10 речей, які жінки ДУМАЮТЬ, що подобаються чоловікам (але насправді ні)

Наступні риси і поведінка – те, що на жіночий погляд подобається чоловікам, але насправді ті ненавидять подібне.

Чоловікам і жінкам властиво припускати щось один про одного. Ми не знаємо точно, але любимо здогадуватися, що ж подобається протилежній статі. Іноді такі непорозуміння просто смішні, а іноді можуть привести до серйозних проблем у стосунках.

Наступні риси і поведінка – те, що на жіночий погляд подобається чоловікам, але насправді ті ненавидять подібне. Так що, дамочки, перелічені нижче речі зовсім не sекsуальні для чоловіків:

1. Млосний голос.

Річ у тому, що у більшості дівчат це звучить неприродно, що своєю чергою змушує чоловіка думати, що він розмовляє з нещирою людиною.

2. Модельна фігура.

Звичайно, багатьом чоловікам подобаються настільки стрункі дівчата. Але зазвичай вони не залишаються з дуже привабливими. Вони думають, що вже дуже красиві дівчата будуть їх зраджувати або просто кинуть їх заради когось кращого. Так, це наука і статистика. У дружини чоловіки вибирають собі дівчат простіших.

3. Здаватися дурною.

Багато дівчат корчать з себе дуреп, щоб чоловік нібито відчув себе розумнішими і кращим, думаючи, що це його приверне. Але це не так, особливо, якщо ви хочете тривалих серйозних стосунків.

4. Примхи і істерики.

Деякі жінки думають, що своїми примхами і істериками будуть здаватися більш жіночними для чоловіка. Але насправді це явно не те, що йому потрібно.

5. Занадто пухкі губи.

Це модно, тим більше, що ін’єкції філерів стають все доступнішими. Але насправді далеко не всім чоловікам подобаються пухкі губи, особливо коли вони вже виглядають неприродно і роблять дівчину схожою на качку.

6. Удавати паскудне дівча

Це дівчата, які люблять поганих хлопців. А чоловікам подобаються погані дівчата тільки для sекsу, але явно не для створення сім’ї.

7. Вічно страждати.

Це в мультиках принци рятують страждають принцес. А в житті чоловікам не подобаються дівчата, які не можуть подбати про себе. Це не цікаво і не викликає до неї ніякої поваги.

8. У всьому з ним погоджуватися.

Часто дівчата намагаються в усьому погоджуватися з чоловіком, аби йому сподобатися, навіть якщо це не подобається їм самим. Це не приваблює, а скоріше відштовхує, тому що чоловік хоче собі жінку зі своїми поглядами і цінностями.

9. Намагатися здаватися дивною.

Деякі дівчата намагаються здаватися дивними в тому чи іншому вигляді, щоб зацікавити чоловіка, особливо якщо він творча людина і сам дивний. Але правда швидко спливає назовні, а в стосунках потрібно бути собою.

10. Сюсюкатись.

Ви можете думати, що чоловікам це здається милим і смішним, але більшість з них це просто дратує.

Є, що додати?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector