11 років тому 52-річна Ольга знайшла в кущах бузку немовля і вирішила залишити його собі. Як живе сім’я зараз

Ольга родом з невеликого містечка. Одного травневого дня вона вирішила піти на прогулянку. Це був її вихідний, а зайнятися було нічим.

Її дочка жила окремо, тому жінка була самотньою. Вона дуже чекала на появу онуків, але знала, що у доньки свої плани. Її основна ціль – це кар’єра, а вже потім сім’я.

Жінка зайшла в парк, що знаходився неподалік від її дому. Вона спокійно ходила стежками і наткнулася на дивний пакет, який лежав під кущем бузку.

Цікавість взяла гору і Ольга підійшла ближче, щоб дізнатися, що всередині. Вона заглянула і втратила дар мови. В пакунку було немовля! Воно нерухомо лежало і не подавало жодних ознак життя.

Жінка кілька секунд вагалася, а потім вирішила взяти дитинча на руки. Тієї ж секунди воно почало голосно плакати.

Ольга не могла повірити, що хтось може залишити напризволяще своє немовля, тому до останнього сподівалася, що його батьки десь неподалік.

Однак вона помилялася. Через декілька годин вона зателефонувала в поліцію та соціальну службу. Вони відшукали біологічних батьків дівчинки.

Виявилося, що це місцева сім’я алкоголіків, які відмовилися від своєї дитини. Її мати вирішила позбутися зайвого тягаря і залишити його під кущем бузку. 

Добре, що Ольга натрапила на дитинча. В іншому разі дівчинці загрожувала смерть.

Соціальні працівники не могли повернути немовля назад у неблагополучну сім’ю, тому знайшли для нього дитячий притулок.

Жінці ця історія не давала спокою. Вона довго думала над своєю знахідкою і наважилася всиновити Софійку.

Однак близькі та друзі не підтримали її вибір. Дочка критикувала таке рішення і казала, що матері пора внуків бавити, а не дітей всиновлювати. Та жінка на це не зважала. Вона знала, що бабусею стане не скоро, а цій дівчинці потрібна сім’я.

Жінці було не легко знову вжитися в роль матусі. Адже їй 52-роки: сили та енергія вже не ті. З дівчинкою доводилося справлятися самостійно, адже ніхто не погоджувався допомагати.

Ольга покинула свою роботу і присвятила увесь час вихованню Софії. Для того, щоб мати за що жити, вона здавала в оренду свою другу квартиру.

Зараз дівчинці виповнилося 11 років. Жінка жодного разу не пожаліла про своє рішення. Софійка виросла розумною та чемною дівчинкою. Вона стала маминою помічницею і вже самостійно готує їсти.

Ольга впевнена, що Софійка не пропаде. Коли жінки не стане, дівчинку забере до себе її рідна дочка, яка так і не створила власної сім’ї.

А що ви думаєте про вчинок жінки? Що б ви зробили на її місці?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector