15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно

Ну що, Скорпіони, готові?

Якщо ти була коли-небудь в стосунках зі Скорпіоном, то ти знаєш, що це і легко, і важко водночас. І набагато більше, ніж з представниками інших знаків. Як у одного із знаків стихії води, у Скорпіона дуже глибока, як океанські води, особистість. І, як вода, вона дуже легко піддається впливу різних навколишніх факторів. Часто взагалі не можна зрозуміти що відбувається всередині. Як яскрава і енергійна особистість, Скорпіон може подарувати тобі гірші або кращі спогади у твоєму житті. А які саме — залежить від твоєї поведінки.

Вважається, що Скорпіон — найсексуальніший знак у всьому зодіаку. На них впливає Марс і Плутон. Але якими б чудовими ці люди не були, будувати з ними відносини — це не легко. Якщо ти зустрічалася з таким або зустрічаєшся зараз, то, напевно, знаєш, що у них є темна сторона. Хочеш дізнатися яка вона або плануєш в найближчому майбутньому зустрічатися зі Скорпіоном, читай далі.

 1. Він сексуальніший, ніж будь-хто інший, кого ти зустрічала раніше.

Навіть не намагайся протистояти його еротичному магнетизму. У тебе просто не вийде, і ти виставиш себе дурепою. Це у нього в крові, опір даремний. Запам’ятай на майбутнє, що в стосунках він хоче домінувати.

Тому, швидше за все, якщо тебе тягне до дивного хлопця з бородою і одягненого, як хіпстера, який спить на газеті в метро, ​​то високий шанс того, що він Скорпіон. І просто чудовий в ліжку.

 1. У відносинах Скорпіон контролюючий домінант.

Скорпіон просто одержимий контролем. Він готовий піти на все, щоб добитися бажаного. Така позиція забезпечує йому високу позицію. І цілком виправдано, тому що з відповідальністю він справляється.

І навіть в ті моменти, коли тобі здається, що він не контролює ситуацію, це не так. Вони просто прикидаються, поки не з’явиться можливість знову поставити тебе на місце. Так що не розслабляйся.

 1. Скорпіони завжди перемагають.

Вони відрізняються впертістю і сильною волею. І умінням маніпулювати. Навряд чи хто-небудь маніпулює більше, ніж Скорпіони. Якщо хочеш, щоб твоя команда перемогла, переконайся, що в ній знаходиться Скорпіон.

Вони знають, чого хочуть, чого заслуговують і як цього досягти. І вони зроблять все, що в їх силах, не зупиняючись ні перед чим. Навіть перед почуттями інших людей.

 1. Їм важлива приватність.

Вони люблять тримати таємниці при собі. І щоб він відкрився потрібно добре постаратися. Вони дуже цінують збереження їхнього особистого життя в секреті і ненавидять, коли хтось в нього лізе. Якщо ти в стосунках з тим, хто не кричить про це на весь Facebook, то це не тому, що він зраджує або просто дивак. Це тому, що він не хоче, щоб люди сунули ніс не в свою справу.

Тому, якщо твій партнер не веде сторінок в соціальних мережах або замикає свій щоденник в захованому сейфі, то висока ймовірність того, що це Скорпіон охороняє свій особистий простір. І в ім’я Всього Святого, не треба туди лізти без запрошення!

 1. Скорпіони — захоплені спостерігачі.

Вони хочуть дізнатися про тебе все, аж до дрібниць, які ти і сама про себе не знала. Вони люблять спостерігати і поблизу, і здалеку. Потім вони формують свої висновки і перевіряють їх правдивість час від часу.

Вони природжені детективи і тому дуже цікаві. Відкрийся йому. Інакше він весь час буде спиратися тільки на свою думку про тебе. Не знаючи, чого від тебе чекати. А це не дуже комфортно. Дозволь йому спостерігати.

 1. Їх приваблює тьма.

Скорпіони вкрай захоплені темною стороною реальності. У деяких випадках навіть доходить до некрофілії. Скорпіони відомі своєю пристрастю до всього гротескного, до смерті, жаху, ночей. 

Здається, такі речі їх інтригують. І це робить їх більш цікавими. Перевершуючи наші очікування і думки, вони виділяються своєю буйною уявою, яка отримує силу від темних куточків людської душі і не тільки.

 1. Гумор Скорпіонів має яскраво виражений відтінок сарказму.

Іноді про них погано думають через те, що їм здаються смішними ті речі, де сміх недоречний. Але не осуджуйте їх за це. Замість цього краще порадій того, що хоч хтось зміг знайти щось хороше в цьому жаху. Так набагато легше прийняти це і далі з цим жити.

Їх здатність жартувати навіть у найсерйозніших ситуаціях допомагає їм виділятися з натовпу. Схоже на Чендлера з серіалу «Друзі». Тому, наступного разу, як побачиш його веселим в важкі і сумні часи, постарайся не сприймати все занадто близько до серця.

 1. Думка інших їм абсолютно не важлива.

Знайомо, коли хтось говорить, що йому все одно що про нього думають, і про те, що він говорить або робить? Так ось, Скорпіон правда має це на увазі. Він належить самому собі, і він себе з цього приводу прекрасно почуває. І думки інших ніяк на нього не впливають.

Він буде займатися тим, що робить його щасливим. І тим, що робить його краще. Він не зупиниться послухати що про нього говорить і думає світ, а буде далі йти до мети.

 1. Вони чесні до грубості.

Вже хто-хто, а цей приховувати від тебе гірку правду не буде. Навіть попри те, що іноді вони примудряються перестаратися. Адже в підсумку все тільки на краще в довгостроковій перспективі. Якщо ти попросиш його сказати правду, він церемонитися не збирається. Це може трохи вжалити. Але, хіба не говорять, що правда очі коле?

 1. Вони трохи екстрасенси.

Вони вважають за краще покладатися на свою інтуїцію і передчуття. А можуть і вийти з себе. Все залежить від того, хто поруч і як він себе веде. Ще у них є купа рис, які роблять їх більш цікавими, в порівнянні з їх партнером. Вони можуть іноді передбачати майбутнє, покладаючись на чуття і навик спостерігача. Так що він часто буде передбачати що в тебе на думці, навіть до того, як ти це озвучиш.

Це також може бути наслідком його доброї пам’яті. Він пам’ятає все і всіх. Це дає їм відчуття контролю. Просто змирися з цим. Але не варто розраховувати, що цю силу він буде використовувати для того, щоб показувати тобі фокуси.

 1. Вони разюче вірні і з люттю захищають коханих.

Якщо ти розповіси йому про те, що тебе образили, пограбували, принизили, то не дивуйся, якщо він притисне тебе до себе, знайде всіх тих, хто зробив тобі боляче і знищить все, що ці нахаби люблятьЯк уже згадувалося вище, у Скорпіонів запальний характер і він проявляється у всьому, що вони роблять.

Те ж стосується і справ сердечних. Вони зберігають вірність з тим же запалом, з яким захищають коханих від бід. Вони пожертвують заради цього собою і своїми інтересами. Навіть тим, у що свято вірять. Все заради рідних. Любов надзвичайно важлива для Скорпіона. Це та сама невидима сила, яка керує ними  Так що, якщо раптом ти подумуєш зрадити такому, то знай, що вони просто ненавидять, коли їх вірність приймають, як належне. І він буде лізти зі шкіри геть, щоб ти повністю відчула провину за те, як жахливо ти поступила.

 1. Вони дуже винахідливі, хоч і обережні.

Це одна з кращих рис характеру Скорпіона. З нього вийде і хороший друг, і відмінний коханець. Якщо ти подзвониш з проханням приїхати посеред ночі, то вони так і зроблять. Без питань. І навіть не будуть потім тобі цим докоряти. Ще вони дуже педантично і дбайливо ставляться до секретів інших. Тому люди починають довіряти їм вже з перших секундА все тому, що Скорпіон вважає, що це нижче його гідності — ходити і розкривати чужі таємниці.

Оскільки вони дуже цінують свою приватність і знають, як неприємно, коли хтось в неї вторгається, вони не стануть порушувати кордони навколишніх. Їх обережність і делікатність якраз не дозволить. І у них дуже хороша пам’ять, тому не варто їх обманювати. Вони не забудуть. Як і всі таємниці, які ти їм розповіла. І вони можуть в будь-який момент виплисти на поверхню. Не варто зловживати тактовністю Скорпіона.

 1. У Скорпіонів є, так би мовити, вбудований детектор брехні.

У них відмінна пам’ять і здатність розпізнавати брехню в будь-якій ситуації. Так що, якщо ти хочеш хороших відносин з одним з них, то забудь про брехню. Навіть про брехню на благо, адже він все одно все дізнається і зрозуміє.

Ти тільки їх розлютиш. А їх краще не злити. Гнів легко опановує ними повністю і в підсумку відбудеться те, про що ви обидва пошкодуєте. Зраджувати і брехати і так не добре, а щодо Скорпіонів — особливо.

 1. Скорпіони можуть бути дуже хитрими

Вони можуть бути дуже мстивими і практично без сумнівів знищать тебе, якщо ти зробиш їм щось погане. Як майстерний маніпулятор, Скорпіон знає, з якою силою і куди вдарити, щоб було дуже боляче, у відповідь на твій випад, нехай навіть в далекому минулому. Вони довго пам’ятають образи.

 1. Вони знають, якого відношення гідні їх рідні люди і не тільки

Не думай, що він буде милий з тобою навіть коли ти не мила стосовно нього. Не думай також, що він легко пробачить зраду, брехню або засудження. Оскільки Скорпіони люблять заглиблюватися в роздуми і спостереження, вони точно знають, якого відношення ти гідна, враховуючи все те, що ти зробила.

Вони відносяться до інших саме так, як вони того заслуговуютьЦе виділяє їх з оточення. Але це не означає, що він буде зловживати цією своєю здатністю. Швидше за все, він просто дасть тобі зрозуміти наскільки багато (або навпаки) ти заслуговуєш і чому.

А серед ваших знайомих багато Скорпіонів? Чи згодні ви з описом його характеру?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: