12 ознак того, що жінка високої якості

Така жінка має достатньо зрілості і мудрості, тому вона дивуватиме всіх.

1. Вона надихає вас на нові звершення, але не допомагає. Вона вам довіряє, вірить у вас, вважає вас повноцінною особистістю, яка здатна приймати правильні рішення та керувати своїм життям.

2. Вона не провокує ваших ревнощів. Їй це просто непотрібно, адже вона і так впевнена в собі, тож їй не треба самостверджуватись і щось собі доводити шляхом вашої уваги.

3. Вона не має комплексу принцеси. Звісно, вона потребує вашої поваги, але вона відсилає це на те, що вона ваша кохана людина, а не просто жіноча стать, якій чомусь мають давати все на блюдці. Такої ж поваги вона вимагає від вас і до своїх близьких. І готові давати це навзаєм.

4. Її життя — це не лише ви. Така жінка має чим зайнятись, поки ви на роботі, адже в неї є друзі, знайомі, власна робота, хобі, час для себе, їй ніколи сумувати й надзвонювати вам щогодини.

5. Ви навіть не думаєте, чи запрошувати її на важливі для вас свята, адже така жінка знає собі ціну, тож буде поводитись достойно завжди, отже, й перед вашими родичами, колегами, друзями, потенційними партнерами. Вона завжди лише прикрасить вечір і підвищить ваш рейтинг.

6. Вона доглядає за собою. Поняття дуже нестійке, однак воно загалом означає, що вона — доглянута жінка. Вона не мусить виглядати, як лялька, але елементарна охайність та чистота завжди будуть із нею.

7. Вона презентує себе як особистість, а не як вашу дівчину. Вона самодостатня і головна її роль — це бути собою, а не вашим доповненням.

8. Вона не соромиться інтиму. Така жінка вивчила своє тіло, свої бажання і вподобання, вона впевнена в собі й скаже, якщо їй щось не сподобалось, а не терпітиме й ховатиметься під ковдру.

9. Вона має власну позицію і відстоює її. Така жінка ніколи не боїться висловитись, бо знає, що на це має право кожний, а її думка ще й супроводжується аргументами, а не криками й образами.

10. Вона не говоритиме про вас за спиною. Особливо не буде обговорювати вас із подружками чи батьками, бо вона вас поважає, не хоче псувати вашу репутацію і розуміє, що це справа лише вас двох.

11. Вона знає, чого хоче від життя. Вона не буде змінюватись заради того, щоб чоловікові було легко й комфортно. Вона — окрема особистість.

12. Ви з нею відчуваєте себе щасливчиками. Звісно, адже така жінка не стрибне в обійми першого ліпшого, ви розумієте, що бути з такою жінкою — це високий рівень і навіть окремий статус. Тепер ви розвиваєтесь в житті разом.

А що б ви додали до цього списку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector