Дослідники розповіли про 6 причин, за якими чоловік закохується

«Не можна звинувачувати гравітацію в тому, що люди закохуються», — Альберт Ейнштейн.

Чому чоловіки закохуються? Що це за жіночий тип, який розбиває серця сильної статі? Багато жінок мріяли б знати відповіді на ці питання.

Коуч зі стосунків Боббі Палмер вважає, що: «Чоловік відчуває зародження всередині закоханості, коли йому починає здаватися, що він може поводитися у звичайному житті з вами немов супергерой. Коли він відчуває, що його приймають, цінують і розуміють, і при цьому він знає, що здатний зробити вас щасливим … і тоді він буде ваш. І ще при цьому він думає, що ви гаряча штучка!» 

Жінки і чоловіки відчувають однакові емоції, але чоловік закохується зовсім не так, як жінка. Дослідники називають цілий ряд причин, що спонукають чоловіків закохуватися.

1. Він цілком зачарований нею.

Чоловіки зазвичай закохуються в жінку цілком і повністю. В її образ, її індивідуальність, її голос, в те, як вона сміється … Закоханий чоловік спочатку зачаровується жінкою повністю.

Генеральний директор eHarmony Грант Ленгстон вважає: «Чоловік починає відчувати закоханість, коли він наповнюється певною кількістю емоцій. Він постійно спілкується з нею і розуміє, що вона складається з добра, любові, ласки, відданості, веселощів, сексу і позитиву, і всіх цих рис в ній рівно стільки, що їх загальна сума змушує чоловіка відчути себе закоханим. В один момент до нього в голову приходить думка: «Так, я закохався в цю жінку». Він може і не розуміти чому, але його розум і серце раптом знаходять у ній щось особливе».

Представники сильної статі досить рідко закохуються в окремі жіночі риси.

2. Він відчуває, що може подарувати їй щастя.

Одна з причин, які змушують чоловіків втрачати голову, полягає в тому, що він відчуває, що в його силах подарувати їй щастя. Представники обох статей мріють про одне й те ж в любовних відносинах. Коли двоє людей зближуються, кожен з них здатний зробити партнера щасливим.

І якщо чоловік відчуває, що здатний подарувати щастя жінці, він так само відчуває, що вона здатна подарувати щастя йому теж.

3. Коли жінка відкрита для відносин.

Попри те, що засоби масової інформації в останні роки пропагують образ сильної, незалежної, недоступної і при цьому спокусливої ​​жінки, в реальності ж чоловіків в першу чергу приваблюють дівчата, відкриті для любові.

«Те, через що чоловік відчуває себе закоханим, насправді являє собою сильний емоційний зв’язок. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з будь-якою людиною, залишаючись при цьому відкритим і вразливим, ви, швидше за все, закохаєтесь в неї. Людям необхідно відчувати зв’язок з іншими, щоб стіни навколо них звалилися. І після руйнування стін з’являються всі умови, щоб ми відчули справжню любов», — ділиться своїми знаннями коуч Джеймс Прис.

Чоловіки не бажають закохуватися в жінок, які мають перешкоди. Дослідники вважають, що представники сильної статі більш схильні до жінок, які відкриті для них.

4. Те, як він відчуває себе поряд з нею.

Ще одна умова, при якому чоловік зможе легко закохатися, це якщо відчує себе при спілкуванні з нею щасливим, повним любові, наповненим теплом. Якщо він відчує, що жінка готова зрозуміти і прийняти його емоції.

Чоловікам подобається відчувати, що жінка його приймає і має до нього почуття.

5. Жінка не боїться приймати дарунки життя.

Чоловікам дуже подобаються життєлюбні дами, які відповідають «так» всьому, що пропонує їй життя. Жінка, яка хотіла б скуштувати нові і незвичайні страви, досліджувати нові місця і відвідати нові країни і міста.

«Важливо знайти людину, яка впишеться у твоє життя без особливих труднощів. Чоловікам подобається проводити час з жінками, які роблять їх життя комфортнішим, але це не ті дами, яких вони готові покликати під вінець. Бажання жінки відповісти: «Так, я постараюся спробувати незвичайну їжу, яку він любить, зайнятися видом спорту, якому він віддає перевагу, сходити в ті місця, які він планував відвідати, — змушує представника сильної статі відчути себе закоханим», — розповідає редактор Каттлея Шрокенштейн.

6. Мета і пристрасть.

Закоханий чоловік наповнюється пристрастю, і чим вона сильніша, тим більше він відчуває любові в собі. Якщо дама точно знає, чого вона хоче від життя, чоловік розуміє, що хоче провести з нею все своє життя.

Почуття чоловіків нерідко залишаються таємницею за сімома замками, бо суспільством не заохочується, коли він про них говорить відкрито. При цьому всі чоловіки знають, що всередині себе вони можуть переживати такі ж глибокі почуття, як і жінки.

Вам була корисною ця інформація? Дізналися для себе щось нове?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: