15 принципів справжньої жінки

У справжньої жінки є незламні принципи, які допомагають їй залишатися на висоті в будь-якій ситуації.

 1. Справжня жінка любить себе. Вона не питає, чи гарно виглядає, вона про це заявляє.
 2. Справжня жінка не звертає увагу на чужу думку про неї. Не важливо хто що говорить. Головне бути такою, як хочеться їй самій.
 3. Справжня жінка посміхається. Вона не ходить похмура, адже знає, що так їй не личить. На лиці справжньої жінки завжди є місце гарній усмішці.
 4. Справжня жінка не економить на собі.  Вона радше зароблятиме більше, ніж відмовлятиме собі у щасті. Справжня жінка шанує себе і любить тішити себе різними дрібничками.
 5. Справжня жінка вміє коректно відповідати “порадникам”. Вона гідно тримає тон і нікому не хамить, але все ж зразу ставить на місце тих, хто дає їй зайві поради стосовно її зовнішності.
 6. Справжня жінка може бути кумедноюВона настільки впевнена в собі, що абсолютно не боїться подуріти, коли є така можливість. 
 7. Справжня жінка ніколи ні про що не шкодує. Вона готова до того, що життя важке і непередбачуване. Тому, замість того, щоб картати себе за помилки минулого, вона вчиться на них і йде далі.
 8. Справжня жінка не заздрить.  Вона не рівняється на інших, не намагається когось відтворити, чи скопіювати чуже життя. Така жінка знає, що, якщо вона чогось хоче, то отримає це сама.
 9. Справжня жінка не стверджується завдяки іншим. Їй не потрібен вигідний фон, щоб захопити увагу всіх навколо.
 10. Справжня жінка залишається собою в будь-яких ситуаціях. Вона знає, що поводить себе гідно, навіщо щось змінювати?
 11. Справжня жінка не розповідає абсолютно все. Вона не розповідає нікому таємниці своєї краси. Друзі, колеги та знайомі дивуються і милуються, але зовсім не здогадуються як у неї вдається залишатися такою приголомшливою. 
 12. Справжня жінка не скаржиться. Чоловік, малі діти, старі батьки, які потребують догляду, багато роботи та великий кудлатий пес. На це все вона скаже: “У мене все прекрасно”.
 13. Справжня жінка не поспішає. Вона плавна та уважна до деталей. Справжня жінка не буде бігти наввипередки, щоб першою стати в чергу в магазині.
 14. Справжня жінка зберігає теплі стосунки. Вона не лається, коли розлучається з чоловіком і не хамить кавалерам, які фліртують з нею, навіть, якщо вони зовсім не в її смаку.
 15. Справжня жінка не шукає в усьому підступу і таємного сенсу. Вона вміє радіти життю і робить це попри все.

А хто для вас справжня жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector