11 витончених фільмів в стилі ретро, ​​від яких неможливо відвести очей

Інколи хочеться відчути атмосферу минулого і зануритися в зовсім іншу епоху. У цьому допоможуть фільми на ретро-тематику. 

Ви зможете отримати естетичне задоволення і натхнення від цієї добірки тематичних стрічок:

Дев’ять (Nine, 2009)

Відомий кінорежисер намагається зняти черговий фільм, але в нього нічого не виходить. У нього є впевненість в собі, слава та увага. Проте розпусне життя повністю спустошило його душу. 

Безславні виродки (Inglourious Basterds, 2009)

Ганс Ланда здобув славу “мисливця за євреями”. З ним та його однодумцями вступили в боротьбу американські євреї, яких називали “безславними виродками”. Ця команда людей вплинула на розвиток фашизму. 

Дорога змін (Revolutionary Road, 2008)

Подружжя Уїллерів відносить себе до середнього класу. Френк та Ейпріл думають, що вони не так, як інші. Пара мріє про переїзд в Париж, але у долі свої плани…

Заборонене кохання (The Edge of Love, 2008)

Їхні життєві історії розвивалися в Англії 40-их років минулого століття. Чотири людини. Чотири дороги. Багато вчинків та помилок, які заводять в глухий кут. Здається, що вибратися звідти неможливо. 

Виховання почуттів (An Education, 2009)

Спокійна, добра та зразкова дівчина мріє про навчання в престижному університеті. Вона відмінно грає на віолончелі, тому на неї чекає перспективне майбутнє. Раптом вона знайомиться з крутим хлопцем Девідом. Він знайомить її з іншим світом, в якому присутні розваги, дорогі машини, модний одяг та закриті клуби. Список пріоритетів дівчини змінюється…

Степфордські дружини (The Stepford Wives, 2004)

Джоанна, шукаючи спокою та порятунку від нервових перенавантажень, переїжджає разом з чоловіком в Степфорд. Здається, що там на них чекає ідеальне життя. Однак згодом вона помічає, що місцеві господині поводяться дуже дивно. Жінка разом зі своєю подругою намагається зрозуміти, в чому річ. 

8 жінок (8 femmes, 2001)

Сім’я збирається під дахом одного дому, щоб зустріти разом Різдво. Однак вбивство господаря змушує 8 жінок розпочати розслідування. Потрібно з’ясувати, хто вчинив злочин. Мотив був у кожної з них. Усі родинні таємниці починають спливати назовні. 

МИ. Віримо в любов (WE, 2011)

Король Великобританії заради своєї коханої, яка перебувала в шлюбі з іншим, готовий пожертвувати титулом і престолом. Любов – це неймовірна річ, яка штовхає на відчайдушні вчинки. 

Води слонам! (Water for Elephants, 2011)

Якоб після смерті батьків вирішує залишити все і податися в цирк «Benzini Brothers». Там він влаштувався ветеринаром і зустрів наїзницю Марлене. Між ними спалахнули почтуття, незважаючи на те, що в жінки був чоловік Август, харизматичний і суворий дресерувальник.

Прислуга (The Help, 2011)

Дівчина має письменницький хист і мріє про світову славу та визнання. На основі розповідей покоївок про їхні будні вона пише книгу “Прислуга”. Як це змінить її життя?

Голова у хмарах (Head in the Clouds, 2003)

Гай познайомився з Гільдою в університеті. Дівчина була розбещеною та любила розважатися. Хлопець неодноразово пересікався з нею та завів багато корисних знайомств серед її оточення. Саме там він одно разу зустрів Мію…

А який ваш улюблений жанр фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector