9 психологічних трюків, використовуючи які, ви досягнете успіху у будь-якій ситуації

Ви помічали, що письменники зазвичай приділяють велику увагу деталям, міміці та навіть жестам своїх героїв? Відбувається це недарма, тому що невербальне спілкування може розповісти набагато більше. Взагалі, певні жести та психологічні маніпуляції можуть не лише передати співрозмовнику ваші справжні почуття, а ще й досягти більшого успіху.

Сьогодні, ми поділимося з вами кращими психологічними трюками, які дозволять вам впливати на інших людей та завжди досягати успіху.

Щоб зробити людину прихильною до себе, розгляньте колір її очей

Це відомий трюк і діє він тому, що для того, аби побачити та розпізнати колір очей, людині зазвичай необхідно всього 3-5 секунд. Психологи вважають, що це ідеальний час встановлення зорового контакту, який викликає довіру та приємні емоції. Якщо ж взагалі не дивитися співрозмовнику в очі, або продовжувати зоровий контакт більш як 9 секунд, у співрозмовника це може викликати неприємні відчуття.

Також, у цей момент намагайтеся посміхнутися очима. Не варто опускати погляд нижче носа, або на чоло, тому що це вже знак вторгнення у особистий простір та бажання домінувати.

Не починайте розмову з новим співрозмовником відразу – дайте йому час «розкачатися»

Одразу після встановлення зорового контакту не варто починати розмову. Відволічіться на декілька секунд, аби співрозмовник міг скласти про вас перше враження та все проаналізувати. У цей момент можна просто зняти пальто, дістати із сумочки телефон, або просто сісти за стіл.

Дотик до ніжки келиха допоможе розповісти про симпатії

Психологи стверджують, що доторк до циліндричного предмета може вказувати на симпатію. Дуже часто, дівчата торкаються ніжки келиха, коли їм подобається юнак. Також, на це може вказувати гра кульковою ручкою та навіть декілька обертів персня на пальці.

Спрямуйте носок ноги в сторону співрозмовника – це дозволить скоротити соціальну дистанцію

Якщо ви хочете скоротити соціальну дистанцію зі співрозмовником, але не порушувати його особистих кордонів, варто просто направити носок вашої стопи в його сторону. Для цього можна просто схрестити ноги. Людина сприймає це на підсвідомому рівні і розуміє, що ви хочете зблизитися.

Завдяки жесту «окей» можна продемонструвати авторитет без зайвої агресії

Якщо ви бажаєте привернути увагу інших на себе, але не здаватися занадто агресивним, можете просто уявити, ніби ви тримаєте голку великим та вказівним пальцями. Цей жест дуже схожий на жест “окей”. Ваша задача, ненав’язливо показати “голку” іншим. Виглядає це доволі природно і привертає увагу співрозмовників.

Якщо вам нудно, натякніть на це за допомогою рук

Зізнайтеся, у вас теж були не надто цікаві розмови. Якщо ви боїтеся образити співрозмовника словами, можете продемонструвати свою нудьгу жестами. Вам необхідно просто доторкнутися рукою до щоки. Якщо співрозмовник не побачив цього жесту, можна покласти голову на долоню. Якщо ж навіть так співрозмовник не розуміє ваших натяків – можна спертися на кулак.

Якщо людина говорить вам неприємні речі, пильно подивіться на її лоб

Трапляються ситуації, коли нам доводиться вислуховувати неконструктивну критику та образи. Щоб вийти з такого становища, вам необхідно просто подивитися на лоб співрозмовника. Це вкаже на те, що ви володієте ситуацією і більше не граєте роль жертви. Навіть якщо ви не відчуваєте потрібної впевненості, такий психологічний трюк допоможе вам керувати ситуацією.

Щоб взяти паузу в розмові, інсценуйте машинальний жест

Якщо вам необхідно дати відповідь, або прийняти певне рішення швидко, можете просто протерти окуляри. Такий машинальний жест вкаже співрозмовнику, що вам необхідний час на роздуми, хоча б декілька хвилин. Якщо окулярів у вас немає, можна просто перевірити ґудзик, або поправити прикраси.

Намагайтесь бути зліва, якщо претендуєте на лідерство

Це цікаве правило помітили політологи, коли аналізувати піар-кампанії кандидатів у президенти. Виявляється, та людина, яка стоїть ліворуч від фотографа (праворуч на готовому знімку) зазвичай привертає більше уваги глядачів. Звичайно, це правило діє лише у тому випадку, якщо інший кандидат не відрізняється лідерською позою, або надзвичайною харизмою.

Ви користуєтеся психологічними трюками в реальному житті?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector