Ти зустрінеш свою людину, якщо більше ніколи не будеш робити ці 14 речей

Знайти свою людину – справжнє щастя! Якщо ти точно знаєш, які відносини тобі потрібні і що конкретно ти можеш дати своїй коханій людині, вона не змусить довго себе чекати і скоро з’явиться на твоєму шляху.

А ти постарайся більше ніколи знову не робити ці 14 речей:

1. Надихатися будь-яким хорошим вчинком.

Ти можеш вважати милого незнайомця справжнім чоловіком, тому що він один раз відкрив перед тобою двері, але це нічого не означає. Намагайся не закохуватися в кожного хлопця, хто не поводиться як повний придурок.

2. Сидіти в Тіндері.

Так, там теж бувають хороші хлопці в пошуках серйозних відносин. Але більшість чоловіків там просто шукають, з ким розважитися. Якщо ти хочеш чогось справжнього, спробуй шукати знайомства в реальному житті.

3. Писати йому першою.

Це не означає, що взагалі не можна першою починати розмову. Ти можеш писати першою. Але якщо ти робиш це весь час, 7 днів на тиждень, значить він тобі подобається більше, ніж ти йому.

4. Скаржитися на те, як погано бути однією.

Якщо ти будеш говорити собі, що тобі стане краще з хлопцем, тоді ти можеш погодитися на першого зустрічного, на менше, ніж ти заслуговуєш.

5. Боятися серйозних розмов.

Знаю, ти не хочеш виглядати відчайдушною, просячи про відносини, але ти врятуєш себе від багатьох проблем, якщо якомога раніше обговориш з ним ваші перспективи.

6. Міняти свою зовнішність.

Якщо він не любить тебе такою, яка ти є, тоді він не для тебе. Все просто.

7. Напиватися перед знайомством з чоловіками.

У тверезому стані може бути страшніше знайомитися, але в алкогольному сп’янінні ти можеш втратити пильність і опинитися з неправильним чоловіком.

8. Писати йому занадто довго.

Ви не повинні листуватися місяцями перед тим, як зустрітися вперше. Він може бути ідеальним по телефону і онлайн, але при особистій зустрічі ти можеш нічого не відчути.

9. Погоджуватися на менше, ніж ти заслуговуєш.

Досить витрачати час на невідповідних чоловіків.

10. Мати занижені очікування.

Кажуть, що у дівчат завищені очікування, і що вони чекають принца на білому коні. Але насправді у більшості з нас дуже низькі очікування. І це потрібно змінити. чекай хлопця, який буде по-справжньому любити тебе і поважати.

11. Порівнювати всіх з твоїм колишнім.

Не потрібно думати, що всі однакові. Так, тобі зробили боляче в минулому. Але це не означає, що тобі знову заподіють біль.

12. Порівнювати себе зі своїми подругами.

Вони можуть бути не такими щасливими у своїх відносинах, як хочуть здаватися. А якщо вони щасливі, то використовуй це як мотивацію: якщо вони змогли знайти когось, то і ти зможеш.

13. Не знайомитися з хлопцями в реальному житті.

Не шукай їх тільки онлайн. Зверни увагу на хлопців навколо, в повсякденному житті. Можливо, ти не помічаєш когось особливого.

14. Вірити, що ти назавжди залишишся одна.

Якщо ти будеш постійно говорити неправду, вона стане твоєю правдою. Не роби цього з собою. Ти заслуговуєш справжнього кохання, і ти його знайдеш.

Як ви вважаєте, треба шукати своє кохання чи воно само прийде до вас?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector