12 істин у відносинах, про які ми часто забуваємо

Ми зібрали 12 істин у стосунках між людьми, які допоможуть розставити все по полицях.

Стосунки між людьми – це непроста наука. Інколи буває мало цілого життя, щоб зрозуміти їх. Ми зібрали 12 нагадувань про те, якими мають бути стосунки.

1. Кохати, не покладаючи рук

Просто кохати – це мало. Над стосунками потрібно постійно і невтомно працювати. Ви мусите вчитися розуміти один одного, чути один одного і йти на компроміс. Не дайте образам і сваркам зруйнувати все, що так довго будували.

2. Ви отримуєте те, що віддаєте

Кохайте, якщо хочете бути коханими. Довіряйте, якщо хочете, щоб вам довіряли. Робіть те, що хочете отримати натомість. Запам’ятайте ви не маєте ніякого права вимагати того, чого самі не здатні дати.

3. Ніколи не нав’язуйтеся

Ніколи нікому не нав’язуйтесь. Якщо людина не хоче бачити вас поруч, то не намагайтесь насилу нав’язатися їй. Кожен може викроїти час на того, кого потребує. Якщо на вас час не знайшли, значить ви не потрібні.

4. Кожна спроба – це досвід

Кожна людина, яка була і ще буде у вашому житті принесе вам досвід. Ні про що не шкодуйте і не впадайте в печаль. Ваша людина обов’язково знайде вас, а зараз ви поки ще набираєтесь досвіду.

5. Не бійтеся змін

Якщо вам вказали на те, що ви змінилися, то це не означає, що ви стали гіршими. Скоріш за все, ви просто відкинули все зайве та обрали той шлях, яким плануйте далі йти. Не бійтеся змін. Зміни приносять в наше життя багато нових емоцій, можливостей і знайомств.

6. Щастя – це вибір

Щастя – це робота, це старання і вибір. Ви не станете щасливими просто так, за “гарні очі”. Наберіться сміливості розставити своє життя по полицях і викинути зайве. Повторюйте собі для чого ви йдете далі й не звертаєте увагу на заздрісників, бо щастя – це ваш вибір.

7. Прощайте тим, хто вас скривдив

Не допомагайте кривднику знищувати вас. Тримаючи в собі образу, ви не можете побачити радості в житті. Саме так ви продовжуєте ту кривду, яку негідник завдав вам давно.

8. Нікого не змінюйте

Зріла сформована людина навряд чи зміниться. Мусить статися щось виняткове, щоб вона сама почала прагнути змін. Якщо вас щось не влаштовує в обранцеві, спробуйте поговорити й знайти компроміс, але не очікуйте, що він стане абсолютно іншим.

9. Забудьте про сварки

Не тратьте час на сварки з чужими людьми. Це абсолютно зайве заняття. А, замість сварки з коханою людиною, спробуйте поговорити та вирішити все спокійно.

10. Відпустіть непотрібних людей

Не дозволяйте людям, які нехтують вами займати місце ти, хто буде цінувати вас. Наберіться сміливості, щоб розірвати шкідливі стосунки. Поважайте себе та час, який ви витрачаєте на невдячних людей.

11. Пам’ятайте про силу слова

Не допускайте зайвих слів у сварці. Кожне з ним може ранити. Не давайте обіцянок, яких не зможете виконати, не давайте надій, яку не збираєтеся виправдовувати. Пам’ятайте, що словами можна сильно нашкодити людині.

12. Все колись закінчується

Займіться чимось цікавим, щоб не думати про погане. Все колись закінчується. Пам’ятайте про це. Не відкладайте на завтра ні щастя, ні кохання. Цінуйте кожну мить свого життя.

А які істини додали б ви у цей перелік?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector