Що таке гостьовий шлюб і чим він небезпечний?

Якщо цивільний шлюб вже давно став цілковитою нормою, з якою не може змиритися лише старше покоління, то гостьовий шлюб – поняття відносно нове й далеко не всі знають, що це таке. Сьогодні, ми з вами розберемося у цьому питанні та навіть відшукаємо позитивні сторони такого стилю подружнього життя. 

Разом, але окремо

Гостьовий шлюб також називають екстериторіальним. Головна суть полягає в тому, що люди офіційно підтверджують свої стосунки, але не проживають на одній території. Зазвичай подружжя живе у різних містах й навіть країнах. Бувають випадки, коли люди просто живуть в різних частинах міста. Зустрічаються вони лише тоді, коли це зручно обом. Тобто, свята, відпустки та вільний час вони проводять разом, а побут у кожного свій. 

Для прихильників традиційного шлюбу це може здаватися диким, але такі пари дійсно є і їх доволі багато. Найчастіше, такий стиль шлюбу обирають люди похилого віку, які ведуть незалежне життя й не бажають займатися спільним побутом. Пропонуємо вам розглянути всі переваги та недоліки гостьового шлюбу, аби зробити для себе правильні висновки. 

Переваги гостьового шлюбу

  1. Постійні побачення. Бувають випадки, коли подружжя раз на рік вирішує піти на побачення, але в такому випадку, побут вбиває всю романтику, адже часто пара просто вирішує нагальні для родини питання. У гостьовому шлюбі такого немає, адже подружжя зустрічається доволі рідко й вони встигають скучити один за одним. 
  2. Ідеальність сприйняття. Чоловік завжди бачить свою дружину в ідеальному стані, а їй не доводиться чути його неприємний запах після зустрічі з друзями. Вони просто насолоджуються компанією один одного та не псують загальну картинку.
  3. Відсутність рутини. Дуже часто подружні пари втрачають той тонкий зв’язок та романтику тільки тому, що їх повністю поглинає рутина. Вони займаються побутом, пелюшками та роботою, а стосунки відходять на другий план. 
  4. Спілкування телефоном. Як часто ви телефонуєте своєму коханому просто, аби запитати як в нього справи? Люди у традиційному шлюбі зв’язуються зі своїми партнерами лише задля того, аби щось повідомити, або з проханням щось робити. У гостьовому шлюбі телефонні дзвінки наповнені романтикою!
  5. Особистий простір. Цей пункт особливо цінують люди, які з головою занурюються у роботу. Їм потрібен вільний час і партнери у гостьовому шлюбі це чудово розуміють.

Недоліки гостьового шлюбу

  1. Діти. Шлюб є шлюб й з часом в ньому можуть з’явитися діти. Зазвичай, все виховання падає на плечі матері. Чи нормально це повпливає на світосприйняття дитини сказати важко, адже вся родина буде збиратися разом лише на свята, а це не є зовсім нормальною моделлю поведінки. 
  2. Відсутність домашнього затишку. Домашнього затишку без повноцінної родини не буде. Навіть розкидані чоловічі шкарпетки відіграють у цьому вкрай важливу роль. Люди повинні разом будувати своє житло та прикрашати його, а як це зробити якщо подружжя живе на 2 міста?
  3. Відсутність підтримки. Коли люди живуть окремо та зустрічаються лише в рідких випадках, між ними немає настільки ж сильного емоційного зв’язку, як між людьми у традиційному шлюбі. Вони самостійно вирішують свої проблеми й часто навіть не розповідають про це своєму партнерові. У результаті, в скрутній ситуації такий партнер навряд чи зможе проявити максимум турботи та підтримки.
  4. Почуття самотності. В будь-якому випадку, на очі будуть натрапляти звичайні сімейні пари з дітьми, які майже увесь час будуть проводити разом. Навіть звичайна поїздка за продуктами буде здаватися справжнім святом. Такі видовища можуть стати причиною виникнення відчуття самотності, адже партнер ніби є, але десь дуже далеко. 

Як будувати свій шлюб рішення виключно ваше, адже у всьому є свої плюси та мінуси. 

Ви за чи проти гостьового шлюбу?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector