15 думок чоловіка, коли він зустрічає свою єдину

«Коли король нарешті зустрічає свою королеву …»

Дивно, але ті чоловіки, які полюбляють байдики бити, не турбуючись про своє майбутнє, які не втручаються в тривалі стосунки, часто першими зустрічають дівчину своєї мрії. І з цього часу все в житті починає змінюватися. Вона може змінити його звички, його характер, і він не буде противитися. Адже він ще ніколи не відчував подібного!

І якщо чоловікові пощастило зустріти ту саму жінку, то ці 15 думок точно були в його голові, переконуючи впустити нові почуття і яскраві фарби в своє життя, або відкинути їх.

1. «Мені потрібно чинити опір»

Кожен чоловік на початку стосунків намагається переконати себе в тому, що це не любов. Через свою природу їм властиво заперечувати все, через що можна стати слабшими. Вони не хочуть вірити в те, що зустріли ту дівчину, з якою можна провести не один день чи ніч, а все життя. Подібне заперечення природно для чоловіків, які не люблять здаватися м’якими і поступливими. Але вони бояться не тільки цього. А раптом, в той самий момент, коли він розкриється і проявить ніжність, ви відкинете його? Ось тому, перш ніж почати  серйозні стосунки, чоловіки думають про те, як з них вийти.

2. «Вона все красивіша і красивіша»

Чоловіки, які не звикли довго бути з однією і тією ж жінкою, вважають дивним, що нова знайома може бути досить симпатичною. І це почуття посилюється з кожною новою зустріччю. Звичайно, якби це була не та «Міс Ідеал», то подібні думки навіть не приходили б в голову. Але з такою дівчиною він постійно буде думати про її красу. Причина виникнення таких думок проста. Чоловікові подобається певна жінка, він хоче бачити її частіше і, відповідно, зауважує в ній все більше і більше прекрасного. Що може бути приємніше для дівчини?

3. «Ці стосунки здаються гідними поваги»

Поняття поваги варіюється залежно від людини. Для чоловіка, який ніколи раніше не відчував подібного, це буде в радість. Він буде окрилений тим, чого не зустрічав до цієї миті. Зустріти потрібну дівчину – значить навчитися поважати її і ті стосунки, які зав’язалися завдяки її появі. Починає виникати справжня порядність, яку чоловік намагається зберегти якомога довше.

Жінка, яка так само поважає стосунки, може бути здивована і задоволена такою ж уважністю з боку партнера. Справжня любов обов’язково супроводжується такими почуттями та думками.

4. «Мені все одно, я правда люблю її»

Всі ми маємо певний життєвий досвід, який висить важким тягарем за спиною. І ми намагаємося приховувати його від своїх близьких. Але буває таке, що хтось із пари дізнається про ці багажі. І якщо людина любить, то їй  буде все одно. Це може бути неправильний вибір друзів, якісь темні справи, про які ви шкодуєте, але це не буде важливим для партнера. Якщо ви зустріли такого чоловіка, то вам пощастило. Він буде намагатися розділити цю ношу з вами або докладе всіх зусиль, щоб зовсім викреслити минуле. Якщо він поводиться саме так, значить він справді закоханий.

5. «Я можу розповісти їй все»

Хлопці, яким не дуже подобається дівчина, тримають рот на замку. Вони вважають, що краще просто мовчати і спостерігати з боку за тим, що відбувається. Навіщо витрачати дорогоцінний час на те, щоб розповісти про своє минуле або про щось розважальне, якщо вона не та дівчина. Але якщо чоловік зустрів потрібну жінку, то він відразу ж розкриється. Він буде говорити про все і відразу, розкаже найважливіші секрети. Він буде впевнений, що зможе покластися на неї і жодна частина його життя не має бути прихована.

6. «Вона — єдина»

Повірте, для будь-якого чоловіка велике значення має відмова від інших жінок. Він не буде намагатися вразити інших, коли поруч є та, яку він обожнює. У той момент, коли він зрозуміє, що закоханий, йому буде все одно на інших. Весь флірт зникне разом з бажанням мати когось під боком. Все буде крутитися навколо тієї єдиної. І чарівне перетворення чоловіка відбудеться дуже швидко!

7. «Це любов?»

Кожен чоловік впадає в деяку невизначеність, коли жінка змушує його відчувати почуття любові. Особливо, коли раніше такого не було. Тому йому стане цікаво, чи дійсно це любов? Самоаналіз може тривати довго, адже він може радитися з друзями або родиною. Настільки це незвично для нього! Для чоловіка це абсолютно новий етап, який він не переживав поруч з коханою жінкою. Це найпрекрасніша і дуже захоплива мить у стосунках.

8. «Я не хочу міняти її»

Всім відомі такі чоловіки, які намагаються всіляко впливати на вибір жінки. Чи то вибір одягу, харчування та інше. Але з коханою дівчиною чоловік змінюється. Його і так все влаштовує, і він не бачить сенсу в тому, щоб щось міняти в ній і її звички. Навіщо переробляти те, що викликає такі сильні почуття? Саме тому він буде діяти з точністю навпаки. Чоловік буде намагатися підтримувати в обраниці те, що в неї закладено природою. Навіть недоліки знайдуть своє місце в цій любові.

9. «Я не боюся»

Всі люди відчувають страх перед чимось незнайомим. Цей піт і скутість може проявлятися і в любові. Особливо на самому початку стосунків. І невпевнені в собі чоловіки будуть намагатися піти від цього якомога далі. Вони навіть можуть зовсім зникнути, аби не спілкуватися з певною людиною. Але заради тієї єдиної жінки він зможе побороти страх і почати рухатися назустріч почуттям. Стає не так страшно змінюватися самому і змінювати життя, коли потрібна дівчина завжди поруч.

10. «Чи достатньо я класний?»

Людська сутність змушує не тільки чоловіків старанно працювати над собою. З початком стосунків все починає крутитися навколо коханої. Він хоче, щоб вона ним захоплювалася. І регулярно виникають думки про те, чи подобається він їй, чи знаходить вона в ньому щось хороше, це постійно хвилює його. Адже зі свого боку він бачить в ній все найкраще. За зовнішністю є і більш глобальні питання: «чи підходжу я їй як людина?» або «заслуговую я таких стосунків?». Ці думки будуть в чоловіка регулярними.

11. «Мені подобається говорити з нею»

З потрібною дівчиною хлопець ніколи не сумуватиме. Навіть в повній тиші. Раніше йому могло здаватися, що з жінками і говорити-то нема про що. А тепер все змінилося. Його не втомлювали довгі розмови по ночах, і найрізноманітніші теми почнуть проскакувати все частіше і частіше. Але чому так відбувається? Просто люблячому чоловікові подобається бути поруч зі своєю половинкою. І сам процес розмови викликає захоплення. Тим більше, розмова з людиною, якій довіряєш, багато чого варта. Це потрібно цінувати.

12. «Ніяких ігор»

Чоловік починає брати себе в руки, коли зустрічає потрібну жінку. Це властиво для багатьох. Зазвичай хлопець може призначити побачення одній дівчині і продовжувати спілкуватися з іншого. Але зустрівши справжнє кохання, всі ці ігри і інтрижки на боці здаються безглуздими для нього. Найважливішою метою в його житті стає ваше взаємне щастя, заради якого він кидає старі звички. Так чоловік і пізнає всю серйозність стосунків.

13. «Вона одна на мільйон»

На певному етапі стосунків думка про те, що він зустрів одну на мільйон, буде в його голові постійно. Така любов: навіть у найскромнішій жінці він може побачити щось таке, чого немає в інших. Для нього вона буде найкращою в світі. І жодна дівчина не зрівняється з нею в зовнішності або душею.

14. «Не думав, що зустріну когось настільки ідеального»

Все в його стосунках буде, як по маслу, адже він ніколи не зустрічав настільки ідеальної людини у своєму житті. Він буде здивований і щасливий одночасно. Хоча раніше чоловік міг замислюватися над тим, що ці стосунки аж надто «високі» для нього. А тепер, коли все вже зайшло досить далеко, він буде дивуватися своєму везінню. Адже йому навіть не довелося докладати особливих зусиль! І все завдяки тій самій жінці його мрії. Вона змогла зробити його життя прекрасним і легким. Це нове почуття окрилить його на довгий час.

15. «Вона — частина мене»

Навіть найменша думка про те, що він може її втратити, ранить його. Чоловік може настільки зануритися в стосунки, що і уявити не зможе життя без неї навіть на хвилину. Він може втекти від усього світу, аби залишитися поруч. Коли подібна думка закрадається в його голову, можна заспокоїтися: він знайшов потрібну жінку. І він цього не заперечує.

Які риси закоханого чоловіка ви впізнали в своєму партнерові?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector