстокі покарання знищують стрижень людини.

7. Не зважали на думку дитини

Нумо згадаймо своє дитинство, а нам було приємно, коли батьки постійно говорили нам про те, що вони зараз не можуть приділити нам час, що у них є значно важливіші справи, а на прості розмови – так взагалі, поговоримо на вихідних, а  зараз мушу працювати.

Тому, не відмовляйте своїй дитині у тому, аби разом прогулятися. Викарбуйте хоча б трішки часу для того, що б ваша дитина відчувала свою значущість, аби вона знала, що її люблять та цінують.

Як мінімум гарно поясніть, що ви зайняті, а зовсім скоро ви зможете разом побавитися.

8. Мало тішили дитину

З дитинства ми маємо запам’ятовувати світлі моменти щастя. Та що ж запам’ятовувати, коли їх, як таких і не було?

Тому, більше часу виділяйте для того, аби дитина гуляла з вами у зоопарку, відвідувала музеї, атракціони, гуляла з морозивом у парку.

Повірте, навіть повітряна кулька, яку так хотіла дитина, чи цукрова вата – точно запам’ятаються дитині на все життя, якщо все робити щиро.

Та і для батьків це також буде приємним спогадом, якщо ви дійсно любите свою дитину.

9. Занадто часто прислухалися до чужих порад

Знаємо, ви не рідко чуєте від старшого покоління про те, що ви не так виховуєте свою дитину, не правильно одягаєте її, годуєте теж погано і взагалі, що це за батьки такі пішли, що навіть не можуть добре дитину вберегти?

Тут, потрібно набратися терпіння. Так, слухати ось це все – надзвичайно важко, та разом з тим, ви маєте це сприймати з усмішкою і все одно, робити так, як підказує вам ваше серце.

Ніхто не каже, що думка ваших батьків – погана, часто можна запитати поради у своїх рідних, якщо у них вже є досвід. Та все ж довіряйте лікарям, а не бабусям, які постійно сидять на протязі біля під’їзду.

10. Не були поруч у важливі моменти їх життя

Вам може зовсім дріб’язковим те, що ви не прийшли на виступ до своєї дитини. Та все ж, вона буде пам’ятати це все життя.

Так приємно, коли після того, як ти розповіси декілька рядочків вірша тебе похвалить мама, обійме татко і поаплодує весь зал.

Так, ти ростеш впевненою у собі особою, яка точно знає, що її люблять.

Навіть елементарне – прикрасити ялинку перед різдвяними святами, або купівля новорічного костюму – важливо та приємно.

А у вас є моменти про які ви шкодуєте під час виховання дитини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector