10 витончених фільмів в стилі ретро, ​​від яких неможливо відвести очей

У минулому столітті була особлива атмосфера. Особливо це стосується кіно. Ретро-фільми неймовірно стильні. Здається наче такого не було в реальності, але насправді епоха минулого має свою романтику. У цій статті ми зібрали приклади неймовірних витончених фільмів, які підкорюють з першого кадру. Насолоджуйтесь:

Дев’ять (Nine, 2009)

Гвідо Контіні – відомий режисер. Все життя його оточують розкішні жінки. Він відомий. Він йде до мети по головах. Але чому ж він не може завершити зйомки свого нового фільму? Він шукає розгадку там, де йому звичніше всього – в ліжку у жінок, але душа його спустошується все більше і більше.

Дорога змін (Revolutionary Road, 2008)

Дія картини відбувається в середині 50-х років, головні герої – члени невеликої провінційної сім’ї. Френк і Ейпріл Уїллер вважають себе сім’єю середнього класу, несхожою на інші сім’ї, і випробовують величезне бажання перебратися до Парижа. Однак доля приготувала для подружжя ряд неприємних сюрпризів…

Заборонене кохання (The Edge of Love, 2008)

Складні міжособистісні відносини чотирьох людей, що мали місце насправді в Англії в 1940-х роках, мало не призвели до трагедії. Це історія двох чоловіків і двох жінок, що заплуталися в своїх вчинках. Любов, ревнощі, зрада заводять їх у глухий кут, з якого, здається, неможливо вибратися.

Степфордські дружини (The Stepford Wives, 2004)

Переживши нервовий зрив, Джоанна Еберхарт переїжджає разом з чоловіком в містечко Степфорд, щоб побути далеко від стресів великого міста. Цей райський куточок на перший погляд видається ідеальним. Але незабаром Джоанна і її нова подруга Боббі помічають, що місцеві домогосподарки поводяться якось аж надто підозріло. Джоанна вирішує будь-що-будь докопатися до істини.

8 жінок (8 femmes, 2001)

Занесена снігом французька глибинка. У маєтку збирається сім’я для зустрічі Різдва. Але свято не відбудеться. Господар будинку убитий. 8 жінок, близьких до господаря дому, починають розслідування. Кожна з них під підозрою. У кожної є мотив для вбивства. День розслідування відкриває багато сімейних таємниць, які були під сімома замками.

Прислуга (The Help, 2011)

Дії картини розгортаються в 60-і роки. Головна героїня повертається додому після закінчення університету і найбільше хоче стати письменницею і вирватися зі свого маленького містечка. Дівчина вирішує написати книгу під назвою «Прислуга». А основою для роботи стали розповіді покоївок про своє нелегке життя і безправне становище.

Голова у хмарах (Head in the Clouds, 2003)

Вперше ірландський хлопець Гай побачив Гільду Бессе, коли навчався в університеті. Доля не раз зводила і розводила їх. Багата і розбещена Гільда вела досить вільний спосіб життя, завдяки чому Гай познайомився з багатьма людьми її кола. Але одного разу він побачив поруч з Гільдою іспанку Мію…

Хічкок (Hitchcock, 2012)

Відомий режисер наважується на експеримент: відійти від дорогих фільмів у жанрі «саспенс», які стали його візитною карткою і зняти скромну, до того ж чорно-білу картину «Психо». В процесі роботи майбутній «майстер страху» вдивляється в темні безодні людської душі, щоб знайти ті нервові закінчення, торкаючись до яких він міг би, як по клавішах, зіграти на емоціях глядача справжню симфонію жаху.

Сорая (Soraya, 2003)

Коли іранському шаху Мохамеду Пехлеві показують фотографію Сораї Бахтіяров, він закохується в неї з першого погляду. Незабаром сім’ю дівчини запрошують до палацу шаха, де Мохамед просить Сора стати його дружиною. Після недовгих роздумів вона погоджується. В результаті державного перевороту шах Мохамед і його сім’я змушені тікати з країни.

Великий Гетсбі (The Great Gatsby, 2013)

Джей Гетсбі – таємничий багатій, який незрозуміло звідки взяв свої статки і славу. Але у публіки і не виникає зайвих питань. Найголовніше, що багатій постійно влаштовує гучні вечірки. Одного разу письменник Нік Каррауей, потрапляє на такий захід через запрошення самого Гетсбі. Це і стане відправною точкою пригод двох друзів. Що таке кохання, зрада, сумніви і людське життя? І чи можна вийти переможцем у двобої зі смертю? 

А який у вас улюблений фільм?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector