15 пар знаків Зодіаку, у яких будуть довгострокові стосунки

Не впадайте у відчай, якщо вашої пари не буде в списку!

Багато людей ставиться до гороскопів скептично. Але будьмо відвертими: кожен з нас хоча б раз читав статтю про знаки Зодіаку. Це могло бути випадково, коли ви гортали чергову газету, або цілеспрямовано для пошуку потрібних відповідей. Безумовно, вони не так точні, як хотілося б. Але це нормально, коли людина шукає свій гороскоп, своєї дівчини або хлопця. Якщо ж ви критично сприймаєте цю інформацію, то постарайтеся хоча б отримати задоволення від читання!

Чесно кажучи, автор цієї статті обожнює гороскопи, а тому ретельно шукав щось, що могло допомогти зрозуміти ступінь сумісності знаків Зодіаку. Насправді нічого серйозного в цьому немає, але часом ви можете знайти там цікаві факти, які змусять по-іншому дивитися на навколишніх людей. Хіба це не чудово? Астрологи стверджують, що існує певний зв’язок між конкретними знаками Зодіаку. Це і називають сумісністю. Вона може варіюватися від низького рівня до високого. Деякі люди дуже трепетно ​​ставляться до цього, так що сьогодні ми допоможемо їм зрозуміти, які саме пари мають шанс побудувати довгострокові стосунки. І не впадайте у відчай, якщо вашої пари не буде в списку!

Риби і Телець

Риби дуже далеко за зодіакальним розташуванням від Тельця. Це свідчить про переважно кармічний зв’язок між ними. Як правило, така пара живе в шлюбі довго і щасливо. Сприяють цьому мрійливість і ідеалізм Риб, яких “підколює” реалістичний і хазяйновитий Телець. Доволі міцний союз, в якому кожен доповнює один одного. Згідно з астрологічною характеристикою, ця пара належить до типу «споріднених душ».

Овен і Терези

Обидва знаки під заступництвом планети пристрасті — Марса, і планети любові — Венери. Цим і пояснюється їхня пристрасна натура, яка жадає спілкування і найяскравіших вечірок. Це соціальні люди, яким подобається бути один з одним і брати участь у всіх подіях разом. Про стосунки Овна і Терезів неодмінно дізнаються всі навколо!

Овен і Близнюки

Вогонь і повітря — дві стихії, які доповнюють і допомагають один одному ставати кращими. Ці люди сповнені оптимізму і долають будь-які труднощі разом. Коли Овен і Близнюк нерозлучні, вони можуть перевернути гори, як би важко це не було. І ви не побачите сліз на їхніх очах. У їхніх стосунках постійна пристрасть — головний рушійний елемент довговічної любові.

Скорпіон і Рак

Як і перша розглянута пара, Скорпіон і Рак дуже близькі один до одного і належать до «споріднених душ». Ці люди не позбавлені романтичної жилки, а крім цього, вони наповнені пристрастю і вірністю до обранця. Часом лояльність чергується з ревнощами, але це можуть бути короткочасні емоції. Дуже часто за Скорпіоном і Раком можна помітити публічний прояв своєї любові, щоб показати навколишнім свої претензії до партнера. Така собі форма захисту від ревнощів. Незважаючи на це, пара може мати довгострокові стосунки.

Стрілець і Лев

Два вогняних знаки — це найяскравіший прояв пристрасті і характеру. Будьте обережні, перебуваючи поруч з ними, адже можна не витримати їхнього напору! Їхнє спілкування між собою нагадує вибухи феєрверків: все відбувається голосно і з безліччю жестів. Зате Стрілець і Лев можуть підштовхувати один одного до досягнення високих цілей. Гумор, амбіції, здорова критика — все це присутнє у Стрільця з Левом. Інколи вони можуть сваритись через верховенство в сім’ї, але міцний характер і сильні почуття не зруйнують її.

Діва і Водолій

Ось ми і дісталися до кардинально різних, немов це різні полюси магніту, знаків Зодіаку. Шляхом таких явних відмінностей вони і притягуються.

Аналітичний розум Діви і емоційний характер Водолія здатні продемонструвати диво взаєморозуміння. Але є і зворотна сторона медалі: явні відмінності стають причиною більшості сварок. Навряд чи хтось із пари захоче кардинально міняти свій характер, тому їм потрібно навчитися приймати один одного і знаходити компроміси. Діві і Водолію важко почати стосунки, але якщо це сталося, то це надовго!

Козоріг і Телець

Ця пара належить до тих, хто може непомітно сісти в кутку і тихо обговорювати свої недоліки. Їхнє спілкування відбувається за принципом «ти мій найкращий друг, тому я маю це сказати». Така координація і взаєморозуміння здатні вибудувати дуже тривалі стосунки. Козоріг і Телець — тип «владна пара».

Якщо вам пощастило бути присутнім поруч з цією парою, то може скластися враження, ніби ви на зустрічі у королівської сім’ї. Окремо вони не можуть створити щось подібне. Але коли Козоріг поруч з Тельцем, то все відразу перетворюється. Вони чудові! Один їх погляд здатний змусити вас завмерти на місці. Щось подібне можна помітити за Бейонсе і Джей Зі, які, втім, мають абсолютно різні знаки Зодіаку.

Риби і Скорпіон

Риби належать до водної стихії, як і Скорпіон. І коли вони разом, ви зрозумієте, що таке справжня спрага.

«Рідні душі» — це ті пари, які мають найбільший шанс на довгострокові стосунки, Риби й Скорпіон належать сюди. Дуже спокійний характер обох партнерів, з одного боку, справляє враження, але варто на хвилину відлучиться від них, як починається шторм. Ніщо і ніхто не примушує їх до чого-небудь. Вони самі вибудовують свою долю і вміють розуміти один одного. А романтика між Рибами і Скорпіоном була присутня завжди. Мабуть, як і деякі перегини!

Близнюки і Діва

Уявіть на хвилину, що у вас є друг, який може зателефонувати вам о 3 ночі і поскаржитися на те, що йому  потрапила в око смітинка, доповнюючи розповідь про неминучий кінець світу. А тепер уявіть, що їх двоє. Ось вам і ідеальна пара Близнюка і Діви!

Якщо потрібно якось схарактеризувати стосунки цих знаків Зодіаку, то, на думку, спадає спрощений гурток для дебатів. Суміш інтелекту і душевного багатства змушує їх говорити про все і в деталях. Близнюк і Діва — дуже вперті, а тому можуть приховувати всередині свої почуття, що призводить до депресії. Але якщо вони змогли висловити все один одному, то їхні стосунки будуть на першому місці у кожного з партнерів.

Для повноцінних стосунків і високого взаєморозуміння цій парі потрібно навчитися бути впевненішими і не боятися обговорювати з партнером будь-яку проблему.

Овен і Козоріг

Стосунки Овна і Козорога схожі на магію. Їх важко змусити спілкуватися один з одним і підтримувати стосунки на самому початку. Але з плином часу їхні почуття зміцніють, і ви станете свідком небаченого потоку любові!

Ця пара дуже сильна за духом, і вони вміють працювати в команді. Але така впертість може обернутися і проти них. Деякі ситуації будуть аналогічні тому, що пара людей намагається зламати стіну голими руками. За ними важко встигнути, адже вони живуть своїм життям незалежно від інших. І не дай Боже нашкодити кому-небудь з цієї пари! Тому що на вигляд щасливі і нешкідливі Овни разом з Козерогами вміють відповідати на загрозу сильної люттю.

Близнюки і Терези

У цієї пари є все: розум, любов, пристрасть і відмінна гармонія. Тому рівень сумісності Близнюка і Терезів дуже високий. Проте, два представники повітряної стихії поводяться по-різному. Близнюки люблять аргументувати свої дії, в той час як Терези воліють мовчати і бути в стороні, не заважаючи своєму партнерові.

Обидва знаки потребують тимчасової самотності. Адже Близнюк дуже напористий і любить сперечатися. Тому для довгострокових стосунків потрібно вчитися розуміти один одного і давати своєму партнеру більше простору.

Овен і Стрілець

Пожежа на вулицях і пожежа в простирадлах — коротко про стосунки цих двох знаків. Овен і Стрілець сумісні настільки, що стає страшно. Пристрасть, ентузіазм і дика енергія переповнюють обох. І з плином часу ці риси лише посилюються. Їм ніколи не буде нудно один з одним. В крайньому разі, вони почнуть співати. У зв’язок Овна і Стрільця краще не втручатися і не намагатися їх зрозуміти. Їм і так добре разом!

Риби і Рак

Ще один зразок по-справжньому міцних відносин. Раки виявляють інтуїцію і відмінну витримку, коли Риби можуть дозволити собі деякі пориви пристрасті і прояви емоцій. Обидва знаки належать до водної стихії, а значить вони чудово розуміють один одного і вміють берегти романтику. Багато хто б позаздрив такому дбайливому ставленню. І повірте, між ними не буде ніякої брехні, тому що вони люблять говорити правду.

Діва і Телець

Тут і говорити нема про що. Діва і Телець створені одне для одного. Обидва практичні, щирі і віддані. І якщо вам пощастило бути одним з цієї пари, то подумайте тричі, перш ніж намагатися знайти когось іншого!

Овен і Водолій

Дві протилежні стихії добре доповнюють один одного, але деякий час їм потрібно побути на самоті. Ні, не тому що вони втомлюються від свого партнера. Навпаки, жага пригод і допитливий розум лише закликають їх до спільного життя. Просто Овен і Водолій вміють задовольняти свої потреби, не ображаючи при цьому партнера. А час для роздумів і спокою в самоті потрібно практично кожному. Це дуже авантюрний союз, який дасть море задоволення як одному, так і іншому.

Телець і Рак

Телець і Рак знають, як цінувати стосунки. І вони з легкістю підуть на поступки один одному, якщо це буде необхідно. Адже все робиться заради любові! Вони не потребують вдаватися до «брехні на благо» — все для збереження стосунків. Це дуже цікавий прояв почуттів, який приносить багато емоцій як Тельцю, так і Раку.

Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій уособлюють собою шалені відносини. Немов божевільний сусід, вони нікому не дадуть спокою. Жага пригод і веселий характер лише підсилюють це враження. І незважаючи на бурхливий порив пристрасті, Близнюки і Водолії можуть з легкістю відмовитися від усього, якщо комусь із пари потрібен відпочинок. Вони вважають за краще весь час проводити разом.

Часом складається враження, ніби вони вже зустрічалися в минулому житті, адже настільки добре вони ладнають! Навіть якщо вони щойно познайомилися, у них знайдеться безліч тем для розмов.

Водолій і Близнюки

Ця пара належить до того типу людей, які люблять завершувати почате іншими. Вони можуть дратувати інших своєю пунктуальністю, але їх сумісність не викликає сумнівів. Водолій і Близнюки зв’язуються між собою на рівні чистої психології! Обидва індивідуальні і незалежні, але вони можуть кинути все заради коханої людини.

Лев і Овен

Ця пара — вогонь в її чистому прояві. Вогняна стихія так і б’є зсередини цих стосунків. Часом вона проявляється дуже яскраво, але ніщо не зруйнує їхній союз. Це перевірено часом вже не на одному десятку людей!

 

Підводячи підсумок, хочеться переконати вас в тому, що не обов’язково бути в списку ідеально сумісних пар. Навіть якщо це стосується такої тонкої теми, як астрологія. І це нормально! Кожна людина вільна жити і будувати стосунки з тим, кого вибере сам. І тільки від вас залежить, наскільки вдало вони складуться.

Висновок

Не треба дивуватися, якщо ваші стосунки зруйнувались, навіть незважаючи на гороскоп. Це лише приблизна характеристика, яка ні в якому разі не може трактуватися як відомий факт. І вже, тим паче, не дивуйтеся, якщо ви належите до тих, хто звик розлучатися і шукати нові гострі відчуття. Ви навіть можете цього не помічати за собою.

Зрештою, стосунки — це взаєморозуміння з домішкою імпровізації. Тому неважливо, Лев ви чи Рак, зустрічаєтеся ви з Овном чи Скорпіоном. Важлива тільки любов і те, на що ви здатні піти заради неї.

А ваша пара була в списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector