10 секретів жінки від якої не йдуть чоловіки

Чоловіки не покидають таких жінок, а прагнуть збудувати з ними міцні стосунки.

Універсального рецепта щасливих стосунків, розуміється не існує. Але є декілька секретів, які роблять жінку привабливою і бажаною для чоловіка. Сьогодні ми б хотіли розповісти вам про 10 секретів мудрої жінки, від якої не піде жоден чоловік:

  1. Чоловік – не сенс життя. Звісно свого коханого потрібно поважати та любити. Але наївно думати, що чоловіка можна до себе прив’язати гіперопікою. Навпаки, мужчини – хижаки, вони хочуть бігти за своєю “жертвою”, а не втікати від неї. Люби себе у першу чергу і твій чоловік потягнеться до тебе.
  2. Ти мусиш бути самостійна. Шкода, але чоловіки часто задирають носи, коли жінка живе на “його території” і “його коштом”. Тобі потрібно мати свій куток і свій заробіток, щоб не допускати думку про свою несамостійність. Так він розумітиме, що ти маєш куди піти в разі сварки та образ.
  3. Жінка має свої жіночі обов’язки. Твоя сила духу та самостійність не звільняють тебе від жіночого побуту. Не тому, що він не може прибрати, чи приготувати собі сам. А тому, що так він закохується в тебе, ти нагадуєш йому маму, бабусю. Так він розуміє твою любов.
  4. Його гроші – це його гроші. У час, коли жінка бореться за свої права і прагне продемонструвати свою незалежність, дуже не правильно досі заглядати у кишеню чоловіка. Це прояв не спроможності жити самостійно.Такі жінки викликають у сучасних чоловіків лише жалість.
  5. Жінка – це друг. Ти можеш народити йому прекрасних дітей і випрасувати всі сорочки, але він все одно постійно втікатиме до своїх друзів, якщо ти не вмітимеш вислухати його. Навчись підтримувати його захоплення, бути поруч там, де це необхідно, стань йому справжнім другом.
  6. Викинь ложку для поїдання мізків. Вона тобі більше ні до чого. Навчись говорити зі своїм коханим, якщо тема потребує цієї розмови та закривати очі на ті дрібниці, на які можна й не акцентувати. Ти не зміниш його або мирися, або йди. Інакше піде він.
  7. Вона не втомлюється у своєму розвитку. Занедбана жінка не задоволена собою і бурмотить на весь світ. Тому, звісно, чоловіки довго не затримуються з нею. Розвивайся і вдосконалюйся. Перш за все для себе, а вже потім для того, щоб зачарувати коханого.
  8. Підтримуй його захоплення. Тобі не обов’язково йти з ним на футбол, але ти можеш придбати йому квитки. Слухай. коли він хоче поділитися новинами зі свого хобі. і головне, май свої захоплення також.
  9. Будь слабкою і сильною водночас. Чоловіки не люблять, коли жінки намагаються керувати ними. Здається, цього ніхто не любить. Спрямовуйте свою силу не на чоловіка, а на світ ззовні. Чоловіки люблять ніжних кішок у звичайні дні, які перетворюються на диких левиць, коли цього потребує ситуація.
  10. Любіть себе. Жінка, яка любить себе завжди красива, ввічлива, приємна. Вона випромінює радість і впевненість. Хіба можливо не закохатися у таку жінку?

А які секрети жінок, від яких не йдуть чоловіки, знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector