10 вчинків людини, яка щиро тебе кохає

КОХАТИ – ЦЕ…

1. Любити – це не заважати тобі рости.

Коханий не запропонує тобі шматочок торта, якщо ти на дієті. Він не додасть цукор в твій чай, якщо у тебе підвищений цукор в крові. І не запропонує випити, якщо ти вирішив жити тверезим. Так само, як він не зажадає від тебе відповідати його уявленню про світ: не пити, якщо він вирішив не пити, і жити так, як хоче він.

2. Любити – це не грати в «ігри розуму».

Коханий не робить винною тебе і не маніпулює тобою. Він не говорить: «Цього не було», якщо ти ясно бачила, що, так, це було. Він не називає тебе божевільною, якщо ти відмовляєшся погоджуватися з його брехнею.

3. Любити – це не воювати.

Коханий не підкріплює свої аргументи особистими випадами. Він не б’є «під дих». Чи не настає тобі на горло і не веде тебе до загибелі. Він шукає рішення і готовий на компроміс. Він не прагне до перемоги за всяку ціну.

4. Любити – це не бути егоїстом.

Коханий не думає, що світ крутиться навколо нього. Він бере і дає, а не тільки бере, бере і бере. Він не завжди може розпізнати, але, принаймні, чує, що ти втомилась, хвора, засмучена чи незадоволена. Він здатний співпереживати і співчувати. Він може протягнути руку і підставити плече. З ним комфортно. Коханий робить все, що захоче, не думаючи про інших. Він поважає твій час і енергію. Він вміє ділитися.

5. Любити – це не контролювати.

Один з перших ознак потенційного домашнього насильства є прагнення партнера контролювати кожен твій крок: кому ти дзвониш, куди ти йдеш, на кого ти дивишся, що ти робиш. Коханий не робить цього. Він не перевіряє твій телефон не дивиться на спідометр, прикидаючи, де ти була. Він не говорить тобі, що ти маєш думати, носити або говорити. Він не говорить тобі, що ти маєш відчувати.

6. Любити – це поважати.

Коханий не навішує на тебе ярлики і не принижує перед іншими. Він не руйнує тебе й не соромить прилюдно. Він поважає твої кордони, поважає твій час, поважає твої ідеї, поважає твої емоції, поважає тебе.

7. Любити – це працювати над побудовою довіри.

Коханий не обманює, не бреше тобі постійно. Він не допитує про те, де ти була і що робила кожну хвилину цього дня. Він не «проходиться» по твоїх друзях. Він не фліртує з іншими, не прагне приховувати або недоговорювати.

8. Любити – це створювати простір.

Для тебе. Він дає тобі і собі можливість мати особистий простір. Пари не мають бути приклеєні один до одного 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Іноді потрібно збільшувати дистанцію. Кожному потрібний особистий час. Час, щоб побути зі своїми друзями. Час, щоб піти в гості. Час, щоб віддатися своїм захопленням, які партнер може не розділяти.

9. Любити – це слухати.

Коханий слухає тебе, навіть якщо ти не говориш чогось важливого. Він просто слухає. У нього немає готових рішень і він не знає всіх відповідей. Але у нього є терпіння і бажання слухати.

10. Любов – це НІКОЛИ не бути жорстоким

Чи треба це пояснювати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector