11 фільмів, які надихають і змінюють життя

Бувають фільми і книги, після перегляду чи прочитання яких життя змінюється. Ти переосмислюєш своє життя, цінності, погляди, думки. Починаєш помічати малі радості і забуваєш про старе горе. Сьогодні мова буде йти про 11 фільмів, які можуть змінити ваше життя.

Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія

На цей фільм не було великих ставок, він мав стати лише невеликою частиною “Зоряних війн”, але режисеру вдалось зробити дещо більше. Емоційність і психологічна напруженість сюжету не залишає байдужих. Зовсім нове зображення, нова Галактика, нові проблеми і їхнє вирішення. Сталим залишається лише постійний вибір людини, її рішення і бажання жити. І в такі миті не можна сподіватись на когось, у тебе є лише ти.

Малена

Дізнайтесь, як можуть жити жінки, які нічого нікому не заподіяла, лише були красивими від природи. Дізнайтесь про те, скільки заздрісників вона мала і від якої несправедливості вона страждала. В головній ролі — Моніка Белуччі, час Другої світової.

Хатіко

Постійні сльози лише від думки про цю історію. Зворушлива історія вірного собаки, який до кінця своїх днів чекав господаря на одному місці. Хатіко увійшов в історію, є символом вірності. Про його історію знають навіть ті, хто ніколи її не читав і не переглядав фільм.

Імла

Якщо ви любите жахи, то це для вас. Історія класика сучасності Стівена Кінга, режисером фільму є неповторний Френк Даррабонт. Спочатку все спокійно — туман в маленькому місті, але раптово з туману з’являються дивні істоти. І це не просто страшна історія. Вона не зовсім вигадана.

Шербурзькі парасольки

Ви точно впізнаєте музику із цього фільму, вона давно стала класикою. Начебто звичайна історія нещасливого кохання, але водночас і особлива.

Могила світлячків

Двоє самотніх дітей вчаться виживати під час війни. У них немає дому, їжі, тепла. Хлопчик-підліток має швидко дорослішати, щоб врятувати сестричку від всього, що відбувається навколо.

Пробудження

Фільм на основі реальних подій відомого лікаря Сакса. Історія про дивну хворобу, під час якої люди засинають і більше не мають прокинутись. Лікар робив усе можливе і його пацієнти “прокинулись”. Захворів і сам лікар, це допомогло йому по-іншому сприйняти світ.

Я, Ерл і та, що помирає

Закохатись в людину, про швидку смерть якої ти знаєш — нелегко і дуже сміливо. Хлопець всілякими способами намагається розвеселити хвору дівчину і показує їй фільми, які режисирував сам із своїм найкращим другом.

Куди приводять мрії

Романтична історія вічної любові, яка показана усіма можливими естетичними способами. Комедійний до цього актор показує себе з нових ракурсів і дивує своїх фанатів.

Тринадцятий поверх

Непомітний фільм 1999 року. Він не містить так багато спецефектів як схожі до нього, але витончені сюжетні лінії вас зацікавлять. Проблема віртуального світу стає зрозумілою для вас і відкривається з нового боку. Після перегляду вам захочеться забитись в куточок і мовчки думати.

Андрій Рубльов

Митець, який у своїй творчості висвітлює добро, світло й гармонію живе в страшному світі. Україна-Русь XV століття схожа на пекло. Постійна війна між князями, голод, хвороби, постійна тінь і зло. Як при цьому залишити в серці любов до людей?

Чим ви б доповнили цей список?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector