15 речей, які жінка з почуттям власної гідності очікує від стосунків

Ми миримося з непорядною поведінкою в наших життях, миримося … поки одного разу не говоримо собі «досить».

Якщо ви хочете отримати від особистих відносин те, чого ви заслуговуєте, спершу ви повинні зрозуміти себе — і зрозуміти, чого ви вартуєте. І як тільки ви зрозумієте, що не повинні соромитися говорити з партнером про те, що вам потрібно, ви більше не будете миритися з тими, хто вас недостойний.

Ви зрозумієте, що відмовляєтеся погоджуватися на менше, ніж те, чого ви заслуговуєте. І якщо ви прийняли своє серце і душу такими, якими вони є, ось чого будете очікувати від наступних стосунків:

1. Порядність.

Вона має бути присутня в будь-яких відносинах беззастережно, і з самого початку, хоча цього часто не відбувається. Як правило, всі ми миримося з величезною кількістю непорядної поведінки в нашому житті … миримося, поки одного разу не говоримо собі «досить».

Ви жива людина, що відноситься до навколишніх добре, порядно і гідно, навіть якщо вони того не заслуговують. І ви заслуговуєте на те ж у відповідь, але багато людей чомусь розцінюють вашу доброту, як слабкість.

Ви більше не дозволите нікому мимохідь розтоптати ваше серце. І ви ні за що не погодитеся на менше, ніж порядний і гідний партнер.

2. Повага.

Ваші минулі відносини, яким не вистачало обопільної поваги, завжди закінчувалися невдачею, адже повага — їх критичний елемент. І не дивно, що все відбувалося саме так — сучасна, яка поважає себе і інших жінка ніколи не буде терпіти в своєму житті тих, хто її не поважає. Ви більше «не продаєте» себе за низькою ціною, адже ви знаєте, що гідні більшого.

І якщо ваш партнер у відповідь на вашу повагу до його персони не проявляє ні найменшої поваги до вас, ви просто не затримаєтеся надовго з ним поруч.

3. Турбота.

До тієї ж поваги, вам варто очікувати від «другої половинки» ніжності і турботи. Ви і ваш партнер повинні йти життєвим шляхом вдвох, пліч-о-пліч, але, на жаль, це далеко не завжди так. Ви втомилися від людей, який стверджують, що піклуються про вас, але на ділі забувають навіть про базові ваші потреби.

Якщо людина раз за разом чинить так, як завжди, її, швидше за все, вже не змінити … але ви цілком можете розвернутися і піти. Більш того, ви повинні це зробити.

4. Увага.

Це зовсім не означає, що вам хочеться, щоб хтось приліпився до вас, немов банний лист. Вам зовсім не потрібен хтось, хто буде, немов кімнатна собачка, приносити вам тапочки в зубах, або без передиху обсипати вас вишуканими компліментами. Більш того, ви вважаєте подібну поведінку підозрілою — ви не дівчинка, яка б вимагала в подібному підтвердження власної значущості, а незалежна жінка з повноцінним і завантаженим життям.

Насправді вам потрібно лише сьогодення, непідробна увага до вас, коли ви поруч з вашим партнером, і вміння помічати деталі — і ви заслуговуєте і того, і іншого.

5. Доброта.

Можливо, колись давно, в минулому, що залишилося далеко позаду, ви могли не вірити, що заслуговуєте доброти. Ви або не були наділені нею, або щиро вірили, що ви її просто не гідні.

Але все це залишилося в минулому, і тепер ви знаєте, що маєте потребу в партнері, який буде ставитися до вас і навколишнього світу не тільки дбайливо і уважно, а й зі справжньою добротою.

6. Чесність.

Брехня (або навіть просто замовчування правди) зруйнувала незліченну кількість особистих відносин. Ви відмовляєтеся поповнювати ряди цих нещасних, і тому вимагаєте натомість чесності, від свого партнера, прозорості та відсутності таємниць в повсякденному житті.

Якщо ваш партнер дійсно вас гідний, вам не доведеться просити його бути з вами чесним.

7. Уразливість.

Ви можете приховувати свої почуття за щільною маскою, або укрити своє серце непробивною для будь-яких емоцій бронею. Багато чинять саме так, вважаючи це ознакою «дорослості» і вмінням спілкуватися з людьми. Ну так от … це зовсім не так.

Якщо ви дійсно когось любите, ви відкриваєте перед ним свою душу навстіж, і очікуєте тієї ж відкритості від нього.

8. Гумор.

Ви добре знаєте, що особисті відносини, в яких немає місця навіть тіні посмішки, приречені з самого початку. Ви цінуєте гумор, по праву вважаючи його важливим елементом повноцінного і здорового життя, і тому вимагаєте відповідності в цій сфері і від тих, кого вважаєте хоча б кандидатом в супутники життя.

Ви просто не зможете бути поруч з людиною, яка не буде змушувати вас посміхатися хоча б раз в день — кожен день.

9. Розуміння.

Ви прекрасна особа, яка постійно розвивається, і це робить вас унікальними. Ви знаєте, що заслуговуєте поруч з собою людину, яка буде не тільки слухати і чути вас, але і намагатися заглянути вам прямо в душу, діставшись до самої вашої суті.

Якщо у ваших стосунках буде достатньо терпіння і турботи, ви вдвох зможете скинути з себе зовнішні оболонки, які укутують нас, немов цибулю, і досягти справжньої, глибинної близькості.

10. Легкість.

Особисті відносини можуть бути блискучими, немов дворічний меч, і настільки ж важкими. Ви знаєте це з власного досвіду. І тому дуже важливо завжди намагатися наповнювати свої відносини легкістю і радістю, навіть коли у вашому житті настає темна смуга.

Ви знаєте, що вам потрібен партнер, який буде йти по життю легко, і який навіть у найчорніші часи зможе не дати навалилася на вас тяжкості стати нестерпним. Ви гідні такого, хто, як і ви, буде вкладати свої зусилля в підтримку балансу.

11. Серйозність.

З іншого боку, вам також потрібен той, хто не буде висміювати будь-яку, навіть серйозну ситуацію, і буде ставитися до вашого головного болю і проблем з тієї серйозністю і увагою, яких вони заслуговують.

У вас в минулому вже були партнери, які применшували серйозність ваших проблем, або ж зовсім не вважали їх проблемами. І тепер ви відмовляєтеся задовольнятися тим, хто не готовий допомогти вам пройти через темряву і холод проблем в безпечний притулок по ту сторону.

12. Вогонь.

У вас вже були стосунки з поганою сумісністю і ще гіршим сексом — швидше за все, навіть не одні. Тепер ви розумієте, що гідні партнера, з яким у вас буде глибинний зв’язок на мало не фізично — настільки сильний і міцний, що ваше життя буде ставати яскравішим навіть просто в присутності цієї людини.

Ви знаєте, що хочете справжньої, не приглушеної і не відфільтрованої пристрасті, і не погодитеся ні на що менше.

13. Спілкування.

Це наріжний камінь будь-яких здорових любовних відносин, і ви не будете мати справу з тим, хто не розуміє, як вести з вами спокійний, осмислений діалог.

Ви заслуговуєте кращих відносин, яких ви можете досягти, і якщо ваш партнер знаходиться з вами на різних хвилях, це явно не найкращі відносини.

14. Компроміси.

Ніхто не любить йти на компроміс, але, як доросла і врівноважена людина, ви розумієте, що час від часу це потрібно робити, щоб зберігати вашу любов здоровою і функціонуючою.

У вас достатній життєвий досвід, щоб за версту розпізнавати егоїзм і небажання домовлятися. І ви цього терпіти не можете.

15. Синхронність.

Це … це щось невловиме «щось», яке ви навіть не можете описати, але без якого відносини залишаються їх блідою тінню. У міру того, як ви ростете і стаєте дорослішими, ви робите безліч помилок і кроків в невірному напрямку.

Часом для того, щоб знайти справжню, ту саму людину, ви спочатку повинні повністю зрозуміти, хто ви насправді, і чого хочете. І ви не будете задовільнятися меншому, ніж на неймовірну близькість у відносинах, яку дає лише повна сумісність на фізичному, ментальному і емоційному рівні.

Лише тоді ви знаєте, що зустріли людину, яка дійсно вас гідна.

Ви б додали ще щось до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: