9 несподіваних способів зблизитися з людиною

Коли ви стаєте старшими, знайомитися з людьми стає важче. Але все ж є кілька способів, як зблизитися з кимось, чи то ваші сусіди, колеги або потенційна любов.

Коли ви молодші, набагато легше познайомитися і зблизитися з кимось – наприклад, коли ви разом ходите в університет або займаєтеся спортом. Але коли ви стаєте старшими, знайомитися з людьми стає важче. Але все ж є кілька способів, як зблизитися з кимось, чи то ваші сусіди, колеги або потенційна любов.

1. Ставте спільні цілі.

Досягнення спільних цілей створює особливий, що зближає досвід, який заснований на підтримці один одного, а це найкращий спосіб побудувати стосунки. Це може бути якась спортивна мета, професійна, або просто обмеження користування гаджетами.

2. Вирушайте в подорож.

Навіть якщо на один день. Ви ділите простір, ви разом дізнаєтеся нові місця, разом вирішуєте, чим зайнятися – все це робить вас ближчими.

3. Спробуйте щось екстремальне.

Коли ви разом берете участь у чомусь небезпечному і з присмаком адреналіну, це очевидно зближує. Ви виходите зі своєї зони комфорту, такий досвід 100% запам’ятовується, як і той, з ким ви це відчули.

4. Частіше зустрічайтеся.

Навіть просто будьте поряд – так ви звикаєте до присутності один одного і відчуваєте себе більш комфортно поруч. Навіть якщо ви просто разом стоїте в черзі або разом обідаєте на робочій кухні.

5. Разом снідайте.

Це не просто спільне перебування в одному місці. Якщо ви їсте разом з іншою людиною, ви звикаєте до нього і вам стає більш комфортно. Це певний рівень зближення – коли ви не соромитеся їсти перед кимось іншим.

6. Ставте особисті запитання.

Ваші розмови стають більш особистими, тільки для вас двох, особливо, якщо ви ділитеся секретами.

7. Діліться своїми проблемами.

Це певний рівень довіри, підтримки і розуміння. Чим не основа для більш близьких стосунків?

8. Зробіть добру справу.

Допоможіть людині в чомусь, не чекаючи нічого на заміну. Навіть якщо вона не просить, ви можете зробити за неї одну з її повсякденних обов’язків або домашніх справ. Причому дослідження показують, що краще робити щось невелике, щоб людина не думала, що вона тепер вам чимось зобов’язана.

9. Створіть фізичний контакт.

Не переходьте через кордони, але дотики важливі для зближення. Обійми, бавовна по плечу або спині і інші ознаки прихильності створюють близький зв’язок.

Який пункт найважливіший для вас?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector