11 причин, чому найнеймовірнішим жінкам складно знайти свою любов

Часом дивишся на своїх подруг і не розумієш, як їм вдається так легко будувати здорові та довготривалі стосунки з чоловіками. Може навіть здатися, що вони зовсім не докладають зусиль, все відбувається само собою. А в інших взагалі нічого не виходить. Вони можуть витрачати роки на тих, хто врешті-решт просто розіб’є їм серце. Зазвичай, в таких стосунках застрягають найпрекрасніші жінки. 

Чому ж так відбувається? Вони ж варті більшого! Ось декілька причин, які можуть пояснити цю несправедливість. 

1. Поруч з такими жінками чоловіки почуваються невпевнено

Від природи, чоловіки звикли здаватися сильнішими. В минулому, саме вони забезпечували родину їжею та захищали їх від ворогів. Ця поведінка передалася їм на рівні інстинктів, тому коли поруч з ними сильна жінка, вони можуть почуватися невпевнено. Річ у тому, що їй потрібно відповідати, знаходитися на тому ж рівні або навіть вище. Коли чоловік розуміє, що поруч з нею доведеться багато працювати та розвиватися, це може викликати страх й він радше почне зустрічатися з тендітнішою та ніжнішою дівчиною, яка вже буде цінувати його, без змін. 

Звичайно, знайти сильного та впевненого в собі чоловіка цілком реально, але на це доведеться витратити трохи свого часу. 

2. Ці жінки незалежні. Їх мрії – в пріоритеті

Є чоловіки, які люблять контролювати життя своєї жінки та вказувати що і коли вона повинна робити. З цими дівчатами такий номер не проходить, адже вони впевнені у собі й чітко усвідомлюють чого хочуть. На першому місці завжди будуть стояти їх мрії та цілі й лише потім чоловік. Вони не збираються відмовлятися від себе заради стосунків, тому що розуміють, що гармонічні відносини – це партнерство та підтримка. Якщо чоловік проти їх захоплень, вони не будуть з ним зустрічатися. 

3. Вони не дозволяють чоловікові витирати об себе ноги

Маніпуляції, ігри та інтриги зовсім не цікавлять сильних та впевнених у собі жінок. Якщо вони помітять хоча б один підступний крок з боку свого коханого, то швидко втратять всю цікавість до цих стосунків. Коли цінуєш себе понад усе, ніхто не буде гратися з тобою в ігри. Другого шансу не буде.

4. Такі жінки вміють захистити себе

Не варто їм брехати. В цих дівчат дуже хороша інтуїція, а брехню вони можуть відчути за кілометр. Якщо вона помітить, що ви починаєте грати з нею в якісь незрозумілі ігри, то зразу почне захищатися та висловлювати свою думку стосовно всієї цієї ситуації. Доведеться пояснювати свою поведінку та наміри, адже просто забути такий інцидент вона вам не дозволить.

5. Вони трошки дивні

У кожній людині присутні якісь свої дивацтва, але такі жінки не бояться їх і не приховують. Вони відкриті та цікаві. Саме ці “родзинки” приваблюють до них чоловіків, проте вони ніколи не будуть змінювати себе та свої звички заради когось. Якщо ви не можете прийняти їх таким, як вони є – ваші шляхи розійдуться. 

6. Вони знають собі ціну і вимогливі у виборі чоловіка

Мудрість приходить з віком. Ці панянки за всі роки свого життя бачили дуже багато, тому вони не будуть сліпо вірити пустим словам та обіцянкам. Їм не потрібні стосунки просто щоб не ходити в кіно самостійно. Вони шукаються справжнього партнера й готові чекати його доволі довго. Якість стосунків набагато важливіша, ніж просто їх наявність. 

7. Такі жінки говорять прямо те, що думають

Це впевнені в собі жінки, які завжди прямо висловлюватимуть всі свої думки та переживання. Якщо хтось їм подобається, то вони навряд чи будуть мовчати. Далеко не всі чоловіки вміють правильно сприймати таку прямоту, адже вона може лякати. Незрілі хлопці не готові так відкрито обговорювати всі свої думки та дії, тому вони бояться цих жінок. 

8. У них є цілі в житті

Вони не женуться за коханням, адже в їх житті є набагато важливіші справи. Якщо кохання прийде в їх життя, то вони просто з вдячністю його приймуть, але відкладати всі свої цілі та життя заради пошуків партнера не стануть. 

У такої жінки є мета і вона наполегливо працює заради її досягнення. Тому не варто думати, що вона відмовиться від всього, аби присвятити час вам. Ви просто станете ще однією важливою частиною її життя й це потрібно приймати. 

9. Вони більш зрілі, ніж більшість

Попри свій молодий вік, ці жінки доволі мудрі. Вони вміють чітко будувати плани та розписувати всі кроки, аби досягти своєї мети. Далеко не всі люди знайшли себе, а ось їм вдалося. Вони знають чого хочуть й не будуть зупинятися через почуття. 

10. Такі жінки люблять всім серцем

Їм дуже важко закохуватися та відкриватися чоловікам, адже вони звикли робити все самостійно, без допомоги інших. Проте якщо вам вдасться завоювати її кохання, то воно буде безмежним. Ви отримаєте величезну кількість підтримки, турботи та ніжності. Ці жінки вміють кохати, але їх ще потрібно завоювати. 

11. Таку жінку не зустрінеш в клубі

Зазвичай ці жінки майже не відвідують клуби, адже вважають їх марною тратою часу. Вони намагаються працювати над своїми цілями, розвиватися та проводити вільний час з користю. А якщо хочеться відпочити, то краще випити келих вина, чи чашку чаю з подругою. 

Ви зустрічали таких жінок?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector