14 звичок людей, які неймовірно подобаються оточенню

Ми називаємо їх харизматичними, заздримо їм і злимося, що не можемо завойовувати увагу оточення так само просто. А вони просто мають ці 14 звичок, які подобаються всім.

Звички, якими володіє “душа компанії”, описані в одному з есе Наполеона Хілл, автора відомого бестселера “Думай і багатій”.

Хілл приводить в приклад Чарльза Шваба, магната, який розбагатів на виробництві сталі. Найцікавіше, що Шваб починав простим робочим і досить стрімко став керівником з річним заробітком 75 000 доларів. На той час це колосальні гроші. Більш того, Чарльзу постійно підіймати зарплаті та видавали бонуси сумами з 6 нулями.

Бос Шваба пояснив успіх свого підлеглого так: “Він заробляв свою річну зарплату за те, що працював сам. А багатомільйонні бонуси – за те, що міг організувати інших на роботу”.

Ми хочемо поділитися з вами 14 звичками, які виділив Хілл у видатних особистостей. За такими людьми тягнуться інші:

1. Вони вміють створити позитивну атмосферу і зарядити інших

Зараз чомусь дуже популярний образ соціопата. Нам штучно нав’язують, що така цинічна і песимістична людина може зацікавити інших. Але сценічні задуми далекі від реальності. Насправді, ми любимо позитивних людей.

2. Вони контролюють свою мову, звертаються з повагою до людей

Вони нічого нікому не доводять з криком. Такі люди говорять спокійно і приємно. Вони впевнені в тому, що озвучують. Саме тому їм не приходиться вибачатися, вони не ламають дров довгим язиком.

3. Вони вміють уважно слухати

Говорити завжди простіше, ніж вислухати. Але ще важче втриматися від зарозумілого і повчального тону, після того, як людина поділилася своїм нещастям. Але успішні люди так вміють. Вони слухають і чують.

4. Вони не схильні до ниття чи докорів

Ці люди вміють коректно реагувати на ситуації. Вони не кричать і не стрибають від радості, а також не ниють, якщо щось сталося не за планом. Вони мають витримку і вміють приймати все з гідністю

5. Вони вміють зберігати спокій

Людей поважають і люблять за їхню здатність зберігати спокій. Надто емоційні люди лякають і втомлюють, натомість пасивні люди викликають нудьгу. А от доречні емоції – це завжди приваблює.

6. Вони неупереджені та відкриті

Нам часто важко контролювати своє ставлення до людей, які нам не подобаються, або яких ми не розуміємо. Натомість приховати захват також буває нелегко. Але успішні люди ставляться до всіх однаково і неупереджено. 

7. Вони усміхаються протягом діалогу

Посмішка може розговорити та розтопити серце замкнутої в собі людини. Це дуже сильна зброя, яка відкриває нам співрозмовника. Люди часто дивляться один на одного зі строгим лицем, тому усмішка на чужому лиці – це щось незвичне і приємне.

8. Вони тримають свої думки при собі

Бути прямолінійним не означає бути хамом. Люди часто плутають ці поняття. Якщо вас щось в людині не влаштовує, але вона не питалася вашої думки, тримайте її при собі. Якщо все-таки запиталася, дайте пораду витончено та акуратно.

9. Вони використовують кожну хвилину

Зволікання демонструє не готовність діяти. А не готовність діяти ніколи не приведе вас до успіху. Більш того, іншим людям важко вам довіритися і слідувати за вами, якщо ви самі не знаєте куди йти.

10. Вони чинять добро. Мінімум, одне на день

Успішні люди альтруїсти. Вони допомагають іншим не заради того, щоб заробити, чи популяризувати себе, а тому що так хоче їхнє серце. 

11. Вони вміють вчитися на власних помилках

Всі люди роблять помилки. Нас відрізняє лише реакція на них: одні забиваються в куток, боячись зробити наступний крок, а інші – поповнюють свою скарбничку досвіду і йдуть далі. Шлях, який ми обираємо, визначає нашу схильність подобатися людям.

12. Вони підносять до небес свого співрозмовника

Так, в успішних людей багато справ. Але, коли вони говорять з кимось, то відкладають все, адже співрозмовник для них – найбільша цінність на землі у цей момент. 

13. Вони вміють об’єктивно похвалити

Успішні в компаніях люди люблять хвалити інших. Вони роблять це щиро, без лестощів, але лише заслужено.

14. Вони прислухаються до думки близької людини, або людей

Підтримувати в собі всі ці звички та користуватися репутацією у людей дуже важно і може сильно вимотати. Тому успішні люди часто створюють собі безпечний острівець, де можуть відпочити від клопотів і побути з близькою людиною, чи людьми. Думка цих людей є дуже важливою для них.

А ви погоджуєтесь з Наполеоном Хіллом?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector