Галя промовчала і вирушила додому. Радісний настрій від зустрічі з подругою зник

Люба в десятий раз розповідала про кар’єрні успіхи своєю доньки старій подрузі Галі. Дружили вони ще зі студентських часів, разом вчилися у медичному інституті. Після цього, пішли працювати медсестрами в одну поліклініку. 

За декілька років Галя вийшла заміж й народила сина – Дмитра, а от Люба заміж не вийшла, проте в неї була донька – Іринка. Родина Галі жила не була дуже бідною. Чоловік працював на заводі інженером, грошей вистачало на одяг та харчі. На відпочинок вони їздили дуже рідко. А от Люба була дуже бідною. Жити на зарплату медсестри разом з донькою дуже важко. Галя часто допомагала їй, речі віддавала, харчі купувала. Та й шкода було на Іринку дивитися – худорлява, голодна дитина!

Роки пробігли як одна мить. Любина донька вступила на економічний факультет до Львова, а потім влаштувалася працювати в банк. Кар’єру вона побудувала дуже швидко й навіть назбирала собі на квартиру. Згодом, Іринка забрала маму до себе. В той час, сильно захворів Галін чоловік й вона витрачала увесь свій час на його лікування. Так спілкування з Любою зійшло нанівець. 

Не спілкувалися вони декілька років, як раптом, Люба сама зателефонувала Галі та запросила її до себе у гості. Звичайно жінка хотіла побачитися зі старою подругою й погодилася. Люба тепер жила у розкішній квартирі своєї доньки. Сказати, щоб ремонт був красивий – язик не повернеться. Складалося враження, ніби вони намагаються купити все найдорожче та компенсувати все те, чого не вистачало у минулому. Люба вихвалялася своєю донькою, але повірити в те, що звичайний працівник банку на одну лишень зарплатню може мати таку квартиру з повними шафами одягу просто неможливо. 

Коли Люба закінчила розповідати про своє нове життя, вона запитала:

– А твій Дімка що? Досі не працює?

– Працює, але не офіційно. Здебільшого вдома. 

– Він що, фрилансер, чи як їх там називають?

– Так.

– Гнала б ти його на роботу, а то сидить в тебе на шиї! От хай з Іринки приклад бере.

Послухала це все Галина й радість від зустрічі десь швидко зникла. Галі не хотілося розповідати про зарплату сина, для чого шокувати людину розповідями про відпочинок на Майорці? Вона вийшла від подруги, сіла в своє червоненьке авто й поїхала додому. Треба було ще в оранжерею заглянути, адже син привіз рідкісні саджанці тюльпанів з Нідерландів. 

А ви б розповіли Любі про успіхи сина?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector