15 ознак, що йому просто зручно з тобою і не більше (пробач!)

Він з тобою не тому, що кохає тебе, а тому, що ти зручна для нього поки що.

1. Ти взяла на себе фінансову відповідальність у ваших стосунках: годуєш його, вдягаєш, даєш гроші на кишенькові витрати, дозволяєш жити в себе. А він навіть не намагається знайти роботу.

Будь мамою лише для своїх дітей. Тому нема чого тягти на собі здорового, дорослого мужика. Якщо він говорить тобі, що не може знайти роботу, знайди йому її сама. Він, скоріше за все, відмовиться. Яких ще доказів тобі треба, щоб переконатися в тому, що він вже знайшов роботу – сидіти в тебе на шиї?

2. Він не тратить свій час на балачки про серйозні стосунки, бо його це не цікавить

Ти ж знаєш, як вміють наполягати чоловіки, коли щось хочуть. А от твій коханий не просто мовчить, він втікає від теми, коли її починаєш ти. Бо навіщо говорити про те, чого ніколи не станеться? Не шукай ніяких виправдань. Він не хоче бути повноцінною частиною твого життя і пускати тебе у своє. А якщо змусиш, будеш нещаслива. Бо чоловік не триматиме вірність, особливо тій, яку не любить.

3. Ти боїшся зробити щось не так, щоб не втратити його.

То ти любиш бути жертвою? А що далі? Що ти ще готова зробити заради нього? В будь-якому разі, якщо не буде тебе, буде інша. Не обманюй себе.

4. Ти відчуваєш себе його декорацією.

Зупинись, так можна зайти в величезну депресію. Втративши повагу до себе через одно дурня, ти перестанеш вірити у свої сили в інших сферах. Ти станеш сірою, закритою. Навіщо тобі витрачати життя на це? Поважай себе, не будь нічиєю декорацією.

5. Він не сприймає твоє незадоволення.

Ти йому комфортна поки що. Тому він не реагує на твої скарги. Що б тобі в ньому не подобалось, він не змінить цього. Бо ти для нього зовсім не та людина, до якої він готовий прислухатися.

6. Він не закоханий в тебе, тому ти прив’язуєш його іншими способами.

Ти можеш прив’язати його до себе будь-якими обов’язками. Але хіба це життя, постійно звертати на себе увагу коханого і постійно думати, чи він тебе любить? Це стрес, лише подумай, як він тебе вимотає.

7. Ти завжди вмовляєш його бути поруч.

Твоя оцінка, явно, не на найкращому рівні. Ніколи не проси цього. Ніколи! Якщо не прийде, то вирви, викинь і затри. Але ніколи не принижуйся, чуєш?

8. Він згадує про тебе тоді, коли йому це вигідно.

Він знову подзвонив не просто запитати як у тебе справи, а, щоб щось попросити? Перестань думати, що це кохання, ти станеш не потрібною, як тільки у нього знайдеться краща альтернатива.

9. Він абстрагує тебе від своїх близьких.

Бо ти йому не близька. У нього є коло людей, які йому дорогі, і він не хоче, щоб серед них часто з’являвся хтось “зайвий”. Більш того, не дай, Боже, хтось подумає ненароком, що у вас все серйозно.

10. Тільки ти проявляєш ініціативу.

Ти пропонуєш зустрітися. Ти телефонуєш. Ти пишеш. ТИ продумуєш ваші романтичні вечори. А він може і не прийти. Бо йому сьогодні не хочеться.

11. Він не приховує свого інтересу до інших.

Все правильно, він же холостий. Це ти собі придумала. що він тебе кохає, і у вас міцні стосунки. А, насправді, він вільний і шукає собі пару.

12. Ти відчуваєш, що тебе використовують.

Дуже важко нав’язати собі думку, що тебе використовують з порожнього місця. Але, якщо ти все-таки це відчуваєш, то тобі варто насторожитися.

13. Ти з ним, але почуваєшся самотньою.

Ти не зручна йому, коли у тебе самої проблеми. Він хотів лише вирішувати свої завдяки тобі, але аж ніяк не вдаватися у твої. Не чекай неможливого, він не буде там. де ти того найбільше потребуєш.

14. Він ставить тобі умови, за якими спілкуватиметься з тобою.

Тепер у тебе є правила. Він постійно дає тобі нові завдання, виконавши які ти можеш отримати крихту його уваги. Ти згідна на таке?

15. Ти вигідна, але не кохана.

Ти доглядаєш за ним і турбуєшся про нього. Але це не схоже на кохання. Це скоріше опікунські стосунки, де один мусить нести на собі іншого. Ти для нього зручна. Але чи цього ти хочеш?

А ви колись потрапляли в такі токсичні стосунки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector