Бог посилає колишнього назад, щоб зрозуміти чи залишилася ти дурною

Часто після розриву один із партнерів намагається повернути іншого. У кожного для цього є власні цілі та мотиви. Хтось зрозумів свої помилки і хоче виправитися, хтось усвідомив свою втрату, а хтось хоче відновити відносини, в яких він користувався іншою людиною. 

Перед тим, як погодитися на возз’єднання, зважте на ці речі:

1. Між вами більше немає довірливих стосунків

Довіра – це запорука здорових стосунків. Без неї неможливі жодні відносини. Адже через страх зради важко відкрити своє серце і впустити когось у свою душу. Не потрібно витрачати свій час на людину, якій ви не можете довіритися. Це не принесе вам нічого хорошого, окрім страждань. 

2. Пам’ятайте про причину розставання

Якщо ви наважилися на розставання, то на це точно були вагомі причини. Спочатку буде важко, але згодом це принесе лише користь. Натомість разом з колишнім ви повертаєте у своє життя всі минулі проблеми, непорозуміння та страждання. 

3. Він не зможе пообіцяти вам бути разом до кінця днів

Через те, що ви не знаєте, чого можна чекати від людини, з нею важко уявити своє майбутнє. Ніхто не обіцяє вам вічного кохання. Навіщо вам зайві переживання та відсутність стабільності?

4. Люди не змінюються

Натура та характер людини практично не піддаються жодним змінами. Можна позбутися шкідливих звичок, але внутрішня сутність залишиться такою ж. 

Двічі подумайте перед тим, як приймати колишнього назад. Чи готові ви змиритися з усіма його позитивними та негативним якостями?

Одного разу ваші стосунки вже закінчилися розставанням. Де гарантії, що цього не відбудеться вдруге? Не дарма кажуть, що “Бог посилає колишнього назад, щоб зрозуміти чи залишилася ти дурною”.

А як ви вважаєте, чи варто давати стосунками другий шанс?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector