3 типи жінок, яких не кидають

 Якщо від такої жінки піти, то ти не кинеш її, а втратиш.

Жінки, яких не кидають

1. Жінки маніпулятори

Річ не про тих жінок, які розігруються дешеві сцени. Ні, ми говоримо про тих маніпуляторів, які тонко відчувають натуру свого коханого. Вони знають де тиснути, а де відпустити. Вони розуміють коли потрібно бути слабкою дівчинкою, а коли сильною жінкою. Вони завжди на крок попереду, наче читають думки. Така майстерність дозволяє жінкам маніпуляторам тримати в стосунках таку напругу, при якій чоловік не зможе продумати план відходу. Він буде повністю зачарований її магією.

2. Незалежні жінки

Такі жінки – важка здобич, яка ставить перед чоловіками виклик. Їй нічого не потрібно, вона всього може добитися сама. То як же привернути її увагу? Це питання може вирішити лише справді сильний чоловік. І коли він доб’ється прихильності своєї пасії, то вже не відпустить. Адже вона йому так важко далась. Біль того, така жінка ніколи не стоїть на місці. Вона розвиває себе і не стоїть на місці, чим постійно підігріває інтерес чоловіка. З нею неймовірно важко, але й не менш цікаво.

3. Позитивна жінка 

Така жінка не накручує, не ускладнює і не драматизує. Вона нічого не вимагає від свого обранця, не мучить ні себе, ні його. І ніколи не зациклюється на негативних думках. Вона не питає щодня: “А ти мене любиш?”. Вона не зрівнює свої стосунки з тими, які є у подруги, чи сусідки.  Вона впевнена в собі, її не ламають труднощі, вона не впадає в депресії. ЇЇ легкість і простота приваблює чоловіків. Вона не боїться нікого втратити, не пише, не видзвонює, не контролю. І це робить її ще цікавішою для протилежної статті.

Найкраще навчитися поєднувати в собі всі ці якості: бути на крок попереду, розвивати себе і ніколи не жаліти за тим, хто вирішив піти. Саме таких жінок не кидають. Раз відвернувшись від неї, більше не повернеш.

Я вважаю, що ця золота середина, яка зараз у рідкості, з часом зустрічатиметься в жінках все частіше. Адже, як показує історія, вони вже спробували на собі крайнощі послуху і бунту. 

Жінки давно продемонстрували своє майстерне вміння пристосовуватися до умов. Вони володіють гнучкою поведінкою, але твердим характером. Тому мудрих жінок кидатимуть все рідше. Їх можна буде лише втратити назавжди.

А якого до типу жінки належите ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector