11 вчинків чоловіка, які показують, що він по-справжньому закоханий

Справжні чоловіки не вміють висловлювати свої емоції словами. Їм більше подобаються вчинки і дії, ніж спроба висловити складний емоційний стан, відчуваючи при цьому повний дискомфорт.

Справжні чоловіки не вміють висловлювати свої емоції словами. Їм більше подобаються вчинки і дії, ніж спроба висловити складний емоційний стан, відчуваючи при цьому повний дискомфорт.

Чоловік вихований, що має бути сильним і непохитним бастіоном безпеки, до стін якого долучаться його друзі, рідні та близькі в разі небезпеки. Чоловікові важко бути уразливим і відкритим, але немає нічого неможливого. Це цілком очевидно, коли ми відкриваємо ворота до замку наших сердець і впускаємо когось.

Ось деякі ознаки того, що ви живете в цьому замку.

11 ознак справжньої чоловічої любові:

1. Він любить тебе і приймає такою, яка ти є

У культурі легковажних і одноразових стосунків, коли чоловік дійсно любить жінку, він любить її всю без залишку, а не тільки за привабливу зовнішність. Він любить її за те, ким вона є насправді. Він любить її недоліки і переваги, поважає її рішення і життєвий вибір.

2. Він для тебе – підтримка і опора

Коли чоловік любить жінку, цього недостатньо, щоб домогтися успіху самостійно. Він також хоче, щоб ти була успішною в тому, що вирішила робити. У цьому випадку чоловік для тебе – це найбільший шанувальник і фанат. Він вірить в тебе і в те, чого можеш досягти. І нехай всі дізнаються, наскільки його жінка приголомшлива.

3. Він захищає тебе

Чоловік ставить себе посередині між небезпекою і тими, кого він так любить. Він захищає свою жінку не тільки від фізичних травм, але і від емоційних потрясінь. Завжди пильний і завжди насторожі, він в будь-який момент готовий завдати шкоди самому собі, але ніколи не підніме руку проти тих, кого любить. Ця думка навіть не приходила йому в голову.

4. Він рухається далі

У важку хвилину або при необхідності прийняти складне рішення, чоловік докладає сили і починає діяти. Він не перекладає відповідальність на інших. У разі необхідності він приносить себе в жертву. При цьому його комфорт і безпека йдуть на другий план. Коли щось йде не так, він бере на себе провину і відповідальність за виправлення ситуації.

5. Він цінує твою думку

Коли чоловік любить тебе, твоя думка важлива для нього. Він може не брати до уваги все те, що думають про нього інші, але йому дійсно важливо, що про нього думаєш ти. Що ви думаєте про політичних, релігійних або ділових питаннях, для нього не має великого сенсу. Твоя думка про щось незначне або навпаки, вагоме, завжди важлива для нього.

6. Він слухає

Коли ти говориш, він призупиняє всі свої справи, щоб послухати. Те, що ти маєш сказати, вкрай важливо для нього, навіть якщо це щось банальне і незначне. Він звертає увагу на тебе, бо ти — найважливіша людина в його світі.

7. Він пам’ятає

Він пам’ятає все: твої улюблені речі, улюблений колір, яку каву тобі подобається або яким книгам ти віддаєш перевагу. Він пам’ятає, бо ти важлива для нього. Це може здатися дещо банальним, але для нього ти  в центрі його  світу. Він — твій найбільший шанувальник!

8. Він зійде зі своєї дороги

Якщо він тобі потрібен, він зупинить всі справи і зійде зі свого шляху, щоб допомогти. Він витратить час і приїде для того, щоб відремонтувати несправний принтер, а потім повернеться назад, щоб продовжити свою роботу. Ти важлива для нього, тому він знайде спосіб, щоб зробити все це. Це не проблема, а показник відданості.

9. Його любові досить, щоб відпустити

Коли людина впевнена у своїй любові, для нього не є проблемою відпустити тебе провести вечір в компанії подруг. Він не пристає і не вимагає твого часу. Він розуміє, що ти зайнята і в тебе своє життя. Ми всі потребуємо вільний час в оточенні друзів для реалізації своїх захоплень.

10. Він сумує за тобою

Коли тобі доводиться виїжджати на роботу або відвідувати родичів, і ти йдеш – він нудьгує. Він думає про вас в хвилини твоєї відсутності і відправляє дурні записки, щоб повідомити тобі про думки в своїй голові. Він такий радий бачити тебе, коли ти повертаєшся!

11. Він відчуває твій біль

Якщо тобі боляче, він немов на фізичному рівні відчуває ту ж біль. Чоловік має захищати своїх друзів, якщо їх хтось образив. Зм’якшити їхній біль і захистити від шкоди. Особливо чоловік не хоче бачити, як любов заподіює страждання.

Що б ви додали до цього списку?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector