16 змін, які відбудуться після того, як ви зустрінете свою людину

1. Ви нарешті зможете бути собою.

ВИ довірятимете йому, як самій собі. А іноді навіть більше. Тому зможете розповісти про все на світі. Навіть те, що зарікалися завжди тримати в собі. Бо він ніколи не зрадить вашій довірі.

2. Вам буде комфортно у тиші разом.

Ви матимете про що поговорити. Але так само матимете по що помовчати. Це буде абсолютно нормально і комфортно. В тиші ви підтримуватимете зв’язок один з одним і розумітиме один одного.

3. Ви будете чітко розуміти, що вас кохають.

Ви будете абсолютно впевнені в тому, що ваше кохання є пріоритетним для нього. Ви відчуватимете це в його словах і діях. Він не забуде подзвонити, набрати смс. І точно вчасно прийде на зустріч.

4. Вашу думку поважатимуть, навіть якщо вона відрізняється.

Розбіжності в думках чи ідеях не ставатимуть для вас причиною для сварок, а тим паче для розлучення. Натомість, таким чином ви лише пізнаватимете один одного і вчитиметесь один в одного. 

5. Ви відчуватимете сильний фізичний потяг.

Вам вистачатиме найменшого його руху, щоб відчути сильний потяг. Це відбуватиметься будь-коли й будь-де. Ваша захопленість цим чоловіком буде не лише поверхнева, тобто зовнішня. Ви любитимете його цілком і повністю, тому не зможете втриматися від свого бажання.

6. Ви познайомите його зі своїми тарганами.

Ви поділитеся з ним своїми дивакуватими звичками та вподобаннями, а він з вами своїми. це не викликатиме ні сміху, ні відрази. Ви відчуватимете лише, що стали ближче один до одного.

7. Він легко увіллється колектив ваших друзів.

Ви будете впевнені, що ваші друзі прийму його за свого. Адже вони ваші близькі люди та точно відчують, що вам з ним добре. Він стане важливою людиною у вашій компанії.

8. Ви також станете частиною його кола друзів.

Вам не буде дискомфортно у компанії друзів свої пасії. Навпаки, ви з нетерпінням чекатимете цієї зустрічі, щоб почути багато цікавих історій про свого обранця.

9. Вам не потрібно буде особливого приводу для веселощів.

Вам не потрібно буде особливих розваг, щоб відчути радість з ним. Веселощі можуть виникати навіть у власній квартирі у будній день під час заняття рутинною роботою.

10. Ви не відчуватимете дискомфорту від дотиків.

Ви настільки звикнете до дотиків і обіймань цієї людини, що не зможете надовго залишатися без них. Вам не буде це надокучати. Ви хотітимете тримати його за руку, чи гладити за плечі. Це стане необхідністю.

11. Гумор супроводжуватиме ваші стосунки.

Чи дивитеся ви якесь смішне шоу разом або ж просто розмовляєте про щось, ви завжди можете знайти привід пожартувати й посміятися. Поруч з ним життя здається набагато позитивніше.

12. З ним ви зможете бути вільною в словах та діях.

Поруч з ним не буде ніякої напруги. Ви зможете бути вільною. собою. Ви зможете проявляти свої емоції так, як хочете, зможете не приховувати свій настрій. Він сприйматиме це нормально, він буде вас підтримувати.

13. Спілкування не вимагатиме ніяким особливих зусиль.

Ви не вибиратимете теми з цією людиною. Не змушуватимете себе прикушувати язика. Ваше спілкування буде легким і невимушеним. Він слухатиме все, що у вас на думці, а вам буде цікаво послухати його.

14. Ви будете жартувати один з одного, але не ображаючи.

Ви жартуєте над собою та один над одним. При тому робите це дуже акуратно, бо не хочете образити коханого. У ваших стосунках пануватиме здоровий гумор і вам буде над чим разом посміятися.

15. Ви не чекатимете на романтичні моменти, а створюватимете їх будь-коли та будь-де.

Ви не організовуватимете романтику і не чекатиме на неї. Романтика буде з вами постійно. У дрібницях. Ви писатимете милі повідомлення, і не будете їх соромитися. Залишатиме приємні записки та говоритиме як сильно кохаєте один одного. 

16. Ви не звертатимете уваги на те, що думають інші про ваші стосунки.

Ви не ходитимете і не питатимете друзів чи рідних що вам робити у власних стосунках. Чужа думка вас взагалі не цікавитиме. Ви будете все вирішувати самі. Адже ніхто не зможе краще зрозуміти ваші почуття, ніж ви самі.

А ви погоджуєтеся з думною автора?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector