11 фільмів, які змушують затамувати подих до самого останнього кадру

Фільми – це найкращий спосіб гарно провести час. Якщо плаксиві мелодрами, або безглузді комедії вам вже набридли, пропонуємо вашій увазі підбірку дійсно цікавих та захопливих фільмів. Їх вам обов’язково захочеться переглянути ще раз, тому що це справжні шедеври!

Все найкраще / All Good Things (2010)

Фільм, заснований на реальних подіях, розповідає про нащадка однієї з найбагатших сімей Нью-Йорка. Він закохується у звичайну дівчину, яка далека від елітного кола спілкування його родини. Але їм добре разом. Дівчина навіть не здогадується, що у її коханого психологічні проблеми. А потім, вона зникає… Слідство відновлюють лише через 20 років.

Тринадцята казка / The Thirteenth Tale (2013)

Маргарет Лі працює у книжковій крамниці, але вона завжди мріяла стати відомою письменницею. Одного разу, Віда Вінтер, чиї книги стали неймовірно популярними, пропонує Маргарет написати її біографію. Цікаво те, що Віда ніколи й нікому не розповідала про своє життя. Поступово, Маргарет відриває для себе багато прихованих таємниць.

Перш ніж я засну / Before I Go to Sleep (2014 року)

Після страшної аварії жінка втратила пам’ять. Їй здається, що вона ще зовсім молода, хоча насправді, щодня їй доводиться прокидатися у ліжку з незнайомим чоловіком та усвідомлювати, що їй вже 40, а не 20 років. Вона щодня намагається дізнатися про себе якомога більше фактів та зібрати все в одну картину.Та чи вдасться їй це зробити, якщо вранці вона все одно нічого не згадає?

Іспит / Exam (2009)

Одна велика корпорація шукає нового працівника та проводить конкурс серед всіх охочих. До фінального етапу доходять лише восьмеро. Вони готові на все, аби отримати цю посаду. Фільм доволі важкий, оскільки всі події відбуваються в закритому просторі та у великому психологічному напруженні. Головні герої страждають від повного відчаю.

Забираючи життя / Taking Lives (2004)

Історія розслідування вбивств серійного убивці, якому подобається проживати життя своїх жертв. Після вбивства, він живе у їх квартирі, використовує кредитні картки та просто веде такий самий спосіб життя. Розслідуванням займається агент ФБР Ілліана Скотт, яку неперевершено зіграла Анджеліна Джолі.

Транс / Trance (2013)

Саймон був звичайним працівником аукціонного дому та вирішив викрасти знамениту картину Гойї. Але у ході крадіжки сталося несподіване і хлопець втратив пам’ять. Він не пам’ятав куди заховав полотно, але допомога спільників та гіпнотерапевта Елізабет потроху відновлює пам’ять.

Безсоння / Insomnia (2002)

На Алясці сталося страшне вбивство 17-річної дівчинки. Розслідувати вбивство відправляється два професійних детективів з Лос-Анджелеса. З самого початку, детективу Дормера справа здається доволі легкою, але все змінюється разом з однією подією.

Перелом / Fracture (2007)

З самого початку, все відбувається доволі банально. Дружина зрадила своєму чоловікові і він вирішив їй помститися. Від пострілу, жінка впадає в кому. Справу розслідує молодий прокурор, якому справа здається дуже простою, але згодом, все починає розсипатися на очах…

Ілюзія обману / Now You See Me (2013)

Найкращих фокусників вирішили зібрати в одному місці та створити просто неперевершене шоу. Прямо під час своїх виступів, ця четвірка грабує банки, але нікому не вдається їх спіймати, адже вони створюють справжню магію. Та як бути поліції, яка в це не вірить?

Одержимість / Wicker Park (2004)

Звичайний фінансист Метью одного разу помічає у кав’ярні свою колишню дівчину Лізу, яка зникла раптово і безслідно. Він вирішує простежити за нею та дізнатися всю правду. Раптово, він знайомиться з іншою дівчиною, яку також звуть Ліза. Є підозри, що другій дівчині відомі мотиви таємничого зникнення, та за своєю любовною одержимістю хлопець не бачить, як його втягують у дуже віртуозну гру.

Краща пропозиція / The Best Offer (2013)

Вергілій Олдман керує великим аукціонним будинком. За всю свою кар’єру, йому та його напарнику вдалося обманути велику кількість клієнтів та провернути безліч афер.Тепер, у його будинку є таємна кімната, де зібрана велика кількість жіночих портретів створених відомими художниками світу. 

Але одного разу, по його допомогу звертається загадкова жінка. Вона просить оцінити його антикварні меблі у будинку батьків…

Які ще фільми ви можете порекомендувати?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector