15 речей, які чоловіки хотіли б сказати жінкам

Ось що ваш чоловік міг би з впевненістю вам сказати. Але ви ж знаєте, ми не схильні багато говорити.

1. Ми не покидаємо тих жінок, з якими почуваємося комфортно. Навіть, якщо колись так почувалися.

2. Ми знаємо про жінок не так багато, як могли б. Але й не так мало, як ви собі уявляєте.

3. Ми вміємо прати, власне, це вміє робити машинка, яку ми можемо собі дозволити. Ми вміємо мити посуд, вміємо відмінно готувати. Ваша допомога по господарству ми розцінюємо, як турботу про нас, а не, як те, що ми б самі не могли б зробити. І точно, це зовсім не причина терпіти ваші істерики.

4. Ви кажете, що ми боїмося сильних жінок. Але це не так. Нам вони просто не симпатизують. Сильна жінка у вашому розумінні дуже часто – це пародія брутального чоловіка. Це не приваблює. Ми любимо вашу жіночість.

5. Ми не бажаємо абсолютно всіх жінок. Це міф. 

6. Якщо чоловік надто багато філософствує і депресує – це може бути показником простатиту. Зазвичай ми не говоримо зайвого.

7. Коли дівчина демонструє нам свою “самовпевненість”, принижуючи інших, то це викликає у нас лише огиду і сором.

8. Ми зазвичай діємо впевнено, бо знаємо, що робимо. Тому не потрібно нас пиляти.

9. Ми можемо виконувати примхи вибагливих жінок заради цікавості. Але не до неї, а до всього цього театру. Звісно, цікавість – не вічна.

10. У світі приблизно три мільярди жінок. Причому серед красивих серед них набагато більше, ніж серед чоловіків – розумних і успішних. Ми про це згадуємо, коли від нас вимагають занадто багато, а дають занадто мало.

Коли жінка не дає нам того, що потрібно, але завжди вимагає більшого, на розум спадає одна думка: симпатичних дівчат, які потрібні нам, більше, ніж успішних чоловіків, які потрібні вам.

11. Ви приписуєте нам надмірну критику до своїх зайвих кілограмів.

12. Ви праві, чоловіки парадоксальні. Ми хочемо доступних жінок, але доступних лише для нас і те, не одразу.

13. Ресторани, побачення, посмішки, жарти – це сприймайте це, як обіцянку одружитися.

14. Ми теж не завжди хочемо вступати з вами в інтимні стосунки. Але робимо це, щоб не образити вас. Але, якщо вам байдуже на наші потреби, то ми не чіпатимемо вас, але інтим у нас не припиниться. 

15. Ми любимо вас всякими, але не живіть ілюзіями, наче ми не бачимо ваші неголені ноги, немите волосся, чи погризені нігті.

А що ви думаєте з цього приводу?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector