Коли я поверталася з пологового будинку, чоловік повідомив про те, що у нас гості

Сьогодні на світ з’явилася моя маленька дівчинка. Я не змогла народити сама, тому мені зробили кесарів розтин. Вранці жахливо болів живіт.

Коли мене виписали, чоловік по дорозі сказав, що у нас гості, але не сказав, хто саме. Мені це відразу не сподобалося, тому що я ледве стояла, а тепер ще й накривати столи треба.

Коли відчинилися двері, на порозі стояв молодший брат мого чоловіка. Йому вже 19 років. Коли ми з чоловіком тільки зустрічалися, він одразу мені не сподобався. Батьки давали йому все, що він захоче. Ось і стояв у нас в передпокої і нахабно дивився на мене.

Я привіталася, він теж. Після цього замкнувся в кімнаті і не виходив звідти весь день. Чоловік сказав, що він залишиться у нас ненадовго. Я вирішила, що потерплю.

Ніч пройшла просто жахлива. Моя донечка прокидалася кожні 20 хвилин. На ранок їй все-таки вдалося трохи поспати, але тільки не мені.

Заходить значить вранці цей молодик і вимагає, щоб я зробила йому сніданок. Я пояснила, що ходити мені складно, та й хлопчик він вже великий. Поставив кашу в мікрохвильовку і все готово.

Через пів години знову заходить і вимагає кави. Я не витримала цього хамства і попросила його вийти з моєї кімнати. Він сказав, що подзвонить братові. Але мені було все одно.

Наша дитина від його галасу часто прокидалася і плакала. Мені постійно доводилося її заспокоювати, коли цей нахаба заходив до мене в кімнату через дрібниці.

Раптом мені дзвонить його мати і вимагає, щоб я ставилася до її “малюка” більш уважно. Я послала її куди потрібно і продовжила спати.

Через годину вирішила встати з ліжка. Живіт у мене болів пекельно. Я не могла навіть ходити.

Раптом чую, як цей молодик говорить по телефону, ображаючи мене і мою дитину. Я не витримала, зібрала його речі і відправила в готель, сказавши, що жити він у нас не буде.

Увечері довелося вислуховувати докори чоловіка. Я розповіла йому всю ситуацію, на що він просто похитав головою і вийшов з квартири.

Його не було вдома всю ніч. На ранок він з’явився з вибаченнями і сказав, що відправив брата назад до матері.

Я зраділа цій новині. Зараз моя маленька спить міцно у нас в кімнаті і практично не прокидається. Я ж прибираю весь цей мотлох, який встиг зробити цей молодик.

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector