12 речей, яких ви більше не маєте соромитися

Сучасні тенденції на життя, кажуть, обов’язкові до виконання, але чи це насправді так?

Що ж робити, якщо вам не комфортно у тій тарілці, яку для вас готує суспільство? У вас інші цінності, бажання і пріоритети. Що робити, якщо інші цього не розуміють?

Ось 12 речей, за які вам не має бути соромно.

1. Турбота про себе

Ми маємо думати про інших, а про себе — ні?! Дбайте про себе! Відпустка, хобі, книга чи косметичні штучки. Думати про себе — це нормально!

2. Ваші емоції

З дитинства пам’ятаємо, що емоції треба приховувати, але нащо? Ніхто цього нам не казав.

Чим більше емоцій ви випускаєте назовні — тим краще вам вдається із ними впоратись. Поганого настрою стане менше.

3. Коло спілкування

Ви маєте право вибирати людей, які навколо вас.

Існує закон середніх значень Джима Рона про те, що ви — це середнє п’яти людей, з якими найчастіше спілкуєтесь. П’ять — не багато. Цінуйте їх і соромно вам за них точно не має бути.

4. Робота

Часто критикують молодь, яка обирає дивні напрямки професії, які асоціюються з малооплачуваними. Не забувайте, що це ваш вибір. Цінуйте свої відчуття до цього світу і обирайте свій шлях серцем.

5. Прощення

Копатися в негативному минулому і жити проблемами, яких уже нема — не для вас. Прощайте всіх і все і живіть своїм світлим майбутнім.

6. Оптимізм

Оптимісти часто дратують песимістів. Бо вони заздрять. Але мрійливість, надія і віра в свої сили чудово впливають на ваше емоційне і фізичне здоров’я!

7. Позитивне мислення

Якщо ви такі сильні, що можете зберегти позитивне мислення у критичних ситуаціях, то ви ще той молодець і соромитись тут нічого!

8. Самовираження

Знайдіть себе, своє покликання і спосіб самовираження. Якщо ви будете кайфувати від свого життя, то хіба за це має бути соромно? Кайфуйте далі, а не думайте про чиєсь невдоволення, яке на вас ніяк не вплине.

9. Думки про минуле

Працювати над колишніми помилками і жити минулим — різні речі. Аналізуйте своє життя і робіть висновки, це нормально, так роблять усі адекватні люди.

10. Прийняття себе

Ви станете по-справжньому щасливими тоді, коли ваше внутрішнє і зовнішнє зійдуться. Ваше тіло унікальне. Любіть його і піклуйтесь про нього. А деякі недоліки є у всіх, та й їх можна позбутись працею.

11. Харчування

Їжте те, що ви хочете і що вам треба. Хай інші вам не вказують і самі жують те, що їм хочеться. Можете прислухатись до фахівця, але не до одногрупниці, яка живе на фітнес-батончиках.

12. Ваш розвиток

Сірий соціум часто клює тих, хто намагається з нього вилізти. Не треба нікого слухати. Лише ви знаєте, що вам потрібно в цьому житті і як далі бути.

Що б ви додали до цього списку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector