16 якостей жінки, яку не можна відпускати

Ця жінка не говорить чоловікові про те, яким він повинен бути. Вона цінує його таким, яким він є…

1. Ця жінка вміє робити перший крок.

Ви неодмінно це помітите. Вона не боїться першою запропонувати чоловікові піти на побачення або першою написати повідомлення… Але, звичайно, не чекайте, що вона все зробить за вас, адже відносини – дорога з двостороннім рухом.

Якщо вам зустрінеться жінка, яка не вірить в стереотип про те, що ініціатива повинна завжди і виключно йти від чоловіка, постарайтеся не проґавити таку дівчину.

Вона знає, що світ не крутиться навколо неї. Розуміє, що, як і чоловік, теж повинна піклуватися про розвиток і підтримку відносин. Це варто поваги. Чому? Тому що говорить про те, що така жінка чесна з вами.

2. Ви дійсно небайдужі їй.

Це дуже важливо. Якщо вона не відчуває до вас настільки ж сильних почуттів, що і ви до неї, якщо їй абсолютно наплювати на ваше життя, тоді очевидно, що у вас нічого не вийде.

Якщо вам зустрілася жінка, яка своїми вчинками показує почуття і турботу, навіть коли ви ще не зустрічаєтесь, то їй безперечно варто дати шанс.

Якщо у стосунках ви стали для неї ще важливішим, то ви дуже щасливий хлопець. Це дуже багато означає. Вона не грає в ігри. Ваші стосунки вона вважає чимось особливим.

3. Вона завжди ставиться до вас з повагою.

Ця жінка поважає вас. Звичайно, це зовсім не привід вважати себе «богом», хвалитися і задирати ніс. Але якщо жінка вас поважає, це означає, що її почуття щирі.

Вона ніколи не буде з’ясовувати стосунки на людях, тому що поважає і себе, і вас. Їй не байдужа репутація вашої пари. Не можете такого сказати про ваші стосунки? Вона виставляє вас в поганому світлі через всілякі дрібниці, не поважає особистих кордонів і ваші стосунки в цілому? Що ж, скоріше за все, вам з такою панночкою не по дорозі.

4. У неї є власне життя.

Пошук другої половинки не є єдиною метою в житті такої жінки. Вона живе і насолоджується тим, що вже має. У неї є друзі, родина і робота. Вона мріє, щоб чоловік став частиною її життя, а не всім світом. Це незалежна жінка, яка розуміє, як розставляти пріоритети в житті.

Якщо ви спробуєте привернути увагу дівчини, яка тільки й думає про те, щоб вискочити заміж і зовсім не звертає уваги на інші сфери життя, то незабаром ці стосунки можуть перерости в щось нездорове. Чому? Тому що вона буде панічно боятися втратити вас. Це вже залежність, а не любов. Шукайте самодостатню жінку.

5. В її житті все більш-менш добре і без вас.

Ви зустріли жінку, в житті якої все добре, і вона все одно зацікавлена у вашому спілкуванні? Це означає, що її наміри щирі. Ви цікавите її як особистість.

Їй не потрібен рятівник і той, хто буде вирішувати за неї всі проблеми. Вона не хоче, щоб з нею поруч був тільки той, до кого завжди можна звернутися за допомогою. Відносини, які будуються лише на цій потребі, не принесуть щастя. Жінка, про яку ми говоримо, не така. Свої труднощі вона не перекладає на чужі плечі.

6. Ця жінка просто хоче бути з вами.

Це розсудлива і зріла жінка. Вона не зустрічатиметься з чоловіком виключно заради грошей або іншої вигоди. Вона хоче бути з вами тому, що любить.

7. Вона здатна проявляти ініціативу в спальні.

Вона готова проявляти ініціативу в будь-якому аспекті ваших відносин. Ви абсолютно точно не хотіли б зустрічатися з жінкою, яка перекладає всю роботу на свого партнера, а сама нічого не робить. Така звичка може дратувати, і в інтимному житті, в тому числі.

Жінка, що проявляє ініціативу, розпалює в чоловікові інтерес і привносить щось нове в інтимне життя обох партнерів.

8. Ця жінка цінує вас.

Ця жінка не говорить чоловікові про те, яким він повинен бути. Вона цінує його таким, яким він є. Вона щиро підтримує його у всьому, до чого він прагне.

Відносини з людиною, яка постійно тільки критикує і каже, що ви повинні робити, не можна назвати здоровими і щасливими.

Перш, ніж зав’язувати серйозні стосунки з жінкою, переконайтеся в тому, що її влаштовує те, як ви живете. Так, вона може бути фінансово незалежною. Так, ви можете бути їй небайдужі. Ось тільки якщо їй щось не подобається на етапі вашого знайомства, вона і надалі буде порушувати це питання. Через постійні докори, у відносинах можуть виникнути складності.

9. Вона пишається вами.

Якщо жінці подобається говорити про вас сім’ї і друзям, якщо вона не боїться розповісти про ваші стосунки всьому світу, це хороший знак. Вона пишається вами.

І ви пишаєтеся нею, адже навколо дуже багато людей, які звикли прикидатися. Переслідуючи свої приховані мотиви, такі люди готові піти на що завгодно.

Якщо жінка ні від кого не приховує своїх почуттів, значить, вона чесна і з собою, і з вами.

10. Ця жінка вміє вислухати.

У відносинах партнерам часто не вистачає здатності співпереживати і співчувати. У підсумку, вони починають «змагатися» один з одним, наприклад, через те, хто з них більше втомився за день.

Ви зустріли жінку, яка уважно слухає розповідь про те, як пройшов день? Вона не перебиває? Таку жінку безумовно не можна відпускати.

Уміння вислухати – одна з якостей особливої ​​жінки, яку потрібно втримати.

11. У неї добра душа.

Ця жінка завжди і все примудряється завершити на позитивній ноті. Так, в її житті є люди, які їй не подобаються. Так, в її житті були ті, хто заподіяв біль. Нехай вона і не спілкується з цими людьми, але і не влаштовує з цього драму.

Інакше кажучи, така жінка не бреше про тих, хто більше не є частиною її життя.

Головне для цієї жінки – її життя сьогодні. Вона думає і звертає увагу на тих, хто з нею поруч зараз.

Вона не тримає зла на тих, хто підвів її в минулому, і тих, хто вирішив не бути частиною її життя. На таку жінку, безумовно, варто звернути увагу.

12. Ця жінка не насміхається над вами за вашою спиною.

Деякі жінки люблять обговорювати і іронізувати з подругами над звичками своїх молодих людей. Таким займається велика кількість жінок, але тільки не вона.

Коли вас поруч немає, вона не буде висміювати вас в колі друзів. Вона збереже в таємниці ваші недоліки і вади. Нікому не розкаже секрети, якими ви з нею поділилися.

Це одне з найголовніших якостей жінки, з якою ви захочете провести все своє життя.

Ви можете довіряти, навіть якщо ви ще не в шлюбі. Здатність зберігати таємниці автоматично підвищує повагу чоловіка до жінки.

13. Вона визнає право на особистий простір і час.

Цій жінці зовсім не потрібно, щоб ви завжди були поруч з нею, і тільки з нею. Вона знає, що кожному з нас потрібно приділяти час не тільки партнерам, але і родичам, друзям і захопленням.

Така жінка розуміє, що у кожного є право на особистий простір і час. Вона готова надати вам можливість провести час наодинці з собою або в компанії друзів. Такого ж відношення вона чекає і з вашого боку.

Такий жінкою слід дорожити. Зрештою, приємно будувати відносини з воістину дорослою людиною.

14. Вона довіряє вам.

Така жінка дозволяє чоловіку приймати власні рішення. Вона поважає себе, саме тому чекає, коли чоловік сам все пояснить.

Знаєте, як кажуть? Якщо немає довіри – немає любові. Перш, ніж намагатися зав’язати стосунки, переконайтеся в тому, що дівчина довіряє вам.

15. Вона любить веселитися і жартувати з вами.

Так, життя – штука серйозна. Саме тому так важливо час від часу базікати ні про що і сміятися разом.

Прекрасно, якщо жінка має хороше почуття гумору. Це в стосунках не менш важливо, ніж уміння дивитися на речі по-дорослому.

16. Вона дозволяє вам бути собою.

Бувають такі моменти, коли нам нікого не хочеться бачити. Бувають моменти, коли нам не хочеться бачити навіть близьких людей. Ця жінка все розуміє. Вона дозволяє чоловікові побути наодинці з собою, пограти у відеоігри або зайнятися улюбленим хобі, коли йому це потрібно.

Вона усвідомлює, що відносини – це не низка нескінченних обіймів і поцілунків. Бувають дні, коли людям необхідно відпочити один від одного. Якщо вам зустрілася жінка, яка це розуміє, не проґавте її.

Вам притаманні такі характеристики?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector