10 причин, чому Близнюки – найяскравіші люди на Землі

Близнюки – це згусток енергії!

Близнюки не можуть залишатися непоміченими. Якщо у вас є друг або родич Близнюк, то ви розумієте про що я.

А ще краще ви це розумієте, якщо самі є Близнюком.

Це найяскравіший знак зодіаку. І я поясню вам чому.

1. Вони чудові співрозмовники

Близнюки не втомлюються говорити. Вони можуть підтримати будь-яку тему, навіть ту, яка їх не дуже цікавить. Інтелект та енергетичність Близнюків не дозволяє їм залишатися мовчазними надовго.

Якщо Близнюк про щось дізнався, він не може довго тримати це в собі. Йому потрібен хтось, кому він міг би розповісти Новину. ЦЕ не стосується таємниць.

Взагалі Близнюкам краще не розповідати про свої таємниці. Ні, вони нікому не розкажуть ваш секрет, але це доставить їм незручності. Адже тримати язик за зубами для Близнюків – непроста задача.

Цей знак любить повчати та давати поради, передаючи свій досвід. В нових стосунках Близнюк зразу поставить всі крапки над “і”.

Близнюки цінують вірну і справжню дружбу. Приятель для них – надзвичайно важлива людина у житті.

2. Вони працьовиті

Ці люди не можуть нічого не робити та чекати. Взагалі, якщо Близнюкам потрібно взяти відпустку, то вони, скоріш за все, заб’ють її роботою вдома, чи на городі. Ці люди точно не розвалюватимуться на дивані, поки сонце не зайшло.

Саме тому результати роботи Близнюків видно дуже скоро. Людям здається, що у Близнюків вкладений якийсь пропелер, а насправді вони просто працюють, не покладаючи рук і не зволікаючи.

Близнюки не люблять оточувати людьми, які лінуються і нічого не встигають. На таких людей вони чекати не будуть. Найбільший стрес для Близнюка – позбутися можливості працювати й приносити користь.

3. Вони творчі та майстри на всі руки

Талан у Близнюка може будь будь-який і до будь-чого. Цих людей природа обов’язково наділяє декількома яскравими перевагами серед інших. Близнюки дуже артистичні у них гарно розвинена жестикуляція та міміка.

Але у всьому цьому темпі та енергійності Близнюки швидко втрачають свій запал до чогось одного і перемикають на інше. Саме у такі ситуації Близнюкам, як ніколи, потрібен послідовний спокійний наставник, або партнер, який допоможе їм сконцентруватися на чомусь одному. 

4. Усередині них відразу кілька особистостей

Люди вважають, що Близнюки дволикі.

Це неправда. У Близнюків безліч облич, а не лише два. Це допомагає людям пристосуватися до будь-якого середовища. Вони вміють підлаштовуватися під людей, обираючи найкомфортнішу манеру спілкування.

Люди помилково думають, що Близнюки можуть бути нещирими. Але насправді кожна особистість, яка живе у Близнюкові – справжня і непідробна.

5. За ними важко встежити

Близнюкам дуже цінна їхня свобода. Близнюкові потрібно знати, що над ним тільки сонце.

Інколи свободу вони ставлять навіть вище, ніж кохання. Адже, якщо партнер почне говорити Близнюкові про відповідальність, він не витримає такого тиску і, скоріш за все, піде.

Найкраще, якщо поруч з Близнюком опиняється людина, яка сама знає ціну свободу та незалежність і вміє підтримати захоплення свого партнера.

6. Вони імпульсивні

Розбити дорогу техніку чи предмети декору для Близнюків – не питання. Вони руйнують все, що попадеться під руку, якщо щось викликало у них гнів. 

Особливо чутливими Близнюки є до ревнощів. Коли щось загрожує їхньому коханню, Близнюки просто божеволіють.

Правда, потім вони розуміють, що перегнули палицю і намагаються загладити свою провину чимсь приємним. Але як тільки з’явиться нова причина, знов щось полетить об стіну чи на підлогу.

7. Вони поверхневі

Поговоримо про недоліки. Вони також є. На жаль, Близнюкам притаманно робити висновки на першій отриманій інформації. Вони можуть вірити у плітки та навіть розносити їх.

Річ у тому, що темп життя Близнюків дуже часто не дає їм виділити час на те, щоб розібратися в багатьох питаннях фундаментально. Тому вони просто поверхнево повторюють те, що почули від інших.

8. Вони непослідовні

Ще одна якість, яка заважає Близнюкам налагодити контакт з людьми – їхня непослідовність. Це просто жахливо. Настрій Близнюків змінюється декілька разів на 15 хвилин. Вони вирішують щось, а потім телефонують, чи пишуть смс, що не вийде.

Близнюки впевнено щось вирішують, а потім настрій змінюється, і вони вже не такі впевнені. Це породжує сумніви. Тому вони часто чіпаються до людей, бажаючи почути поради.

9. Вони щедрі

Близнюки неймовірно щедрі. Так вони відчувають себе щасливішим. Коли з’являється можливість комусь допомогти, о тут вони вже ні на йоту не сумніваються. 

Близнюкам притаманне відчуття обов’язку за достаток цілого світу. Тому вони не рідко жертвують останнім, щоб нагодувати та одягнути того, хто потребує.

10. Вони прощають, але ніколи не забувають

Близнюки не вміють довго ображатися. Але вони пам’ятають про вашу кривду. Не для того, щоб відімстити, а для того, щоб сказати: “Ось бачиш як сталося, а ти говорив інакше. Більше не сперечайся”. Це може страшенно дратувати. Але Близнюки впевнені, що таким чином не роблять нічого поганого.

Вони вміють повертатися у стосунки, де їх скривдили та пробачати все. Просто інколи можуть колоти словами за вчинки минулого. Не варто звертати на це увагу.

Близнюки настільки яскраві, що їх неможливо забути. Тримайтеся ваших Близнюків, з ними точно не буде нудно.

А ви погоджуєтеся з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector