10 практичних порад, які допоможуть позбутися безладу на кухні

Головною причиною безладу на кухні є інертність. Дуже часто, коли ми приносимо на кухню якусь нову річ, то просто лишаємо її в будь-якому зручному місці й сподіваємося, що колись облаштуємо все максимально функціонально та просто. От тільки цього не відбувається. Ми забуваємо про цю річ й продовжуємо класти її туди, де вона лежить від самого початку. 

Сьогодні, ми поділимося з вами невеличкими секретами, які допоможуть зручно організувати ваш робочий простір та назавжди позбутися безладу. 

Кришки та контейнери краще зберігати окремо

Таким чином вам вдасться компактно скласти всі свої контейнери та зручно їх діставати при необхідності. Не забудьте розсортувати все за розмірами.

Вибирайте контейнери квадратної форми

Вони максимально функціонально використовують простір, що допомагає легко переставляти їх у шафі. Коли ви почнете користуватися квадратними контейнерами, то помітите, що виглядають вони набагато охайніше.

Встановіть тримач кришок на внутрішній частині кухонної шафи

Кришки, як правило, також займають доволі багато простору, саме тому краще використовувати спеціальні тримачі. Вони кріпляться до внутрішньої частини дверцят шафки та можуть вмістити велику кількість кришок.

Більшість кухонного начиння на гачках має кращий вигляд, ніж у шухляді

Таке кухонне начиння, як вінчик чи лопатка часто зберігають в шухлядах, або на спеціальних тацях. Проте так вони виглядають дуже неохайно. Краще вішати їх на спеціальні гачки, тоді вони матимуть кращий вигляд. 

Набагато зручніше зберігати деко, обробні дошки та форми для випічки середньої висоти вертикально

Таким чином вони займають набагато менше місця. Окрім того, вам буде набагато зручніше діставати їх.

Поворотна підставка може стати ідеальним рішенням, якщо у вас багато маленьких баночок

Ви зможете просто провернути підставку та дістати потрібну баночку. Якщо ж зберігати їх просто у шафці, там буде постійний безлад, тому що під час приготування їжі у вас навряд чи буде час на розставляння всіх спецій. 

Облаштуйте додаткові полички, щоб використовувати увесь вільний простір у шафках

Високі полички можуть викликати багато проблем. В такому випадку доводиться зберігати посуд один на одному. Звичайно ж, діставати його не дуже зручно. Спробуйте додати більше поличок та використовувати їх для окремих видів посуду. 

Фольгу, папір для випічки та поліетиленові пакети можна зберігати в органайзері для документів

Зазвичай всі ці речі мають доволі велике упакування й знайти місце для їх зберігання максимально важко. Саме тому, можна зберігати їх в органайзері для документів. Таким чином ви зможете з легкістю знайти все необхідне. 

Ви можете повісити банки зі спеціями на пластикові кліпси

Банки зі спеціями можуть займати доволі багато місця. Саме тому, їх краще розмістити на спеціальних поличках, які кріпляться до внутрішньої сторони дверцят шафки. 

Використовуйте органайзер для об’єктів, які завжди стоять на столі

В такому випадку вони виглядатимуть набагато охайніше й не будуть займати занадто багато місця. 

А як ви організовуєте свій робочий простір на кухні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector