6 прийомів мудрої жінки, які змушують чоловіка бути щедрим

Життя несправедливе! Одним дарують шикарні букети, прикраси, вечори в ресторанах при найменшій можливості, а іншим – один гербарій на день всіх закоханих.

Багатьох жінок не покидає ця думка. Чому так? Взагалі, щедрість притаманна кожному чоловікові. Просто мудрі жінки знають ці 6 дієвих способів добитися від чоловіка бажаного. Спробуйте і ви:

1. Радійте подарункам

Згадайте ту радість, яка горить в оченятах дітей, коли ви даруєте їм якийсь подаруночок. Це щире захоплення і широчезна усмішка. Згадали? А тепер навчіться відвоювати цю реакцію щоразу, коли ваш чоловік щось вам подарує. Це може бути абсолютна дрібничка, як от саморобне кільце з корка з-під соняшникової олії. Він постарався, щоб вас розвеселити, віддячте йому посмішкою. Така реакція сподобається вашому партнеру, і він зробить все, що бачити її частіше і більше. Подарунки ставатимуть більш значущими.

2. Просіть про допомогу

Погодьтеся, ми часто суперечимо самі собі. То ми сильні та незалежні, то, наче діти, чекаємо подаруночка від чоловіка. Не можна так. Виберіть одну тактику, щоб не пантеличити свого обранця. Поміч про допомогу розвиватиме у нього відчуття турботи до вас, як до своєї маленької крихітки, навіть, якщо ви вже виростили дорослих дітей. Вік не має значення! Попросіть його про чоловічу допомогу, не варто залучати його до прання, або висадки квітів, якщо він, звісно, сам цього не хоче. Не відмовляйте йому, коли він забирає у вас пакети з рук. Просто будьте жінкою, яка дозволяє про себе попіклуватися, адже подарунки також входять в перелік турботи.

3. Будьте вдячними

Жінки люблять отримувати подарунки, але дякувати за них – не завжди. І ми говоримо зараз не про одне це слово, а про повний комплекс подяки. Здивовані? Так, є такий і чоловіків це дуже окриляє і надихає на покупку нових презентів. Подякуйте чоловікові, поясніть як тепер зміниться ваше життя з цим подарунком, розкажіть яке значення він має для вас, подзвоніть мамі та подругам, похваліться новинкою і прекрасним чоловіком. Ну і звісно не забудьте про пристрасний поцілунок. Після такої подяки чоловіки здатні творити чудеса.

4. Озвучте свої бажання

Ніхто не вміє читати думки, а у чоловіків ще й з інтуїцією не надто добре. Це допомагає їм не тратити сили та увагу на зайві здогадки та краще концентруватися на роботі. Але у стосунках з жінкою чоловічої здогадливості явно бракує. Не випробовуйте свого обранця, говоріть з ним прямо. Скажіть, що ви б дуже хотіли те, чи те. Скажіть, що вам не вистачає чогось. Лише не використовуйте грубий тон так, наче він вам щось винен. А також не порівнюйте його з іншими хлопцями, особливо з колишніми – це табу. Так він лише впреться. Не крутіть, говоріть прямо і декілька (лише не 100) разів.

5. Дозволяйте собі більше

Ви ніколи не доб’єтеся красивих і дорогих подарунків, якщо говоритимете чоловікові “у мене все є”, “занадто дорого”, “не трать гроші”, “повернімо в магазин”, “ой, ну навіщо ти так витрачався?”. Якщо ви сама собі не дозволяєте гідно отримувати подарунки, то чого ще очікуєте від чоловіка? Він бачить, що вам нічого не потрібно і швидко, як чоловіки це вмію, закриває це питання. Нічого, так нічого. Не блокуйте його щедрість, дозволяйте собі все, чого заслуговуєте.

6. Робіть подарунки самі

Щедрістю можна заразитися. Подаруйте своєму обранцю те, чого він так довго хотів. Нехай він сам відчує, як це приємно отримувати радість від подарунка. Проявіть увагу до його бажань. Цим ви подасте хороший приклад. Створіть цю атмосферу у власних стосунках. Даруйте й нематеріальні речі: час, сили, романтику, приємні слова. Коли ваш обранець побачить ваші старання, він захоче відповістимо тим самим. 

А ваш чоловік бавить вас подарунками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector