10 приголомшливо красивих фільмів, які змусять час зупинитися

Всі ми приємно проводимо час з коханими, рідними та близькими за переглядом хорошого кіно. І скільки цих переглядів було? Десятки! А, коли хтось просить порекомендувати якийсь цікавий фільм, то пригадуються лише одиниці.

Ми підготували 10 фільмів, які точно залишаться у пам’яті кожного глядача:

Макбет

Дружина Макбета втратила дитину. Тепер вона боїться втрати ще й чоловіка у його постійних воєнних походах. Для того, щоб утримати чоловіка поруч, жінка сама розв’язує війну, якою має на меті знищити будь-яких інших претендентів на трон. Неперевершена гра Фассбендера і Котійяр, неймовірна Шотландія, а головне – геніальний Шекспір.

Домішка

Шахрайство не має меж у розвитку. От один такий крадій вирішив обікрасти дівчину Кріс за допомогою личинки-паразита, якого вселив в неї. Цей паразит вказував Кріс що їй робити, а керувала ним воля шахрая. В результаті дівчина повністю переписала все своє майно на незнайомого чоловіка і залишилася ні з чим. Прекрасний фільм, неймовірні кольори та атмосфера.

Піна: Танець пристрасті 

Історія життя німецької танцівниці та хореографа  Піни Бауш. Стрічка документальна, але не приголомшує свою динамічністю та енергетикою. Це справді живе і видовищне кіно. Кожен окремий кадр – витвір мистецтва. У фільмі продемонстрована професійна хореографія, вона зачаровує, дивує і викликає шквал емоцій. 

Водне життя

Уес Андерсон подарував світові кіно багато шедеврів. Особливо варто зазначити «Готель «Гранд Будапешт» і «Королівство повного місяця». Але в цій підбірці ми вирішили згадати про одну з його робіт, яка зазнала несправедливої критики. Незвичний і довгий фільм, присвячений Жаку-Іву Кусто, наповнений красивими картинами, талановитими акторами, щирістю, красотою і глибоким сенсом.

Помутніння

Акторський склад вас приємно здивує. Скажемо тільки, що головну роль отримав Кіану Рівз. Це вже говорить про те, що стрічка незвична і глибока. Історія про те, що таємний агент поліції Роберт отримав завдання шпигувати за торговцями нового наркотику «субстанція Д». Річ у тім, що Роберт сам залежний, а шпигувати йому доведеться за власними друзями. 

Уявне кохання

Це кіно створене для справжніх естетів. Неймовірні пейзажі, гармонічні костюми, дим від сигарет і розмови про мистецтво – це все те, що наповнює стрічку неймовірною елегантністю. Сюжет доволі житейський: дві близькі подруги Франсіс і Марі вступають у битву за прихильність молодого сільського хлопця Ніколя.

Ренесанс

Футуризм в Парижі 2054 року. Режисери вирішили орієнтуватися лише на чорно-білу гаму. Це додає фільму напруги та похмурості. Але не позбавляє інтересу. Неординарне рішення від форми до змісту привабить всіх прихильників нестандартної творчості. А також сподобається фанам «Міста гріхів».

Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт

Це страшний мюзикл. Водночас і неймовірно легка, і лячна стрічка. Про чоловіка, у якого забрали все. Тоді він вирів помститися кривдникам і всім, хто має хоч найменше до них відношення. Для цього чоловік відкриває цирульню, де бриє знать дуже гострим і дуже небезпечним лезом. 

Майстер

Колишній моряк у післявоєнний час не може знайти собі місце серед цивільних. Йому не вдається налагодити контакти та знайти роботу. Тоді з творцем релігійного культу, який нав’язує морякові свою віру. Спершу все було гаразд, але потім колишній військовий ставить під сумнів слова свого наставника і намагається визначити хто він насправді.

Барака

Ця стрічка зовсім нешаблонна, вона рушить будь-яке наше уявлення про кіно. Тут немає ні діалогів, ні акторів, ні сюжету, у його звичному розумінні. Режисер знайомить нас з абсолютно далеким від цивілізації світом, завдяки безперервній лінії подій, яка вибудовує історію. Це сміливе рішення для фільму, але воно не залишить байдужим жодного глядача.

А ви вже бачили якийсь з цих фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector