15 кращих цитат, які надихають щиро любити себе

Велика істина в цих словах.

Нам здається, що любити інших легше. Правильно і щиро любити себе – набагато складніше. Але, як відзначали мудрі люди, тільки коли ви навчитеся приймати власну сутність і піклуватися про неї, ви зможете знайти душевний спокій. І тільки в такому випадку, ви зможете по-справжньому бути присутнім в житті близьких.

Любити себе – це не розкіш, яку потрібно відкладати, поки ви досягаєте якихось цілей чи піклуєтеся про інших. Недарма ж, в літаку завжди нагадують, що в разі аварії спочатку потрібно надіти маску на себе. Чи не подбавши про себе, ви просто не зможете подбати ні про кого іншого.

Щоб добитися успіху і відчувати себе щасливим, перш за все слід повірити в те, що ви заслуговуєте на найкраще.

Ось наші 15 цитат, надихнуть перш за все любити себе … для того, щоб любити інших!

1. «Перш за все полюби себе, а все інше додасться. Ти повинна по-справжньому полюбити себе, якщо хочеш чогось досягти в цьому світі », – Люсіль Болл.

2. «Любов розчиняє гнів, любов змушує забути про образи, любов розганяє страх, любов створює безпеку. Якщо в основі вашого життя лежить повнокровна любов до себе, то все у вашому житті має бути легким, гармонійним, здоровим, процвітаючим і радісним », – Луїза Хей.

3. «… Треба вчитися любити себе – любов’ю здоровою та святою, щоб залишатися вірним собі та не втрачати себе. І справді це зовсім не заповідь на сьогодні та на завтра – вчитися любити себе. Навпаки, з усіх мистецтв це найтонше, наймудріше, найвище і вимагає найбільшого терпіння », – Фрідріх Ніцше.

4. «Ніколи не піднімайте того, для кого ви тільки один з варіантів», – Майа Енджелоу.

5. «Ваша задача не шукати любов, але шукати та знаходити всі бар’єри в собі, які ви побудували проти неї», – Румі.

6. «Я нікому не дозволю пройти через мій розум їх брудними ногами», – Махатма Ганді.

7. «Не питай, що потрібно світу. Просто запитай себе – що робить тебе найбільш живим. І роби це. Тому що те, що насправді потрібно світу – це живі люди », – Роберт Турман.

8. «Моя готовність бути близькою з моїми власними глибокими почуттями створює простір для близькості з іншими», – Шакті Гавейн.

9. «Люди схожі на вітражі. Вони виблискують і сяють, коли сонце виходить, але коли темрява настає, розкривається справжня краса тільки в тому випадку, якщо зсередини світло », – Елізабет Кюблер-Росс.

10. «Занадто багато людей переоцінюють те, чим вони не є і недооцінюють те, що вони є», – Малкольм Форбс.

11. «Спасибі тим, хто мене любив, бо вони дали мені здатність любити інших, і спасибі тим, хто мене не любив, бо вони дали мені здатність любити – себе», – Марина Цвєтаєва.

12. «Ви повинні любити себе, не думаючи про те, заслуговуєте ви любові чи ні. Ви живі – і це достатній доказ того, що ви заслуговуєте любові, так само як ви заслуговуєте дихання. Адже ви не питаєте, чи заслуговуєте ви право дихати чи ні. Любов є майже невидимим харчуванням для душі, так само як їжа є харчуванням для тіла. І якщо ви переповнені любові до себе, то ви будете здатні любити інших », – Ошо.

13. «Дружба з самим собою – дуже важлива річ. Бо не подружившись з собою, ти не зможеш дружити більше ні з ким », – Елеонора Рузвельт.

14. «Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям, – це навчити їх любити себе», – Луїза Хей.

15. «Себе любити треба. Але себе – спочатку задуманого », – Петро Мамонов.

Ви згідні з цими твердженнями?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector