Вашим дітям потрібна не ідеальна мама, а щаслива

Кожна дівчинка у майбутньому мріє стати хорошою та навіть ідеальною мамою. Дуже часто, жінки, які вагітні вперше перечитуються велику кількість книжок, журналів та довідників, які розповідають про виховання дітей, їх здоров’я та звички. У той момент, ми вже мріємо випробувати всі ці знання на практиці та показати, що ми гарно повчилися, але чи бувають такі ідеальні мами в справжньому житті?

Я таких ніколи не зустрічала, тому що їх просто немає! Немає ідеальних людей, а отже, немає й ідеальних мам. І вам варто з цим змиритися і просто отримувати задоволення від того, що ваша дитина поряд і надзвичайно сильно любить вас.

З часом, після купи недоспаних ночей та істерик ви зрозумієте, що краще бути просто щасливою мамою, аніж ідеальною. Коли дітки дивляться на маму і бачать щастя в її очах – це їх надихає! 

Так, всі ми припускаємося помилок, але не варто себе за це гризти. Так, ви одягнули дитині занадто легку курточку і тепер вона кашляє. Так, замість корисного супу ви посмажили дитині смачну яєчню. Так, замість двох цукерок, ви дозволили їй з’їсти три й тепер у неї болить животик. Все це чудовий досвід, який дозволяє вам вчитися та вдосконалюватися. Ти ніколи не навчишся на чужих помилках.

Як би ви не намагались вберегти свою дитину від хвороб – вона все одно десь застудиться та захворіє. Як би ви не ховали якісь тендітні предмети у домі, вона все одно знайде та поламає. Не варто занадто сильно старатися бути ідеальною мамою, тому що діти є діти. Вони знайдуть де забруднитися та як нашкодити. Для них це просто гра.

Так, будуть дні, коли буде надзвичайно важко. Вам буде здаватися, що ви найнещасніша людина на всій планеті, тому що все падає з рук і ви нічого не встигаєте. Й це цілком нормально. Ви ж просто людина. Ви просто повинні пам’ятати, що для своєї дитини ви вже найкраща мама у світі. Навіть, коли накричите, та змусите прибирати всі іграшки.

Просто намагайтеся завжди підтримувати дітей та в усьому їм допомагати!

Ви зустрічали ідеальних мам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector